Jeśli szukasz pracy w handlu detalicznym, możesz rozważyć pracę w Walmart. Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany bezpośrednią obsługą klienta, znalezienie pracy jako rozładowacz Walmart byłby idealnym wyborem.

jeśli jednak nie znasz tej pozycji, możesz się zastanawiać, co robi Walmart unloader lub ile zarabia. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej szczegółów na temat tej pozycji poniżej!

Co To Jest Walmart Unloader W 2021?

rozładowywacz Walmart jest odpowiedzialny za rozładunek samochodów dostawczych, gdy się pojawią i dostarczenie produktów do właściwego działu sklepu. Inne zadania obejmują pomoc na półkach magazynowych, organizowanie i przestawianie półek sklepowych oraz usuwanie przeterminowanych produktów z różnych działów od 2021 roku.

jeśli masz więcej pytań na temat bycia unloaderem dla Walmart, takich jak Wynagrodzenie i godziny pracy unloadera, Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego na ten temat!

co robi Rozładowacz w Walmart?

rozładowacz w Walmart rozładowuje towary z ciężarówek dostawczych, a następnie rozprowadza te przedmioty w całym sklepie do odpowiednich działów.

dodatkowo, rozładowacze ustawią wyświetlacze i artykuły promocyjne w całym sklepie i obejmą inne obowiązki, takie jak:

 • porządkowanie produktów i magazynowanie rozładowanych towarów w sklepie
 • Reorganizowanie produktów w sklepie i przenoszenie starszych produktów na przód
 • czyszczenie towarów w sklepie w razie potrzeby
 • usuwanie przeterminowanych produktów z półek
 • dodatkowe zadania, które są wykonywane przez kierownika sklepu lub innych pracowników

zauważ, że większość rozładowaczy ma rolę asystenta w układaniu przedmiotów w sklepie, jednak bardziej doświadczeni pracownicy są głównymi organizatorami.

ile zarabia Rozładowacz w Walmart?

rozładowywacz w Walmart zarabia średnio 17,06 USD za godzinę, jednak możesz zarobić od 13 do 23 USD za godzinę w zależności od poziomu doświadczenia i lokalizacji sklepu, w którym pracujesz.

czy praca w Walmart jest dobra?

rozładunek to przyzwoita praca w Walmart, która pozwala utrzymać dobrą równowagę między pracą a życiem prywatnym, a pracownicy stwierdzili, że ma również dobre wynagrodzenie za rodzaj pracy, której wymaga.

jednak poprzedni i obecni pracownicy również komentowali brak dobrego zarządzania w Walmart, który jest problemem dla wszystkich działów, w tym dla pracowników rozładowujących.

dlatego złe zarządzanie może prowadzić do poczucia przepracowania i niedoceniania, a także może powodować frustrację z powodu braku skutecznej komunikacji przez osoby zarządzające.

należy jednak pamiętać, że poziom jakości zarządzania różni się w zależności od lokalizacji i może być bardziej pozytywny w innych obszarach. Dlatego zaleca się sprawdzenie opinii pracowników pod kątem lokalizacji, do której składasz wniosek.

czy Magazynowanie i rozładowywanie w Walmart jest trudne?

 czy Magazynowanie i rozładowywanie w Walmart jest trudne?

praca rozładunku ciężarówek może być trudna dla Twojego ciała, zwłaszcza jeśli nie masz dużej siły fizycznej lub masz drobną budowę.

Ponadto, jeśli brakuje siły górnej części ciała, ta praca może być trudniejsza ze względu na wymagania fizyczne i często wymagane ciężkie podnoszenie.

zgodnie z komentarzami online, wielu rozładowaczy nie uważa pracy za trudną, jeśli jest wystarczająco dużo pracowników, do których można delegować obciążenie pracą i pomóc rozładować Ciężarówki.

jednak jeśli nie masz wystarczającej liczby osób, aby wykonać pracę w odpowiednim czasie, może to być bardzo stresujące i trudne dla pracownika, ponieważ kierownictwo na ogół chce, aby ciężarówka została rozładowana przed przerwami lub przed wyjazdem.

problemy z brakiem personelu tworzą więcej pracy dla pracowników rozładowujących, którzy pojawiają się, a to prowadzi do nadmiernego wysiłku pracowników, aby wykonać zadanie rozładunku każdej ciężarówki na czas.

jakich umiejętności potrzebujesz, aby być Rozładowaczem w Walmart?

istnieją pewne umiejętności, które musisz posiadać, jeśli chcesz odnieść sukces jako rozładowacz w Walmart, w tym następujące:

 • możliwość podnoszenia lub przenoszenia ciężkich skrzyń (które mogą być 60 funtów lub cięższe)
 • praca zespołowa i zespołowa
 • dbałość o szczegóły
 • transport maszyn używanych do rozładunku (w tym możliwość transportu i obsługi wózka paletowego i wózka widłowego)
 • mają dobre umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
 • długotrwała praca przy rozładunku ciężarówek
 • szybkie znajdowanie rozwiązań problemów
 • posiadanie umiejętności organizacyjnych
 • umiejętność pracy pod presją i dotrzymywania czasu ograniczenia

jakie są godziny rozładowania Walmarta?

rozładowacz Walmart będzie działał w nocy lub we wczesnych godzinach porannych, ponieważ ta praca jest najlepiej wykonywana, gdy w Sklepie jest niewiele lub nie ma klientów.

dodatkowo, Walmart oferuje zarówno Pełny etat, jak i Niepełny etat, dzięki czemu można pracować nawet 20 godzin tygodniowo lub do 40 godzin tygodniowo.

pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu wakacyjnego zostaniesz poproszony o pracę w godzinach nadliczbowych w celu rozładowania dodatkowych sezonowych towarów do sklepów Walmart.

dlatego nadgodziny w święta zmienią godziny pracy, ponieważ będziesz musiał zostać później lub przyjść wcześniej, aby rozładować, zaopatrzyć się w towary i zmienić układ półek i wyświetlaczy.

co więcej, w godzinach szczytu będziesz miał dużo pudełek do przenoszenia i produktów do rozładunku, co sprawia, że praca jest jeszcze bardziej wymagająca fizycznie i wymaga szybszego rozładunku.

jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz również sprawdzić nasze powiązane posty na temat Walmart overnight stocker, Walmart warehouse associate i Walmart general merchandise associate.

podsumowanie

rozładowacz w Walmart jest odpowiedzialny za rozładunek samochodów dostawczych, gdy przyjeżdżają, przenoszenie produktów do sklepu do odpowiednich działów, organizowanie półek sklepowych, zmienianie kolejności produktów i usuwanie przeterminowanych produktów z półek.

również rozładowacze muszą być w stanie podnosić ciężkie skrzynie i używać sprzętu, który pomaga przenosić produkty, takiego jak wózek paletowy lub wózek widłowy. Dodatkowe zadania obejmują czyszczenie półek sklepowych lub wyświetlaczy, gdy pojawiają się nowe produkty lub gdy produkty wyciekają lub wyciekają.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.