jedyna córka Michaela Jacksona, Paris Jackson, miała rozkwitającą karierę modelki i muzyka w ciągu ostatnich kilku lat, ale rzadko omawia swoją rodzinę i dzieciństwo. Jednak w nowym wywiadzie z Willow Smith Dla internetowej serii Red Table Talk, Paris szczerze opowiedziała o śmierci ojca; dorastała jako świadek Jehowy ze swoją babcią, Katherine Jackson, która była jej opiekunem; i ponownie łączyła się z biologiczną matką, Debbie Rowe jako nastolatka. Paris podzieliła się również niedawnym, rzadkim zdjęciem jej i jej matki. Czytaj dalej, aby zobaczyć, co powiedział Paris i jaki jest jej związek z rodziną Jacksonów i Rowe teraz.

Zobacz cały odcinek rozmowy czerwonego stołu ze Smithem i Paryżem tutaj:

Paris Jackson i jej mama, była żona Michaela Jacksona, Debbie Rowe
© Paris Jackson via Red Table Talk / Facebook

Michael Jackson ożenił się z Debbie Rowe, asystentką w gabinecie dermatologicznym, w 1996 roku. Powitali razem dwoje dzieci: Prince Jackson, który urodził się w 1997 roku, i Paris, który urodził się w 1998 roku.

kiedy Miachel i Rowe rozwiedli się w 1999, zrezygnowała z opieki nad rocznym Paris i dwuletnim księciem, który zamieszkał z ojcem na pełny etat. Po przedwczesnej śmierci Michaela w 2009 roku, jego mama, Katherine Jackson, otrzymała pełną opiekę nad Paris i jej rodzeństwem, w tym młodszym bratem blankiem (który teraz nazywa się Bigi Jackson), urodzonym w 2002 roku.

potem, gdy miała 15 lat, Paris ponownie połączyła się z matką. „To jest fajne, to znaczy, poznanie jej, zobaczenie, jak jesteśmy do siebie podobni, zapoznanie się z tym, jaki rodzaj muzyki lubi”, powiedział Smith w rozmowie z Czerwonym stołem, zauważając, że jej mama jest fanką muzyki country. Następnie udostępniła zdjęcie jej i Rowe ’ a z grudniowych urodzin jej mamy (zobacz tutaj).

Paris uważa, że ona i jej mama „wyglądają bardzo podobnie”, zwłaszcza po tym, jak Rowe wysłał jej swoje zdjęcie w latach 70. ” wyglądamy dokładnie tak samo. Fajnie jest mieć ją za przyjaciółkę-dodał Paris. „Jest bardzo chłodny, co uwielbiam.”

powiązane: Ile Lat Miałoby 100 Ikonicznych Gwiazd, Gdyby Dziś Żyły.

wspomniała o rozstaniu z niektórymi członkami rodziny Jacksonów.

w tym rozdaniu zapewnionym przez Harrisona Funka i Kevina Mazura, Paris Michael Katherine Jackson, Katherine Jackson i Prince Michael II uczestniczą w publicznym nabożeństwie żałobnym Michaela Jacksona, które odbyło się w Staples Center 7 lipca 2009 w Los Angeles w Kalifornii.
Kevin Mazur / MJ Memorial / WireImage via Getty Images

„widzę moją rodzinę podczas zjazdów rodzinnych” – powiedziała, zauważając, że to się odnosi do Dziękczynienia i Bożego Narodzenia, ponieważ Świadkowie Jehowy nie obchodzą świąt ani urodzin.

jednym z powodów ich odległego związku są ich przekonania dotyczące orientacji seksualnej Paryża. Wyszła jako biseksualna w wieku 14 lat, ale od tego czasu powiedziała, że jest „bardziej niż biseksualna”, ponieważ kocha „ludzi dla ludzi”.

moja rodzina jest bardzo religijna „Homoseksualizm jest po prostu bardzo tabu, więc nie lubią o tym rozmawiać, to nie jest tak naprawdę akceptowane.

Szanuję ich przekonania, szanuję ich religię.”

i więcej wiadomości o gwiazdach wysyłanych bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail, zapisz się do naszego codziennego newslettera.

ale jest blisko z braćmi.

„nadal jestem bardzo blisko z moimi braćmi-powiedział Smith o 19-letnim Bigi i 24-letnim Prince. (Na zdjęciu jest z nimi, jak również Omer Bhatti, 36 lat, który uważa za brata, ale nie był biologicznym dzieckiem Michaela Jacksona.

„moi bracia … na początku tego nie rozumieli” – powiedziała o swojej seksualności. Ale bracia Paris szybko ją odzyskali. „Zawsze byli bardzo pomocni” „Prince dołączył do klubu GSA w liceum, aby dowiedzieć się o tym, ponieważ chciał mnie wspierać. Niewiele osób może powiedzieć, że ma rodzeństwo, które je tak wspiera.”

i myśli, że jej ojciec byłby z niej dumny.

w przekazie przekazanym przez Mohameda Hadida, piosenkarz Michael Jackson (R) pozuje z deweloperem Nieruchomości Mohamedem Hadidem (L), dziećmi Hadida i dziećmi Jacksona Michaelem Josephem Jr., Paris Michaelem Katherine i księciem Michaelem II 27 listopada 2008 roku w Jackson Holmby Hills residence w Westwood w Kalifornii.
Mohamed Hadid via Getty Images

Paris powiedziała Smithowi, że po śmierci jej ojca—na zdjęciu tutaj z nią, jej braćmi i Mohamedem Hadidem—”po prostu udawała się”, ponieważ była taka młoda. Ale w dzisiejszych czasach czuje się związana z ojcem poprzez muzykę i lekcje, których jej uczył.

„biorę pozytywne rzeczy, których się od niego nauczyłem, dobre moralności, których się nauczyłem, i staram się ich używać każdego dnia: pokora, współczucie, tolerancja… po prostu bycie miłym dla innych ludzi, nawet jeśli to ktoś, kto zrobił ci źle, módl się za nich i bądź dla nich miły, bądź miły dla siebie”, powiedziała zapytana, jak utrzymuje jego pamięć przy życiu.

„Czuję, że mój tata byłby dumny.”

powiązane: Kaley Cuoco podzielił się radą, którą John Ritter dał jej przed śmiercią.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.