Era Wodnika oficjalnie nadchodzi. Dla wielu nastąpiła wyraźna zmiana w zakresie energii z 2020 na 2021, choć oba były przejazdem. Oprócz nawigacji ery Covid, mówi się również, że wkroczyliśmy w zupełnie nowy okres astrologiczny.

dlaczego jest wyjątkowy? Cóż, tutaj to się trochę komplikuje – ale poprosiliśmy o pomoc jasnowidza i astrologa Inbaala Honigmana, aby wszystko wyjaśnił. Ale wiedz o tym-Wiek Wodnika często wiąże się z ruchem społecznym, równością i postępem. Nareszcie. Oto wszystko, co musisz wiedzieć…

Astrologia TikTok konta do naśladowania jeśli znaki gwiazd i kosmiczne objawienia są twoją rzeczą

przygotuj się na Jeszcze dłuższe przewijanie Tiktoka…

autor: Rebecca Fearn

article image

co to jest wiek Wodnika?

Era Wodnika 2020-2021 rozpoczęła się z powodu „wielkiego koniunkcji grudnia 2020”, zgodnie z Inbaal.

„Jowisz i Saturn to dwie duże planety w naszym Układzie Słonecznym, które rządzą podobnymi, ale przeciwnymi aspektami wielkich koncepcji”, mówi. „Jowisz jest planetą ekspansji, wzrostu i hojności. Saturn jest planetą struktury, dyscypliny i ciężkiej pracy. Obie są planetami, które pomagają nam iść naprzód i wpływać na zarządzanie i całe pokolenia, ale każda w zupełnie inny sposób.”

treści na Twitterze

te treści można również przeglądać na stronie, z której pochodzą.

„21 grudnia 2020 roku obie te bardzo imponujące planety spotkały się w Wodniku, co jest znakiem, który wpływa na prawa człowieka, akceptację LGBTQIA+ i wysiłki humanitarne. To nie miało miejsca przez 800 lat, a więc było bardzo znaczące.”

nie należy mylić epoki Wodnika, która podobno Świtała w epoce hipisów w latach 60., oznaczając nadejście New Age, alternatywne religie i popularyzację mistycyzmu-to kolejny kocioł ryb.

jak wpłynie na nas wiek Wodnika?

mówiąc o zmianie z grudnia 2020 r., Inbaal zastanawia się nad tym, co świat widział od tego czasu.

„to był i jest czas wielkich zmian w rządach i światowym przywództwie, ekologii i postępującej sprawiedliwości rasowej i równości” – mówi. „Obie te planety są jeszcze w Wodniku (Jowisz wyskoczył i wrócił ponownie) do końca roku. To dla nas świetna okazja, by zaprotestować przeciwko niesprawiedliwości i zebrać poparcie dla spraw społecznych.”

dodaje: „Wodnik jest związany z postępową myślą, nowymi ideami i zmianami całych struktur społecznych. Pojawienie się technologii, akceptacja nowych płci i próba naprawienia krzywd historycznych jest bardzo akwarystyczne. Podobnie jak postęp technologiczny, od podróży kosmicznych, a nawet mediów społecznościowych.”

Adele mówi, że „straciła fabułę” podczas powrotu Saturna, ale czym jest zjawisko astrologiczne i jak można wykorzystać jego zmieniające życie moce?

jeśli kryzys ćwierć życia doprowadza cię do szału, to będzie twój powrót Saturna.

Emma Howarth

artykuł

kto będzie bardziej dotknięty wiekiem Wodnika?

” jeśli jesteś osobą, która kocha wolność, oryginalność i Sprawiedliwość, pokochasz akwarystyczne okresy w historii. Ruchy społeczne są znakiem czasów akwarystycznych-równości i postępu-mówi Inbaal.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.