co to jest zakład w każdą stronę (E/w)

zakłady w każdą stronę są oferowane przez większość bukmacherów na wyścigi konne. Ta opcja składa się z dwóch różnych zakładów. Pierwszy zakład to wygrana dla wybranego konia. Drugi zakład To zakład „wykonany”. Oznacza to, że twój koń będzie musiał ukończyć wyścig przed wyścigiem. Należy pamiętać, że może to zależeć od bukmachera do bukmachera, które pierwsze miejsca są nadal wypłacane. Warto również wiedzieć, że jeśli wybierzesz opcję „w obie strony”, twój zakład zostanie podwojony. Oznacza to, że jeśli postawisz 5-10, postawisz w sumie 10-5-5 na wygraną i 5-5 na postawiony zakład. W większości przypadków zakład będzie 3. w wyścigu. Zawsze możesz go znaleźć w miejscu, w którym stawiasz zakład. Na poniższym zdjęciu możesz zobaczyć przykład. Po lewej stronie menu możesz zobaczyć wyścig 2 razy. Jeden dotyczy rynku „wygranych”, a drugi dotyczy rynku”hostowanego”. na stronie rynku hostowanego zawsze widzisz, ile koni jest wypłacanych po złożeniu „oferty”. w takim przypadku top 3 spadnie w cenach.

placed

szanse na postawienie zakładu są nieco niższe niż w przypadku zakładu na wygraną. Co też nie może być inne, ponieważ masz znacznie większą szansę. kursy zwykle wynoszą 1/2, 1/3, 1/4 lub 1/5 szans na wygraną. Jeśli opcja „każdy sposób” (E/W) nie jest wyświetlana u bukmachera, zawsze możesz postawić te zakłady osobno, umieszczając wygraną i ręcznie postawiony zakład. Każdy ze sposobów jest po prostu szybszym sposobem na zamknięcie tych dwóch zakładów.

 w każdą stronę

na powyższym obrazku widać dwa różne typy zakładów. Normalna wygrana i E / W. W przypadku E/w po prostu zaznacz pole wyboru E / W. w tym przykładzie użyłem stawki 5-50-500-5. Pierwszy obraz pokazuje przykład wygranej 2 jednostek. Na drugim zdjęciu 2 jednostki E / W.

coś jest niejasne lub jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, możesz zostawić komentarz.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.