Uwaga! Spoilery do Survivor sezon 41 odcinki 1 i 2 przed nami!

fani musieli uzbroić się w cierpliwość przed 41 sezonem Survivor, ale w końcu zostali nagrodzeni, ponieważ długo trwająca seria reality competition ma ustalony harmonogram antenowy, który wskazuje, kiedy widzowie mogą spodziewać się wielkiego finału. Mimo że premiera Survivor 41 miała miejsce we wrześniu 2020 roku, ukochany program został przesunięty o cały rok z powodu trwającej pandemii COVID-19. Dla fanów, którzy chcą rozpocząć nowy rozdział Survivor, oto wszystko, co należy wiedzieć o tym, co wieczór serial reality show emitowany na CBS i kiedy przewidzieć finał 41 sezonu Survivor.

długo oczekiwany Survivor 41 miał swoją premierę 22 września. Odkąd serial wrócił na antenę, fani są już zszokowani całym dramatem z 41 sezonu. W pierwszym odcinku na wyspę przybyło 18 nowych członków obsady, aby walczyć o milion dolarów. Podczas premiery sezonu podkreślono wyraźny kontrast między mentalnością” macho ” a kobietami z plemienia Yase. Eric Abraham uważał, że silna fizycznie drużyna zbierze najwięcej nagród, co spowodowało, że postrzegał Tiffany Seely jako najsłabsze ogniwo. To odwróciło się od Erica, który wrócił do domu po tym, jak kobiety Yase odrzuciły jego strategię. Absolwentka MIT Sara Wilson spotkała się również z podobnie rozczarowującym losem podczas premiery 41 sezonu Survivor, ponieważ została wyeliminowana trzeciego dnia. Następnie, w odcinku 2, chirurg David Voce został szokująco wyeliminowany, udowadniając, że wszystko może się zdarzyć w tym sezonie.

po trzech dramatycznych eliminacjach w dwóch pierwszych epizodach Survivor 41, fani mogą być pewni, że ten sezon będzie wyjątkowy. Kolejny odcinek 41 sezonu zostanie wyemitowany w środę, 6 października, o 20: 00 EST na antenie CBS. Od kiedy gospodarz Jess Probst napisał na Twitterze, że ” środowy wieczór to @survivorcbs night na @CBS!”już w lipcu zapaleni fani wiedzą, że wyczyszczą swoje środowe harmonogramy. W związku z tym fani mogą spodziewać się, że nowe odcinki Survivor 41 będą emitowane przez następne kilka miesięcy w środowe wieczory o 20: 00 na antenie CBS. Show jest zaplanowane na zawsze przed Tough As Nails. Niewiele wiadomo o tym, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach, z wyjątkiem tytułów. Survivor sezon 41 odcinek 3 jest zatytułowany „My Million Dollar Mistake”, podczas gdy odcinek 4 jest zatytułowany”they Hate me Because they ain 't Me”.

Jeff Probst na Survivor sezon 41 na Tribal Rada  Jeff Probst na Survivor sezon 41 na Tribal Rada  Jeff Probst na Survivor sezon 41 na Tribal Rada  Jeff Probst na Survivor sezon 41 na Tribal Rada

pomimo faktu, że Jeff podzielił się harmonogramem sezonu 41 w mediach społecznościowych, nie ogłosił jeszcze, kiedy fani mogą spodziewać się Finału Survivor 41 na antenie CBS. Na szczęście, Survivor ma wiarygodną historię, która pozwala przewidzieć ewentualną datę finału. W tym sezonie zaplanowano 12 odcinków na podstawie oficjalnej strony „Game Within The Game”. Oznacza to, że finał zostanie wyemitowany prawdopodobnie 8 grudnia, a program specjalny zjazdu przypadnie 15 grudnia. Na szczęście dla fanów Survivor, ich jesienny program telewizyjny będzie wypełniony ekscytującymi odcinkami sezonu 41 do końca 2021 roku. Podczas gdy niektóre plemiona mają dostać się do skalistego początku, Ten sezon jest nadal każdy gra z ponad 10 epizodów jeszcze przyjść.

sezon 41 trwa od dawna, ale cierpliwość widzów w końcu się opłaciła. Od premiery Survivor 41, która odbyła się 22 września, długo utrzymująca się seria hitów utrzymała się w środowe wieczory i będzie nadal królować o 20: 00, aż do ewentualnego finału, który odbędzie się 8 grudnia. Niestety, dopóki Jeff oficjalnie nie potwierdzi daty finału, fani Survivor 41 mogą usiąść wygodnie i cieszyć się tym ekscytującym sezonem.

źródło: Jeff Probst / Twitter, gra na stronie gry

Christopher Davis (655 opublikowanych artykułów)

Christopher Davis jest niezależnym pisarzem reality TV dla Screen Rant. Od czasu ukończenia Emerson College z dyplomem sztuk wizualnych i medialnych w 2019 roku, Christopher kontynuuje stale rozwijającą się dziedzinę dziennikarstwa rozrywkowego. W wolnym czasie Christopher uwielbia pisać, oglądać stare sezony RHONY i pracować nad swoim death drop.

Więcej Od Christopher Davis

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.