dziesięć powodów, dla których warto nosić kask rowerowy
Charlie mówi ! … Kaski
to niesamowite, ile razy w roku słyszę, jak ktoś mówi „powinienem był taki nosić „albo” uratował mi życie. Ku mojemu zdziwieniu przyszła kolej na Hala, który powiedział:”Hal jest fajnym kolesiem, asem mechanikiem i miłym facetem, który wielokrotnie jeździł na rowerze cross country i podniósł dojazdy na rowerze do sztuki. Jest także ofiarą wypadku.
pewnego ranka odebrałam telefon od siostry Hala, że Hal jest na intensywnej terapii i nie przyjdzie tego dnia do pracy. Okazuje się, że Hal wracał do domu poprzedniej nocy i obudził się w karetce w drodze do szpitala. Miał złamany nos (niewiarygodnie jest teraz prosty; tylko Hal…), złamanie kości oczodołu i wstrząs mózgu. Niestety, większość tego można było uniknąć, gdyby tylko….
niewiarygodnie, matka Hala powiedziała: „powinieneś był nosić kask”, ale jeszcze bardziej niewiarygodnie, rodzice znaleźli jego rower przy drodze cztery godziny później. Hal postawił hipotezę, że uderzył w śluz oleju i upadł, po czym zatrzymał swój ślizg twarzą i głową (ouch). Po tym, jak opowiedział swoją historię, kilku słuchających opowiedziało swoje historie o wypadkach i złamanych hełmach. To uświadomiło mi, że wypadki zdarzają się nam wszystkim. Małe badania wykazały, że doświadczeni rowerzyści będą mieli wypadek co 4500 Mil, zgodnie z Washington Area Bicycle Association. Jak rozmawialiśmy w sklepie wydawało się być bliżej co 9,000 mil, ale to nie ma znaczenia. Ważne jest to, że w końcu będziesz miał wypadek. Ważne jest również to, że noszenie kasku może uratować życie.
więc morał z tej historii jest taki, że jak nie masz kasku to go załóż. Upewnij się, że Twój kask pasuje, a jeśli ma ponad 5 lat (żywotność kasku), kup nowy i upewnij się, że jest prawidłowo dopasowany.
jako dodatkową zachętę na ograniczony czas otrzymasz kredyt w wysokości 10,00 $ na zakup nowego kasku przy wymianie starego.
TOP Ten Reasons to Wear a bicycle Helmet
& nbsp

 • 900 ludzie giną każdego roku w wypadkach rowerowych, 75% z nich od urazów głowy.
  & nbsp
 • 88% wszystkich urazów mózgu rowerzysty można było uniknąć.
  & nbsp
 • może pomóc ci stać się bardziej widocznym.
  & nbsp
 • niektórzy ludzie wyglądają naprawdę fajnie w kasku.
  & nbsp
 • musisz nosić kask na rowerze.
  & nbsp
 • jeśli masz mniej niż 14 lat, prawo tego wymaga.
  & nbsp
 • nie będziesz musiał słuchać, jak matka mówi: „powinieneś był nosić kask”, kiedy obudzisz się w szpitalu.
  & nbsp
 • uraz głowy może zrujnować ci cały dzień.
  &nbsp
 • & nbsp

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.