wiewiórki na strychu? Jak pozbyć się wiewiórek naturalnie

Twój dom jest cichy. Nie ma nic trudnego, poza szelestami, które słyszysz na strychu. Idź do zbadania.

intruza nie ma, ale w kurzu na podłodze są małe wiewiórki. Ważne jest, aby dowiedzieć się, skąd przychodzi Twój niechciany gość, abyś mógł się ich pozbyć i uniknąć uszkodzeń strychu.

nie wiesz, jak pozbyć się wiewiórek w sposób naturalny, ale to jest droga, którą chcesz iść. Trucizny nie są rozwiązaniem. Jesteśmy tu, aby pomóc ci w tym przedsięwzięciu. Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci w radzeniu sobie z niechcianym gościem domu w najbardziej humanitarny sposób.

zatrzymaj je, zanim wejdą

najlepszym sposobem na pozbycie się wiewiórek jest nie dawanie im szansy na dostanie się na strych. Musisz usunąć wszystko, co ich przyciągnie i ograniczyć ich ocenialność do Twojego domu.

Usuń wszystko, co ich przyciągnie

jak większość innych zwierząt, jeśli zostawisz jedzenie, wiewiórki przyjdą. To powiedziawszy, musisz utrzymywać swoje podwórko w czystości. Zgrabiaj wszelkie owoce, nasiona ptaków, Orzechy lub żołędzie, które spadają z drzew.

jeśli masz imprezę Na Zewnątrz, posprzątaj całe jedzenie od swoich gości. Masz psa na zewnątrz? Jeśli tak, będziesz chciał usunąć dostęp do żywności, której nie jedzą podczas posiłków.

jeśli masz na zewnątrz kosze na śmieci, zabezpiecz pokrywki. Zastąp normalne pokarm dla ptaków takim, którego wiewiórki nie dotkną. Szafran to dobry wybór.

ogranicz ich dostęp

wiewiórki nie mogą dostać się na Twój strych, jeśli nie mogą do niego dotrzeć. Zachowaj wszystkie kończyny drzewa prowadzące do strychu przycięte krótko. Skorzystaj z osłony komina. Jeśli masz jakieś dziury lub pęknięcia w kominie lub dachu, napraw je lub zrób to sam.

możesz kupić odporne na wiewiórki karmniki dla ptaków, aby zastąpić te wiszące na dachu lub dodać przegrodę dla wiewiórek.

poszukaj wiewiórki

jeśli uważasz, że możesz mieć wiewiórkę na strychu, ale nie jesteś pewien, czy istnieją sposoby, aby się tego dowiedzieć. Rozejrzyjcie się za dziurami na poddaszu. Jeśli nie widzisz żadnego, sprawdź otwory wentylacyjne i dach.

w ciągu dnia usłyszysz również odgłosy drapania dochodzące ze strychu. Wiewiórki są najbardziej aktywne wczesnym rankiem.

od moczu wiewiórki zaczniecie czuć zapach. Inne znaki to ślady, gniazda i odchody.

dowiedz się, czy Wiewiórka ma dzieci

chcesz sprawdzić, czy w gnieździe są jakieś wiewiórki. Jeśli są to należy poczekać kilka tygodni, zanim spróbujesz je usunąć. Jeśli uda Ci się pozbyć matki wcześniej, skazujesz dzieci na śmierć, bo bez niej nie przetrwają.

nie próbuj sam przenosić rodziny wiewiórek. Musisz zadzwonić po profesjonalistę.

spróbuj ich przestraszyć

jeśli w gnieździe nie ma małych wiewiórek, gdy patrzysz, możesz spróbować przestraszyć dorosłe wiewiórki ze swojego strychu. Nie lubią głośnych dźwięków, więc możesz uderzyć w krokwie, a nawet wejść na strych i mówić tak głośno, jak tylko możesz.

możesz też świecić jasnym światłem na poddaszu i trzymać go na sobie lub oblać kilka szmat octem jabłkowym i położyć je wokół. Nie lubią tego zapachu.

Wybierz pułapkę

jeśli taktyka straszenia nie działa, możesz kupić pułapkę na wiewiórki. Chcesz dostać małą pułapkę z klatką, która ma płytkę spustową. Umieść przynętę na pułapce.

można używać różnych rzeczy, bo wiewiórki nie są do końca wybredne. Najskuteczniejszą formą przynęty jest masło orzechowe. Przyciągnie wiewiórkę, a oni nie mogą jej złapać i biegać z nią, więc jest bardziej prawdopodobne, że wywołają pułapkę.

jeśli masło orzechowe nie działa, możesz umieścić niesolone łuskane orzechy lub nasiona w maśle orzechowym.

kiedy przyjdzie czas, aby sprowadzić profesjonalistę

ponownie, jeśli są małe dzieci wiewiórki zaangażowane będziesz chciał zadzwonić do profesjonalisty. Będą wiedzieli, jak przenieść rodzinę bez wyrządzenia krzywdy żadnemu z nich. Jeśli próbowałeś każdej taktyki, którą zaproponowaliśmy i nadal nie możesz złapać wiewiórki, profesjonalny może Ci pomóc.

pozbycie się wiewiórek może być niebezpieczne. Nie będą chcieli opuścić twojego strychu bez walki. Jeśli nie czujesz się komfortowo z radzenia sobie z nimi to zadzwoń.

inne środki ostrożności powinieneś zrobić

kiedy wiewiórki są na strychu przez długi czas, możesz się założyć, że przegryzły niektóre twoje przewody. Po rozprawić się z wiewiórkami będziesz chciał zadzwonić do elektryka do swojego domu.

uwięzienie wiewiórki i zabranie jej do lasu nie jest dobrym pomysłem. Najprawdopodobniej tego nie przeżyją.

nawet jeśli zdecydujesz się to zrobić, nie jest to trwałe rozwiązanie twojego problemu. Kolejna Wiewiórka pojawi się na twoim podwórku w ciągu kilku dni.

Jak pozbyć się wiewiórek w sposób naturalny i uratować strych przed zniszczeniem

jeśli masz problem z wiewiórkami, musisz się ich pozbyć jak najszybciej. Jeśli poczekasz, te małe niechciane goście zaczną niszczyć twoją własność. Użyj niektórych z tych wskazówek, jak pozbyć się wiewiórki naturalnie usunąć je w sposób najbardziej humanitarny możliwe.

potrzebujesz profesjonalnej pomocy z problemem wiewiórki? Przejdź tutaj, aby sprawdzić, czy jesteś w naszym obszarze serwisowym.

sprawdź nasze ostatnie posty na blogu na temat wiewiórek i zwalczania gryzoni:

https://synergy2ms.com/what-kind-of-squirrel-trap-bait-is-best-for-homemade-squirrel-traps/

https://synergy2ms.com/how-to-get-rid-of-squirrels-in-the-attic/

chcesz dowiedzieć się więcej o kontroli wiewiórek? Poniższe linki zapewniają doskonałe informacje:

https://en.wikipedia.org/wiki/Squirrel

https://www.livescience.com/28182-squirrels.html

National Geographic: wiewiórki

https://www.mnn.com/earth-matters/animals/blogs/happy-squirrel-appreciation-day

jeśli potrzebujesz usług zwalczania szkodników w domu lub firmie, odwiedź naszą stronę pod adresem https://synergy2ms.com. Przeczytaj o nas więcej i zdecyduj, czy Synergy2 jest firmą odpowiednią dla Ciebie. Mamy ponad 200 pięciogwiazdkowych recenzji Google dla usługi zwalczania szkodników w obszarze Jackson metro (Jackson / Madison / Brandon / Ridgeland). Sprawdź nasze najnowsze recenzje lokalizacji dla pest control service w Jackson, MS tutaj!

o autorze postu

Barry Pitts, właściciel Synergy2

administrator

farmaceuta i właściciel Synergy2 szkodników, Barry Pitts, jest wieloletnim rezydentem Madison, MS z pasją do stosowania zaawansowanych naukowych zasad szkodników w usługach zwalczania szkodników w obszarze Jackson metro. Połączenie wyjątkowej obsługi klienta z najnowocześniejszą technologią zwalczania szkodników pozwala Synergy2 zapewnić mieszkańcom obszaru Jackson metro najwyższy poziom zwalczania szkodników dostępny obecnie.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.