wspominając o nagrywaniu pliku ISO na CD/DVD, pierwszą opcją, która przychodzi ci do głowy, może być Nero lub Alcohol burner, który jest powszechnie znany z budowania plików ISO, ale dość dużych rozmiarów. Chciałbym więc przedstawić inny podobny program-ImgBurn. Jest to lekkie darmowe narzędzie do nagrywania płyt CD/DVD, które obsługuje większość operacji związanych z plikami obrazów. W dalszej części podam szczegółowe wprowadzenie na temat darmowego palnika ISO ImgBurn.

poznaj ImgBurn Główne cechy

ImgBurn to darmowy program, który może łatwo nagrywać płyty CD, DVD, HD-DVD i Blu-Ray oraz tworzyć pliki ISO. W tym oprogramowaniu ISO burner można znaleźć 6 dostępnych opcji, wśród których najczęściej używanym jest zapisywanie plików graficznych w dowolnych formatach, takich jak BIN, CCD, DVD, IMG, ISO itp. na czytelny dysk lub utwórz ISO z folderów lokalnych. ImgBurn jest teraz dostępny na wszystkich systemach operacyjnych Windows, w tym w wersji 64-bitowej Windows 10. Użytkownik może bezpłatnie pobrać ImgBurn na Windows 10/8/7 / XP / Vista na swoich oficjalnych stronach internetowych.

po pobraniu i zainstalowaniu ImgBurn na komputerze, domyślnym językiem powinien być angielski. Jeśli jesteś innymi użytkownikami języka, musisz nabyć zewnętrzny pakiet językowy z bezpłatnego adresu pobierania ImgBurn powyżej i rozpakować go do folderu językowego, w którym jest zainstalowany ImgBurn, na przykład: C:\Program Files\ImgBurn\Languages.

główny interfejs ImgBurn windows 10

główny interfejs ImgBurn jest dość prosty i intuicyjny z oddzielonymi opcjami 6. Użytkownik może łatwo znaleźć, który z nich kliknąć. Teraz sprawdźmy każdą funkcję odpowiednio.

Zapisz plik obrazu na dysku

Nagraj pliki obrazów ISO zapisane na komputerze z systemem Windows 10 / 8 / 7 na czytelnej płycie CD/DVD w celu duplikacji lub instalacji. Te obrazy ISO mogą być tworzone z dysków optycznych lub z kolekcji plików przez oprogramowanie do tworzenia dysków optycznych lub z innych plików obrazów dysku itp.

Zapisuj pliki / foldery na dysku

z wyjątkiem obrazów ISO, wszystkie pliki lub foldery można zapisać na płycie CD/DVD/Blu-Ray przy użyciu ImgBurn, o ile rozmiar pamięci jest mniejszy niż pojemność dysku.

Utwórz plik obrazu z dysku

wyodrębnij i zbuduj pliki obrazów ISO z włożonej płyty na komputer.

Utwórz plik obrazu z plików / folderów

Utwórz pliki aplikacji i programów na dysku twardym do ISO i umieść na dysku, na przykład Nagraj rozruchowy dysk resetowania ISO, aby rozwiązać problem z komputerem, jeśli nie można go normalnie uruchomić.

Sprawdź dysk

sprawdź, czy dysk jest czytelny przed nagraniem i możesz również użyć ImgBurn, aby sprawdzić rozmiar pliku obrazu, aby upewnić się, że rzeczywiste dane są poprawnie spalone.

Discovery

włóż płytę CD / DVD lub inną płytę do testu. Możesz sprawdzić jakość i szczegółowe informacje o dysku, który ma zostać spalony, podczas gdy wymagany jest inny program o nazwie DVDInfoPro.

jak ImgBurn nagrywa ISO na płyty DVD/CD/Blu-ray?

oto szczegółowy przewodnik, Jak nagrać ISO za pomocą ImgBurn. W przypadku innych funkcji operacje są zasadniczo podobne, więc nie będę wchodził w szczegóły.

zapisz plik obrazu iso na dysku za pomocą operacji imgburn

1.Wybierz Zapisz plik obrazu na dysku na stronie głównej i kliknij ikonę folderu, aby zlokalizować plik obrazu ISO, który ma zostać zapisany na dysku.

2.Znajdź nazwę dysku z sekcji miejsce docelowe, jeśli na komputerze znajdują się wirtualne dyski optyczne.

3.Określ prędkość zapisu i kopie w Ustawieniach. Im niższa prędkość, tym lepsza jakość.

4.Kliknij ikonę plik obrazu do płyty na lewym panelu, aby rozpocząć nagrywanie.

: Jeśli chcesz nagrać startowy dysk resetowania hasła dla komputera, konieczne są pliki obrazów ISO do uruchamiania systemu Windows i rozwiązywania problemów. Klucz hasła systemu Windows może dostarczyć i nagrać niezbędne obrazy ISO na płytę CD/DVD/USB flash, dzięki czemu będziesz mógł uruchomić zablokowany hasłem komputer z dysku i zresetować hasło systemu Windows 10 / 8 / 7.

Utwórz zresetuj dysk za pomocą klucza hasła systemu windows bezpłatne Pobierzkup teraz($19.95) powiązane artykuły Top 2 metody nagrywania bootowalnego pliku ISO na USB w systemie Windows Top 5 Ultimate Boot CD alternatywy Top sposób resetowania / usuwania hasła systemu Windows 10 bez resetowania dysku lub oprogramowania innych firm

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.