Nowy Jork–(BUSINESS WIRE) — Mom.com, główny zasób rodzicielstwo online własnością Wild Sky Media, sporządził listę dziesięciu najlepszych sposobów rodzicielstwo zmieniło się w ciągu ostatniej dekady. Lista, opracowana przez ekspertów i doświadczonych rodziców, zawiera szczegóły transformacji o największym wpływie i znaczeniu, wpływających na to, w jaki sposób mamy i ojcowie doświadczają swoich ról jako rodzice i ich podejście do wychowywania dzieci.

„ostatnie dziesięć lat przyniosło Nadzwyczajne zmiany w trudnej i satysfakcjonującej pracy rodzicielstwa” – powiedziała Laura Clark, dyrektor redakcji Mom.com. „Od wpływu mediów społecznościowych i urządzeń cyfrowych do silniejszego nacisku na integrację i akceptację, Rodzicielstwo jest dziś przykładem nowej normy, odzwierciedlającej duże zmiany społeczne i, dla wielu, ponownej oceny wartości.”

w ostatniej dekadzie zmieniła się pierwsza dziesiątka sposobów wychowywania dzieci, według Mom.com, are:

  1. przeciążenie informacją. Zapewniając natychmiastowy dostęp do nieograniczonych informacji i perspektyw, rewolucja cyfrowa pozwoliła rodzicom łatwo zbadać każdy możliwy styl i produkt rodzicielski, wzmacniając i przytłaczając je wszystkie na raz. W rezultacie wielu rodzicom niezwykle trudno jest podejmować proste decyzje, od kiedy do nocnika trenować do tego, jakie produkty gospodarstwa domowego kupić.
  2. „”Rodzice zwykle zwracają się do swoich społeczności internetowych, aby udostępniać najnowsze informacje o swoich dzieciach (zdjęcia, filmy, kamienie milowe itp.)- z pozytywnymi i negatywnymi wynikami. Niektórzy rodzice uwielbiają natychmiastową informację zwrotną. Inni poczuli się zawstydzeni dokonanymi przez nich wyborami, co zostało przedstawione w ich postach i stają się ostrożni wobec tych forów w celu uzyskania wskazówek i wsparcia dla rodziców.
  3. Ruch # MeToo zasadniczo zmienił sposób, w jaki dzieci uczą się autonomii nad swoim ciałem, nawet w wieku przedszkolnym. Od mówienia ” nie ” po łaskotanie i niechciane uściski dla pediatrów używających wizyt, aby wyjaśnić, gdzie inni nie mogą się dotykać, dzisiejsze dzieci dorastają ze znacznie większą świadomością i zrozumieniem cielesnej zgody.
  4. Wraz ze strzelaninami w szkołach przerażające społeczności i rosnącymi wskaźnikami samobójstw młodzieży, nasze społeczeństwo bardziej niż kiedykolwiek skoncentrowało się na zdrowiu psychicznym. Z kolei rodzice coraz częściej dostrajają się do problemów, takich jak lęk i depresja, a niektóre szkoły zaczęły usprawiedliwiać nieobecności na dni zdrowia psychicznego.
  5. uzależnienie od urządzeń. Oddzielanie dzieci od ekranów staje się coraz trudniejsze, wywołując niepokój związany z uzależnieniem cyfrowym. Aby skomplikować sprawy, większość rodziców uznaje, że właściwe jest, aby dzieci w określonym wieku mogły regularnie korzystać z urządzeń, nawet jeśli sprzyja to uzależnieniu od urządzeń.
  6. Od równości małżeńskiej po godziny historii drag queen, dzieci dzisiaj dorastają w epoce historycznej akceptacji osób LGBTQ+, z większą liczbą rodziców uczących swoje dzieci kwestionowania heteronormatywnych stereotypów i założeń oraz poszerzania swoich poglądów na różnorodność.
  7. inicjacja dziewczyny. Nacisk społeczeństwa na osiągnięcie równości płci gwałtownie wzrósł, a rodzice bardziej niż kiedykolwiek koncentrowali się na wychowywaniu córek, aby były pewne siebie, silne i odważne. Od rozwiązywania problemów związanych z samooceną po promowanie zainteresowania tematami STEAM, rodzice zarówno chłopców, jak i dziewcząt traktują priorytetowo inicjację dziewcząt.
  8. Rodzicielstwo staje się coraz bardziej rozumiane jako prawdziwe partnerstwo między osobami, które są w równym stopniu odpowiedzialne za codzienne zadania związane z opieką nad dziećmi. To myślenie jest prawdziwe bardziej niż kiedykolwiek, zarówno dla par małżeńskich, jak i rodziców, którzy rozwiedli się, ale pozostają zdeterminowani, aby wychowywać zdrowe, szczęśliwe dzieci.
  9. Zero tolerancji dla zastraszania. Podczas gdy kiedyś uważano go za jeden z wielu niefortunnych, ale nie do uniknięcia aspektów dzieciństwa, zastraszanie/cybernękanie jest teraz kwestią poważnej troski. Szkoły wyznają dziś zerową tolerancję, a rodzice dręczą się pomaganiem dzieciom, które są celem prześladowań, dyscyplinowaniem dzieci za zachowania zastraszające, a nawet radzeniem sobie z zastraszaniem wśród rodziców.
  10. Aktywizm nad apatią. W miarę jak nasz naród stał się politycznie spolaryzowany, rodzice zarówno lewicowi, jak i prawicowi coraz częściej uczą swoje dzieci znaczenia zaangażowania. Dzisiejsze dzieci towarzyszą rodzicom w marszach, omawiają bieżące wydarzenia i prognozują wybory 2020, wpływając na przyszły krajobraz kraju.

Clark dodaje: „podczas gdy normy ewoluują cały czas, rodzicielstwo pozostaje głęboko zakorzenione w zaciekłej miłości, która napędza rodziny do robienia wszystkiego, co w ich mocy, aby wspierać wzrost i rozwój swoich dzieci i jak najlepiej zapewnić im świetlaną przyszłość.”

o Wild Sky Media
z siedzibą w Nowym Jorku z biurami w Bangkoku, Wild Sky Media oferuje ogromny globalny zasięg dzięki hiper-angażującym treściom i wielokulturowej publiczności. Piątka najlepszych parenting group według ComScore, solidne portfolio witryn dla rodziców Wild Sky Media obejmuje Mom.com, CafeMom, LittleThings, Revelist i MamásLatinas. Spółka jest wspierana przez prywatną firmę inwestycyjną Centre Lane Partners, która nabyła aktywa w 2018 roku i dokonała Inwestycji Strategicznych mających na celu zwiększenie portfela.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.