the-voice-recap-gymani-eliminated-top-11-results
dzięki uprzejmości NBC

każda droga ma swój koniec, a przed wtorkowym epizodem The Voice wyglądało na to, że Jim i Sasha Allen z zespołu Ariany Grande mieli przekroczyć linię mety tej, którą szli do finału. Nie tylko Duet ojciec / syn otrzymał najniższą poniedziałkową ocenę (przeczytaj pełne podsumowanie tutaj), ale głosowałeś na ich interpretację utworu Creedence Clearwater Revival ” Have you Ever Seen the Rain?”noc jest najmniej imponująca.

czy faktycznie dostali haka? Zanim się o tym dowiedzieliśmy, zostaliśmy potraktowani wykonaniem „FourFiveSeconds” zespołu Ariany, które miało idealną harmonię, którą można uzyskać tylko przy odrobinie pomocy studia słodzenia i wykonaniem „Can’ t Help Myself” zespołu Blake Shelton, które, o rany, wydało mi się tak tandetne, że naprawdę powinno się je podawać z krakersami. Co się stało z Wendy Moten na końcu? Potknęła się i upadła na scenę i trzeba było jej pomóc. Co do… ? – Mam nadzieję, że nic jej nie jest-powiedział Carson Daly. Oczywiście. Jejku. (Później Wendy zapewniła widzów, że była trochę posiniaczona, ale „gotowa do drogi.”)

i w chwili prawdy…

popularne w TVLine

uratowany przez głosowanie Ameryki (w kolejności chronologicznej)
Joshua Vacanti (Legenda drużyny)
Hailey Mia (drużyna Kelly)
Paris Winningham (drużyna Blake)
Holly Forbes (drużyna Ariana)
Wendy Moten (drużyna Blake)
dziewczyna o imieniu Tom (drużyna Kelly)
Lana Scott (drużyna Blake)
Jeremy Rosado (team Kelly)
jershika Maple (Team Legend)

Wildcard Instant Save

Gymani (Team Kelly), „Tell Me Something Good” — ocena: B | Dang. Nie wydawało mi się to taką liczbą, która naprawdę zmotywuje widzów do głosowania na Gymaniego, który z pewnością jest lepszy od Allenów. Krzyczała, krzyczała, krzyczała. Podobało mi się. Po prostu wątpiłem, że publiczność jako całość będzie nią poruszona.

Jim i Sasha Allen (Team Ariana),” I Won 't Give Up” — Grade: D / OK, Gymani miał to w torbie, pomyślałem sobie, jak Allenowie zeszli na trudny początek i naprawdę nie wygładzili wszystkiego tak bardzo. Są słodkie. Są sympatyczni. Ale świetny duet wokalny? Nie. Nie bardzo. Czy w ogóle to ćwiczyli?

SAVED by AMERICA ’ s VOTE / Jim i Sasha Allen (Team Ariana) – whaaaat?!?

wyeliminowany / Gymani (Team Kelly) – okradziony!

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.