czy chcesz zainstalować ClockWorkMod na smartfonie lub tablecie MediaTek? Następnie ten przewodnik nauczy cię, jak to zrobić. Jednak, aby kontynuować, należy najpierw uzyskać dostęp root do urządzenia z systemem Android. Co więcej, jest to drugi z trzech kroków; wykorzenić urządzenie z Androidem, zainstalować niestandardowe odzyskiwanie (CWM) i zainstalować niestandardowy ROM.

w tym artykule znajdziesz odzyskiwanie cwm.img pobierz plik potrzebny do zainstalowania ClockworkMod recovery. Upewnij się jednak, że wykorzeniłeś urządzenie z Androidem i zainstalowałeś SuperSU binary zip. Po wykonaniu obu tych kroków należy odpowiednio przejść do samouczka.

zanim zaczniesz

zakorzenienia Androida, zasadniczo unieważnić gwarancję. Co więcej, nie ma obejścia problemu, Twoje urządzenie z Androidem musi mieć dostęp do roota, aby kontynuować. Dodatkowo upewnij się, że urządzenie z systemem Android jest w pełni naładowane lub ma co najmniej 80% żywotności baterii. Gdy będziesz gotowy, działaj na własne ryzyko.

narzędzia mobilne MTK: Zainstaluj ClockworkMOD (CWM)na wszystkich urządzeniach z Androidem MediaTek

po pierwsze, pobierz narzędzia MobileUncle MTK. Jest to wymóg. Możesz pobrać narzędzia MobileUncle MTK tutaj. Aplikacja jest bezpłatna, więc pamiętaj, aby pobrać ją z tej strony. Po drugie, znajdź odpowiedni plik cwm recovery img do pobrania dla swojego urządzenia.

Nie wiem gdzie i jak znaleźć cwm.img pobierz plik? Nie martw się, Przejdź do drugiej metody, która nie wymaga znalezienia lub pobrania jej za pomocą Wyszukiwania na forach. Jeśli masz lub wiesz, gdzie znaleźć swój cwm.plik img, a następnie przejdź do następnego kroku.

po pobraniu obrazu odzyskiwania przenieś odzyskiwanie.plik img na kartę SD. Teraz otwórz ostatnio zainstalowane narzędzia MobileUncle MTK. Na żądanie przyznaj dostęp root aplikacji. Następnie wybierz opcję „Aktualizacja odzyskiwania” i przejdź do wyboru ostatnio przesłanego pliku IMG odzyskiwania cwm.

na koniec postępuj zgodnie z dalszymi monitami na ekranie i przejdź do ponownego uruchomienia urządzenia z Androidem. Po ponownym uruchomieniu pomyślnie zainstalujesz niestandardowe odzyskiwanie.

zainstaluj ClockworkMOD(CWM) na wszystkich urządzeniach MediaTek z Androidem: MTK Droid Tools

ta metoda wymaga posiadania urządzenia MediaTek z Androidem. Pamiętaj również, aby wykorzenić swoje urządzenie z Androidem. Upewnij się, że masz odpowiednie sterowniki USB i że masz kompatybilny przewód USB. Potrzebujesz również laptopa lub komputera stacjonarnego z systemem Windows i narzędzi MTK Droid dla systemu Windows.

Dobra, masz to wszystko? Następnie rzućmy okiem na kolejne kroki i linki do pobierania. Pamiętaj, że wszystko to unieważnia Twoją gwarancję i jesteś odpowiedzialny za swoje działania w odniesieniu do swojego urządzenia.

Flash ClockworkMod (CWM) Recovery na dowolnym MediaTek (MT65xx)

w porządku, Pobierz narzędzia MTK Droid. Upewnij się, że masz sterowniki USB. Jeśli nie, sprawdź powyższy link lub zainstaluj Samsung Kies lub jakiekolwiek odpowiednie oprogramowanie odnoszące się do konkretnego smartfona lub tabletu z systemem Android. Aby kontynuować, po podłączeniu urządzenia do komputera upewnij się, że włączyłeś debugowanie USB.

masz to wszystko? Nie spiesz się i przeczytaj ponownie, jeśli musisz to zrobić. Po zakończeniu następnym krokiem jest otwarcie pobranego pliku MTK Droid Tools i wyodrębnienie zawartości pliku ZIP w razie potrzeby. Teraz, gdy masz dostęp do narzędzi MTK Droid.exe, uruchom plik jako administrator.

dostałeś komunikat ostrzegawczy? Wtedy, niestety, proces ten nie będzie działać dla ciebie. Na razie obsługiwane jest tylko ext4. Ponadto w dolnym lewym rogu Narzędzia znajduje się wskaźnik. Nie lubisz czytać? Przejdź do tutorialu wideo poniżej!

czy wskaźnik jest żółty? Następnie, niestety, urządzenie z Androidem nie jest zakorzenione. Postępuj zgodnie z instrukcją, jak wykorzenić dowolne urządzenie z Androidem. Czy wskaźnik ma kolor zielony? Następnie kontynuuj odpowiednio. Możesz również kliknąć „ROOT”na interfejsie narzędzi MTK Droid, aby włączyć powłokę root. Gdy wskaźnik zmieni kolor na zielony, możesz kontynuować.

teraz musisz przejść do zakładki Root, Backup, Recovery. Z menu wybierz” Aby korzystać z rozruchu z telefonu ” za pomocą dostępnych opcji. Dodatkowo pojawia się komunikat „Make CWM recovery automatically”. Wybierz ” Tak ” jako odpowiedź.

wreszcie narzędzie przetwarza twoje żądanie i buduje odzyskiwanie ClockWorkMod. Po zakończeniu procesu pojawi się monit z pytaniem, czy chcesz „zainstalować utworzone odzyskiwanie na telefonie”. Wybierz „Tak”. Narzędzie MTK Droid prosi teraz o ponowne uruchomienie urządzenia z Androidem w celu odzyskania. Wybierz „Tak”i sprawdź, czy pomyślnie uruchamia się ponownie w nowym niestandardowym odzyskiwaniu.

wideo: Jak zrobić odzyskiwanie CWM dla dowolnego telefonu Andriod za pomocą narzędzi MTK Droid

wniosek

istnieją dwie najprostsze metody instalacji niestandardowych odzyskiwania na urządzeniu z Androidem. Pierwsza opcja wykorzystuje narzędzia Mobileuncle MTK, które wymagają znalezienia cwm.plik odzyskiwania img. Jednak druga opcja Automatycznie tworzy odzyskiwanie CWM za pośrednictwem aplikacji MTK Droid Tools.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.