czy jesteś gotowy, aby przeżyć ponownie serię filmów Zmierzch 2008? Macie szczęście, ponieważ Netflix wydał wszystkie pięć filmów z serii w piątek, 16 lipca.

w 2005 roku serial Stephanie Meyer o wampirach „Zmierzch” zawładnął światem. Seria książek zakończyła się Breaking Dawn, który trafił do sprzedaży w sierpniu 2008 roku, trzy miesiące przed pierwszym filmem Zmierzch trafił do kin.

teraz, po premierze Midnight Sun w 2020 roku — która jest powtórką zmierzchu z punktu widzenia Edwarda-nowi gracze z serii zastanawiają się, jak oglądać filmy Zmierzch w kolejności wydania.

oto wszystko, co warto wiedzieć o serialu, w tym o tym, jak oglądać filmy w kolejności i spojrzeć na gwiazdy w serialu.

Uwaga: Spoilery do kolejnych serii.

kiedy Zmierzch w Netflixie? O której wychodzi?

Netflix udostępnił wszystkie pięć filmów z serii w piątek, 16 lipca.

są obecnie dostępne do oglądania w serwisie streamingowym.

jak oglądać filmy Zmierzch w kolejności wydania?

Saga Zmierzch opowiada o licealistce Belli Swan, która przeprowadza się do miasta Forks, umyć., aby zamieszkać z ojcem po ponownym ślubie matki.

dostosowując się do życia w widelcach, poznaje Edwarda Cullena, czarującego młodzieńca, który zawsze wydaje się być obecny, gdy Bella go potrzebuje. Poznaje też Jacoba Blacka, nastolatka, który próbuje ostrzec Bellę, że Edward należy do klanu wampirów.

serial opowiada o podróży Belli, Edwarda i Jacoba, a także ich przyjaciół, którzy próbują walczyć o swoje rodziny.

Oto pięć filmów Zmierzch w kolejności, od zmierzchu do świtu-część 2:

  1. Zmierzch (2008)

Bella Swan jest nową dziewczyną w mieście zwanym Forks, Wash., i osiedla się w mieście, nawiązując przyjaźnie, a nawet kilka miłosnych zainteresowań. Jednak jeden z jej kolegów z klasy, Edward Cullen, nie chce mieć z nią nic wspólnego, mimo że ciągle ratuje jej życie.

2. Księżyc w nowiu (2009)

Bella miała problemy z osiedlaniem się w Forks, a to było zanim Edward ją porzucił i uciekł z miasta. Jej bliski przyjaciel Jacob próbuje podnieść ją na duchu, ale nagle zrywa z nią więzi, co doprowadza Bellę do wniosku, że wampiry nie są jedynymi nadprzyrodzonymi istotami w Forks.

3. Eclipse (2010)

Bella i Edward w końcu się łączą i myślą o dalszym rozwoju ich związku. Dyskutują o ustatkowaniu się, w tym o ślubie świeżo po liceum. To nie jest idealna sytuacja Belli, ale może to być jedyny sposób, by nie zestarzeć się bez Edwarda.

gdy para debatuje nad swoją przyszłością, szykuje się wojna przeciwko Cullenom, a Edward nie jest jedynym mężczyzną, który tęskni za uczuciem Belli.

4. Breaking Dawn-Część 1 (2011)

Bella poślubia Edwarda i jest z tego powodu szczęśliwa, chociaż nie wszyscy w jej kręgu społecznym to lubią. Para podejmuje wyzwania związane z relacją człowiek-wampir, podczas gdy rodziny Cullenów i Quileute walczą ze sobą.

5. Breaking Dawn-część 2 (2012)

Bella przeżywa poród i rodzi córkę. Ale najpotężniejsze wampiry na świecie nie wierzą, że jej córka powinna istnieć, i chcą się upewnić, że wampiro-ludzkie hybrydowe dziecko nie stanowi zagrożenia dla nikogo innego.

gdy Armia wampirów schodzi na widły, starzy wrogowie łączą siły z Cullenami, aby chronić Bellę i jej rodzinę.

kim są gwiazdy serialu?

z głównych bohaterów serii, Edwarda Cullena zagrał Robert Pattinson, Bella Swan zagrała Kristen Stewart, A Jacoba Blacka zagrała Taylor Lautner.

ale jest kilka postaci drugoplanowych, które są wielkimi nazwiskami, które pojawiły się w filmach.

Anna Kendrick zagrała frenemy Belli w „Zmierzchu” i wygłosiła mowę końcową dla swojej klasy w filmie „zaćmienie”.

Rami Malek, który jest najbardziej znany z roli w Bohemian Rhapsody, zagrał egipskiego wampira w Breaking Dawn: Part 2.

nasze Dziennikarstwo potrzebuje twojego wsparcia. Zapisz się już dziś na NJ.com

Katherine Rodriguez jest dostępna pod adresem [email protected]? Powiedz nam na nj.com/tips.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.