czy potrzebujesz odinstalować McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus, aby rozwiązać niektóre problemy? Szukasz skutecznego rozwiązania, aby całkowicie go odinstalować i dokładnie usunąć wszystkie jego pliki z komputera? Nie martw się! Na tej stronie znajdują się szczegółowe instrukcje dotyczące całkowitego odinstalowania usługi McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus.

Możliwe problemy po odinstalowaniu programu McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus

* program McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus nie znajduje się na liście programów i funkcji .
* nie masz wystarczającego dostępu do odinstalowania McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus.
* nie można uruchomić pliku wymaganego do odinstalowania.
* wystąpił błąd. Nie wszystkie pliki zostały pomyślnie odinstalowane.
* inny proces, który używa pliku, zatrzymuje odinstalowanie McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus.
* pliki i foldery McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus można znaleźć na dysku twardym po odinstalowaniu.

McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus nie może zostać odinstalowany z powodu wielu innych problemów. Niepełna Deinstalacja McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus może również powodować wiele problemów. Dlatego bardzo ważne jest całkowite odinstalowanie McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus i usunięcie wszystkich jego plików.

Metoda 1: Odinstaluj McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus za pomocą programów i funkcji.

po zainstalowaniu nowego programu w systemie, program ten jest dodawany do listy w programach i funkcjach. Jeśli chcesz odinstalować program, możesz przejść do programów i funkcji, aby go odinstalować. Jeśli więc chcesz odinstalować McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus, pierwszym rozwiązaniem jest odinstalowanie go za pomocą programów i funkcji.

kroki:

a. otwórz Programy i funkcje.

Windows Vista i Windows 7

kliknij przycisk Start, wpisz Odinstaluj program w polu Szukaj programy i pliki, a następnie kliknij wynik.

wyszukaj Odinstaluj program windows7

Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10

Otwórz menu WinX, przytrzymując klawisze Windows i X razem, a następnie kliknij Programy i funkcje.

Win X Menu Windows 10

B. poszukaj McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus na liście, kliknij na nią, a następnie kliknij Odinstaluj, aby rozpocząć dezinstalację.

uninstall

Metoda 2: Odinstaluj McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus za pomocą deinstalatora.exe.

większość programów komputerowych ma plik wykonywalny o nazwie uninst000.exe lub odinstaluj.exe czy coś w tym stylu. Pliki te można znaleźć w folderze instalacyjnym McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus.

kroki:

a. Przejdź do folderu instalacyjnego McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus.

unins000

C. Kliknij dwukrotnie dezinstalator i postępuj zgodnie z kreatorem, aby odinstalować McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus.

Metoda 3: Odinstaluj McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus za pomocą przywracania systemu.

Przywracanie systemu to narzędzie dostarczane z systemami operacyjnymi Windows i pomaga użytkownikom komputerów przywrócić system do poprzedniego stanu i usunąć programy zakłócające działanie komputera. Jeśli przed zainstalowaniem programu utworzono punkt przywracania systemu, można użyć funkcji Przywracanie systemu, aby przywrócić system i całkowicie wyeliminować niechciane programy, takie jak McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus. Przed wykonaniem przywracania systemu należy wykonać kopię zapasową osobistych plików i danych.

kroki:

c. Po lewej stronie okna System kliknij System protection. Zostanie wyświetlone okno Właściwości systemu.

Ochrona systemu

d. kliknij Przywracanie systemu, a pojawi się okno Przywracanie systemu.

właściwości systemu Przywracanie systemu

e. Wybierz Wybierz inny punkt przywracania i kliknij Dalej.

Przywróć pliki systemowe i ustawienia

f. Wybierz datę i godzinę z listy, a następnie kliknij przycisk Dalej. Powinieneś wiedzieć, że wszystkie programy i sterowniki zainstalowane po wybranej dacie i godzinie mogą nie działać poprawnie i mogą wymagać ponownego zainstalowania.

wybierz punkt przywracania

g. kliknij Zakończ, gdy pojawi się okno „Potwierdź punkt przywracania”.

potwierdź punkt przywracania

h. Kliknij tak, aby potwierdzić ponownie.

Windows 7 restore finish potwierdź

metoda 4: Odinstaluj McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus za pomocą programu antywirusowego.

w dzisiejszych czasach złośliwe oprogramowanie komputerowe wygląda jak zwykłe aplikacje komputerowe, ale jest znacznie trudniejsze do usunięcia z komputera. Takie złośliwe oprogramowanie dostać się do komputera za pomocą trojanów i spyware. Inne złośliwe oprogramowanie komputerowe, takie jak programy adware lub potencjalnie niechciane programy, są również bardzo trudne do usunięcia. Zazwyczaj instaluje się je w systemie, łącząc je z darmowym oprogramowaniem, takim jak nagrywanie wideo, gry lub konwertery PDF. Mogą łatwo ominąć wykrywanie programów antywirusowych w systemie. Jeśli nie możesz usunąć McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus jak inne programy, warto sprawdzić, czy jest to złośliwe oprogramowanie, czy nie. Kliknij i pobierz to narzędzie do wykrywania złośliwego oprogramowania do bezpłatnego skanowania.

metoda 5: Ponownie zainstaluj McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus, aby odinstalować.

gdy plik wymagany do odinstalowania programu McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus jest uszkodzony lub brakuje go, nie będzie można odinstalować programu. W takich okolicznościach ponowne zainstalowanie McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus może pomóc. Uruchom instalator na oryginalnym dysku lub pobranym pliku, aby ponownie zainstalować program. Czasami Instalator może pozwolić na naprawę lub odinstalowanie programu.

metoda 6: Użyj polecenia Odinstaluj wyświetlanego w rejestrze.

po zainstalowaniu programu na komputerze System Windows zapisze jego ustawienia i informacje w rejestrze, w tym polecenie Odinstaluj, aby odinstalować program. Możesz wypróbować tę metodę, aby odinstalować McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus. Ostrożnie edytuj rejestr, ponieważ każdy błąd może spowodować awarię systemu.

kroki:

a. przytrzymaj klawisze Windows i R, aby otworzyć polecenie Uruchom, wpisz regedit w polu i kliknij OK.

Windows7 regedit

B. przejdź do następującego klucza rejestru i znajdź jeden z McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

C. Kliknij dwukrotnie wartość UninstallString i skopiuj jej Dane wartości .

uninstallstring

D. przytrzymaj klawisze Windows i R, aby otworzyć polecenie Uruchom, wklej DANE wartości w polu i kliknij OK.

metoda 7: Odinstaluj McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus za pomocą deinstalatora innej firmy.

ręczne odinstalowywanie programu McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus wymaga komputerowej wiedzy i cierpliwości. I nikt nie może obiecać, że ręczne odinstalowanie całkowicie odinstaluje McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus i usunie wszystkie jego pliki. Niekompletna Deinstalacja spowoduje wiele bezużytecznych i nieprawidłowych elementów w rejestrze i wpłynie na wydajność komputera w zły sposób. Zbyt wiele bezużytecznych plików zajmuje również wolne miejsce na dysku twardym i spowalnia prędkość komputera. Dlatego zaleca się odinstalowanie McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus za pomocą zaufanego deinstalatora innej firmy, który może skanować system, zidentyfikować wszystkie pliki McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus i całkowicie je usunąć. Pobierz ten potężny deinstalator innych firm poniżej.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.