szukasz najlepszego darmowego sposobu na aktywację systemu Windows 7 i chcesz pobrać aktywator windows 7? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

w dzisiejszym przewodniku omówimy, jak aktywować system Windows 7 bezpłatnie za pomocą aktywatora windows 7.

tak, dobrze słyszałeś, metoda, którą ci dostarczę, działa całkowicie za darmo. Nie musisz płacić za klucz licencyjny ani nie zostaniesz poproszony o podanie danych karty kredytowej ani niczego innego.

Tak więc, jak wiemy, Microsoft jest znaną na całym świecie firmą, która dostarcza setki narzędzi. Windows 7 jest również produktem tej firmy, który jest używany na całym świecie.

jest to najlepszy System operacyjny, który większość ludzi woli od macOS lub Linuksa, ponieważ interfejs użytkownika tego systemu operacyjnego jest dość prosty. Ale problemem, z którym borykają się ludzie, jest to, że będziesz musiał kupić ich licencję.

dzieje się tak dlatego, że Windows 7 jest dostarczany z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym po zakończeniu okresu próbnego będziesz zmuszony do zakupu licencji.

 • klucz produktu systemu Windows 7
 • klucz produktu systemu Windows 10

jeśli tego nie zrobisz, nie otrzymasz aktualizacji z serwerów firmy Microsoft, które mogą powodować wirusy na komputerze.

ponadto nie będziesz mógł korzystać z większości funkcji, takich jak zmiana tapety, zobaczysz, że znak wodny aktywacji i tak dalej. Porozmawiajmy teraz o tym aktywatorze Windows 7 i dowiedz się więcej na ten temat.

Dlaczego Aktywator Windows 7?

What-is-Windows-7-Activator

Windows 7 Activator to bezpłatne narzędzie opracowane przez programistów innych firm, za pomocą tego narzędzia będziesz mógł uzyskać stałą aktywację dla systemu Windows.

istnieje wiele aktywatorów dostępnych w internecie, jeśli wyszukamy go w Google, ale większość z nich nie działa. Niektórzy ludzie zgłaszali również, że zawiera on wirusy/złośliwe oprogramowanie lub pewien rodzaj złośliwego kodu wewnątrz nich.

dlatego ludzie się boją i nie chcą używać żadnego narzędzia na swoim komputerze, ale nie martw się, rozwiązałem twój problem aktywatorem, który zamierzam ci DOSTARCZYĆ, jest Windows 7 Loader, który jest w 100% bezpieczny w użyciu.

nie mówię w imieniu ludzi, ale osobiście próbowałem go na moim komputerze i działa jak urok. Powodem, dla którego próbowałem na moim komputerze, jest upewnienie się, że jest bezpieczny.

ponieważ użyłem go i aktywowałem Windows 7 za pomocą tego nie znalazłem nic, co dzieje się z moim komputerem. Jak każde zwykłe narzędzie, nie rozszerza daty ważności, ale działa doskonale, minęło około 2 miesięcy, a mój System Windows nie prosi ponownie o klucz licencyjny.

to narzędzie zapewnia wszystko, co twierdzi, jeśli chcesz dowiedzieć się o jego funkcjach, przeczytaj nasz poniższy przewodnik.

Pobierz aktywator Windows 7

wystarczy wprowadzenie, teraz dowiedzmy się, jak pobrać aktywator Windows 7 z naszej strony internetowej. Wiele osób się myli i nie znają dokładnego sposobu pobierania. Podobnie jak inni właściciele witryn, nie używamy żadnych reklam typu In-link, pop-up lub pop-under.

wykonaj następujące kroki, aby pobrać aktywator systemu Windows 7:

1. Przede wszystkim musisz kliknąć przycisk pobierania, który znajduje się poniżej w tym przewodniku.

2. Spowoduje to przekierowanie do naszej strony pobierania, gdzie można zobaczyć więcej informacji o tym produkcie, a następnie pod tą tabelą zobaczysz inny przycisk pobierania.

3. Teraz kliknij na to, a następnie zostaniesz przekierowany do Mega.nz strona internetowa. Tutaj zobaczysz dwa przyciski 1. Import do I 2. Pobierz. Jeśli masz konto Mega, możesz kliknąć import, aby zapisać tam plik, w przeciwnym razie kliknij Pobierz, aby zapisać go na komputerze.

Pobierz aktywator Windows 7

po kliknięciu przycisku Pobierz rozpocznie się pobieranie w przeglądarce, a później zostanie dodany do listy pobierania.

Uwaga:
jeśli używasz Google Chrome, napotkasz niebezpieczny błąd pliku, więc po prostu kliknij pokaż wszystko, a następnie kliknij Zachowaj niebezpieczne pliki wyskakujące okienko poprosi o potwierdzenie. Teraz po prostu kliknij na Zachowaj mimo wszystko i plik zostanie zapisany na komputerze.

Jak aktywować Windows 7

jest to główna część dzisiejszego przewodnika, ponieważ widziałem wiele stron internetowych, które zapewniają link do pobrania, ale nie zapewniają pełnego przewodnika po aktywacji.

dlatego piszę ten przewodnik dla ciebie, aby użytkownik mógł go pobrać, a nawet dowiedzieć się, jak aktywować system Windows 7.

Oto kompletny przewodnik, którego musisz przestrzegać:

Uwaga:
przed aktywacją systemu windows musisz najpierw wyłączyć program antywirusowy i program Windows defender. W przeciwnym razie aktywator zostanie automatycznie usunięty z komputera

.

jak już wspomniałem powyżej przed przystąpieniem do postępowania, musisz wyłączyć program antywirusowy lub Windows defender, w przeciwnym razie program nie będzie działał.

wyłącz program antywirusowy lub Windows defender

teraz otwórz folder, w którym pobierasz plik, a następnie wyodrębnij go za pomocą dowolnego narzędzia, takiego jak WinRar, 7zip, PeaZip itp.

po wyodrębnieniu nowego folderu, w którym widzisz inny plik zip i plik notatnika, otwórz ten plik notatnika i skopiuj hasło pliku Zip. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na tym pliku zip i kliknij Wyodrębnij tutaj (dla użytkowników WinRar), a następnie zostaniesz poproszony o wprowadzenie hasła po prostu wklej hasło skopiowane z notatnika i naciśnij enter.

ponownie zobaczysz tam nowy folder, więc po prostu otwórz ten folder,a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy aktywator Windows 7.exe i kliknij Uruchom jako Administrator.

poprosi o potwierdzenie po prostu kliknij Zezwól i wprowadź hasło administratora, jeśli zostanie poproszony.

Ok, teraz zobaczysz interfejs programu z informacjami o Twoim komputerze. Po prostu zignoruj wszystko i kliknij przycisk Zainstaluj. Poczekaj chwilę, aż zobaczysz tam aktywowane powiadomienie.

zainstaluj

to wszystko twoje okna są teraz aktywowane pomyślnie zauważysz przycisk zielonej kropki, co oznacza, że operacja się powiodła.

jeśli chcesz potwierdzić, uruchom ponownie komputer, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy Mój komputer, a następnie kliknij Właściwości. Po tym przewiń w dół do aktywacji systemu Windows i tutaj możesz zobaczyć, że system Windows jest aktywowany.

Windows jest teraz aktywowany pomyślnie

cechy aktywatora Windows 7

teraz, jak powiedziałem, jest to najlepszy i darmowy aktywator, ale jakoś ludzie są również chcieli wiedzieć więcej jego funkcji. Dlatego wymieniam kilka głównych funkcji, które otrzymasz w tym narzędziu.

przeczytaj uważnie, aby zrozumieć, co otrzymasz po pobraniu go na komputer.

 funkcje-Windows-7-Aktywator-ktory-pomoze-aktywowac-windows 7

Oto lista najlepszych funkcji aktywatora Windows 7:

Obsługa wszystkich wersji systemu Windows

jeśli próbowałeś wyszukać klucze systemu windows 7 online, z pewnością napotkałeś problem znalezienia dokładnego klucza pasującego do wersji systemu Windows.

ale jakoś ludzie zapomnieli sprawdzić wersję po zainstalowaniu Windowsa i wtedy nie dostali poprawnego klucza.

więc teraz ten problem został rozwiązany, ponieważ ten aktywator obsługuje wszystkie wersje i wersje systemu Windows 7.

obsługuje 32/64 bitowe

teraz są ludzie, którzy również mylą się między architekturami 32-bitowymi i 64-bitowymi. Ten aktywator obsługuje również obie wersje architektur, dzięki czemu oszczędza również miejsce na dysku twardym. Ponieważ ten pojedynczy sterownik wystarczy dla obu wersji systemu Windows.

łatwy w instalacji

jest to bardzo łatwe do zainstalowania i korzystania z oprogramowania, nie musisz mieć profesjonalnych umiejętności, aby z niego korzystać. Po zainstalowaniu go na komputerze należy najpierw dezaktywować program antywirusowy lub Windows Defender.

ponieważ tego typu narzędzia są na czarnej liście przez narzędzia antywirusowe, więc nie martw się o wirusy, jest w 100% bezpieczny.

bezpieczny w użyciu

wspomniałem również powyżej, że ten aktywator Windows 7 jest w 101% bezpieczny w użyciu. Działa doskonale we wszystkich wersjach systemu Windows bez żadnych problemów.

Możesz również użyć tego narzędzia na dowolnym komputerze, który chcesz, bez żadnego problemu. Osobiście używam go na moim komputerze, gdy używałem systemu Windows 7, ale teraz przeniosłem się do systemu Windows 10.

Obsługa wszystkich języków

czy angielski jest twoim drugim językiem? i nie rozumiesz tego za bardzo? Oto rozwiązanie dla Ciebie. Ten aktywator Windows 7 obsługuje prawie każdy język, więc po prostu zmień ustawienie języka i ustaw go na swój pierwszy język.

to wszystko teraz możesz łatwo zrozumieć warunki & tego programu w swoim ojczystym języku i możesz go lepiej zrozumieć.

trwała Aktywacja

za pomocą tego narzędzia możesz uzyskać stałą aktywację tego produktu, co oznacza, że nie musisz go używać ponownie i ponownie.

po aktywacji systemu Windows 7 za pomocą tego aktywatora pozostanie on do momentu zainstalowania nowego nowego systemu Windows.

Pobierz klucze produktów

jest to nie tylko pomocne w aktywacji systemu Windows, ale za pomocą tego można również uzyskać niestandardowe klucze produktów.

zaletą uzyskania klucza jest to, że jeśli twój znajomy nie chce korzystać z tego narzędzia na swoim komputerze, możesz również dać mu produkt z systemem Windows 7 za pomocą tego narzędzia. Generuje unikalne klucze dla każdej edycji, a także otrzymasz oryginalny klucz.

Free of Cost

teraz, jeśli jesteś zdezorientowany, czy ten program jest darmowy, Czy muszę za niego płacić. Następnie Oto Twoja odpowiedź program jest całkowicie darmowy, możesz pobrać aktywator Windows 7 bezpłatnie. Nie wymaga żadnego rodzaju subskrypcji lub nigdy nie zostaniesz poproszony o zapłacenie ani grosza za to.

plusy& minusy

każdy wie, że wszystko ma ciemną twarz, więc porozmawiajmy teraz o niektórych zaletach i wadach aktywacji systemu Windows 7. Poniżej znajduje się lista niektórych znanych zalet i wad, które użytkownicy złożyli:

zalety

 • brak długiego procesu instalacji lub konieczność posiadania profesjonalnych umiejętności do obsługi
 • jest całkowicie bezpłatny
 • to działa bez połączenia z Internetem
 • możesz go używać na dowolnej liczbie maszyn
 • obsługuje obie architektury Windows
 • automatycznie wykrywa informacje o systemie Windows
 • unikalny i prosty interfejs użytkownika

wady

 • w przypadku użytkowników systemu Windows 7 lub Vista musi łączyć się z Internetem raz na 180 dni. W przeciwnym razie stracą aktywację i będą musieli ponownie wykonać kroki.
 • jest wykrywany przez narzędzia antywirusowe jako wirus, ale w rzeczywistości nie jest

jak usunąć ten aktywator po aktywacji

ponieważ aktywator Windows 7 jest przenośny, więc nie musisz go odinstalowywać alternatywnie możesz usunąć go z komputera. Ale w przypadku, gdy kupiłeś oryginalny klucz licencyjny od firmy Microsoft i chcesz go wymienić. Następnie musisz wykonać następujące kroki:

1. Naciśnij Logo Windows i X jednocześnie, a otworzy się Skrót szybkiego dostępu.

2. Stąd trzeba będzie kliknąć na System.

3. Po wejściu do systemu z menu po lewej stronie przewiń w dół i kliknij opcję Informacje, którą tam widzisz.

4. Po kliknięciu na to teraz spójrz na prawym panelu dla opcji o nazwie „Zmień klucz produktu lub uaktualnij swoją edycję systemu Windows” kliknij na niego.

5. Przeniesie Cię do innego okna, w którym musisz kliknąć Zmień klucz produktu. Teraz widzisz nowe okno, w którym prosi o wprowadzenie klucza produktu.

6. Wystarczy wpisać ten klucz, który kupiłeś w sklepie internetowym lub za pośrednictwem rynku, a następnie kliknąć Dalej. Upewnij się, że masz połączenie z Internetem, ponieważ sprawdzi on ten klucz online.

tak więc w ciągu kilku sekund zauważysz, że zastosowany jest nowy klucz, który teraz pomyślnie zmieniono z klucza aktywatora na oryginalną licencję.

alternatywnie, jeśli nie chcesz wykonać tych kroków, po prostu zainstaluj nowy nowy System Windows, a następnie na początku zostaniesz poproszony o klucz produktu. Teraz wpisz ten klucz kupiony na rynku i naciśnij enter w ciągu pewnego czasu okna zostaną aktywowane.

Uwaga
jeśli myślisz o zainstalowaniu nowego systemu Windows, skopiuj lub Przenieś wszystkie pliki z dysku C, ponieważ spowoduje to usunięcie całego dysku C.

alternatywy

właśnie wspomniałem o jednej z najlepszych metod aktywacji systemu Windows 7 bez płacenia ani grosza, ale jeśli ci się nie podoba, nie martw się.

zamierzam dostarczyć Ci kilka najlepszych alternatywnych sposobów aktywacji systemu Windows 7 i wszystkie te działają jak urok. Zapoznaj się z poniższą listą tych alternatyw i wybierz metodę zgodnie z własnymi potrzebami.

RemoveWAT

jest to kolejny aktywator, który służy do aktywacji systemu Windows 7 jest bardzo poręczny i łatwy w użyciu, podobnie jak narzędzie, o którym wspomniałem powyżej.

nazwa narzędzia pochodzi od technologii aktywacji systemu Windows, więc ta nazwa oznacza, że pomaga w usunięciu technologii aktywacji systemu Windows (Wat) z komputera.

więc po usunięciu tego WAT z systemu Windows 7 pokaże Microsoft, że system Windows jest już aktywowany.

podobnie jak powyższy aktywator, to narzędzie zapewnia trwałą aktywację, a także obsługuje obie architektury Windows.

najlepszą cechą tego narzędzia jest to, że nie wymaga instalacji, dzięki czemu można go używać bez instalacji na komputerze.

w najnowszej wersji RemoveWAT zobaczysz kompatybilność Systemów Windows 7, Windows Vista, Windows 8, & Windows 8.1. Jeśli chcesz aktywować system Windows 7 za pomocą tego narzędzia, wykonaj ten adres URL, aby dowiedzieć się więcej na ten temat: RemoveWAT 2.2.8 Activator Pobierz dla systemu Windows

Często zadawane pytania

więc wspomniałem o wszystkich możliwych metodach uzyskania pełnej wersji systemu Windows 7, ale jeśli nadal masz pytania, Czytaj dalej naszą listę FAQ.

zebrałem te najczęściej zadawane pytania z ich z internetu, więc można uzyskać odpowiedź na to pytanie zbyt. Jeśli po prostu chcesz zadać kolejne pytanie, które nie jest wymienione poniżej, nie wahaj się zadać w sekcji komentarzy. Chętnie usłyszę od ciebie i rozwiążę twój problem.

Q1) Czy ten aktywator będzie używany tylko w systemie Windows 7 Professional?

jeśli używasz narzędzia, które podałem, możesz go użyć do dowolnej edycji. Ten aktywator obsługuje wszystkie wersje systemu Windows 7 i obie architektury.

możesz więc aktywować Windows 7 wszystkie wersje za pomocą tego jednego narzędzia, ale jeśli stosujesz alternatywną metodę, sprawdź zgodność.

Q2) czy aktywator Windows 7 jest nadal przydatny w 2021?

tak, deweloper zaktualizował narzędzie aktywatora systemu Windows 7 w 2021 i działa jak urok. Mimo że w najnowszej wersji można zobaczyć zgodność z Windows 8 i 8.1. Oznacza to, że teraz za pomocą tego pojedynczego narzędzia można również aktywować Windows 7 i Windows 8 / 8.1.

Q3) słyszałem, że aktywator Windows 7 zawiera wirusa, czy to prawda?

nie, oczywiście nie są to tylko plotki tylko dlatego, że daje darmową aktywację nie oznacza to, że zawiera wirusa.

jest skanowany przez Virus total i nie znaleziono w nim złośliwego kodu. Powodem, dla którego powiedziałem, aby wyłączyć program antywirusowy, jest to, że tego typu narzędzia są umieszczone na czarnej liście przez programy antywirusowe.

Q4) co zrobić, jeśli kupiłem oryginalny produkt od firmy Microsoft?

jeśli kupiłeś klucz licencyjny od firmy Microsoft i chcesz zmienić licencję, możesz postępować zgodnie z powyższym przewodnikiem. Idź powyżej i przeczytaj kompletny przewodnik, Jak odinstalować aktywator systemu Windows 7, a zobaczysz tam pełne kroki.

Uwaga: Jeśli nadal masz z tym problemy, możesz zapytać mnie w sekcji komentarzy.

Q5) skopiowałem kod i wkleiłem do notatnika, ale nie działa?

upewnij się, że jest to rozszerzenie kodu.cmd lub .txt, bo kiedy to zapisane w .txt kod nie będzie działać. Alternatywnie możesz użyć NotePad++, aby zapisać plik .cmd najłatwiej niż z normalnego Notatnika.

Q6) jeśli uaktualnię System Windows 7 do systemu Windows 10, Czy muszę również aktywować system Windows 10?

Tak, oczywiście, jeśli aktualizujesz, będziesz musiał przejść do innego klucza dla systemu Windows 10. Dzieje się tak dlatego, że wszystkie okna mają swój unikalny klucz produktu. Dlatego zostaniesz poproszony o aktywację, więc po prostu postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby aktywować również System Windows 10.

Q7) czy mogę aktywować mój system windows 10 za pomocą tego aktywatora?

Nie, Nie możesz aktywować żadnego systemu windows 10 za pomocą aktywatora windows 7 do aktywacji systemu windows 10 wypróbuj najlepszy aktywator o nazwie KMSpico, który jest oficjalnie dla win 1o.

Ostatnie słowa

nie ma wątpliwości, że Windows 7 jest jednym z najlepszych i najbardziej udanych systemów operacyjnych uruchomionych przez Microsoft. Ale w jakiś sposób są one teraz zaprzestania go i nie zapewnią żadnego rodzaju aktualizacji dla tej wersji.

jeśli myślisz, aby przejść z 7 do Windows 10 to nie martw się ja również napisać przewodnik na ten temat, jak również. Możesz kliknąć ten link, aby dowiedzieć się, jak bezpłatnie aktywować system Windows 10.

wymieniłem wszystkie funkcje i wszystkie możliwe sposoby, aby uzyskać pełną wersję Win10, więc nie trać czasu po prostu idź i sprawdź to również.

w przeciwnym razie, jeśli chcesz pozostać przy Win7, jestem cholernie pewien, że ten przewodnik pomógł Ci aktywować Windows 7 za pomocą aktywatora windows 7, ponieważ wspomniałem o wszystkich metodach, które są możliwe, aby uzyskać aktywację bezpłatnie.

jakoś jak coś przeoczyłem to proszę dać mi znać w komentarzu, żebym mógł dodać do artykułu. Jeśli znasz jakieś inne narzędzie lub metodę, która jest pomocna, zasugeruj to również.

przejrzę tę metodę i jeśli będzie warta, dodam ją do mojego artykułu. Nie zapomnij również podzielić się nim ze znajomymi, aby mogli również skorzystać z tego niesamowitego przewodnika, ponieważ wiesz, że Share Is Care.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.