obejrzyj wideo: funkcje nowego Yahoo Messenger

nowy messenger jest zintegrowany z innymi usługami Yahoo, takimi jak Flickr i Tumblr, a jednym z USP jest możliwość udostępniania tylu zdjęć w wysokiej rozdzielczości, ile chcesz za jednym zamachem. Plus użytkownicy będą mogli polubić pewne zdjęcie wysłane na komunikatorze.

podobnie jak w przypadku Facebook messenger, użytkownicy będą mogli wysyłać wiadomości GIF również dotykając obszernych animacji bazowych na Tumblerze. W funkcji, która może być przydatna na rynkach takich jak Indie, będzie protokół synchronizacji, gdy sieć nie jest niezawodna. Tak więc Zdjęcia i wiadomości, które są udostępniane, gdy nie ma sieci, zostaną zsynchronizowane po powrocie łączności. Austin Shoemaker z Yahoo powiedział, że komunikator będzie jednym z najszybszych, ponieważ synchronizacja wiadomości z serwera nie zajmuje czasu.

Yahoo posortuje kontakty na podstawie najczęściej używanych nazw. Jednak w odpowiedzi na pytanie z IndianExpress.com, Shoemaker powiedział, że komunikator działa tylko z kontami Yahoo i nie może synchronizować platform komunikatorów innych firm, takich jak Google Hangouts lub Facebook Messenger, które są teraz bardziej popularne. Użytkownicy będą mieli możliwość synchronizacji między wieloma kontami Yahoo.

masz aktualizacje

messenger jest bardzo podobny do języka projektowania nowej aplikacji Yahoo Mail i będzie dostępny w 44 językach dla użytkowników sieci, ale ograniczony do angielskiego na Androida i iOS.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.