Fletcher Peters

14 grudnia 2021 // 14: 10

to ostatnie odliczanie do sezonu 21 The Voice.

drużyny Kelly Clarkson, Blake Shelton i John Legend zmierzą się dziś w finałowym odcinku roku, w którym pięciu fantastycznych zawodników zmierzy się ze sobą o główną nagrodę. Biedna Ariana Grande przegrała już rywalizację, a wszystkie jej zawodniczki zostały odesłane do domu przed rozpoczęciem finałów. Szczęście początkujących! Po sezonie upadków, upadków i wielu łez, w końcu poznamy najnowszego zwycięzcę w Voice hall of fame.

ale kiedy jest głos dzisiaj? Czy można go oglądać na żywo w Internecie? A kto ze wszystkich konkurujących ze sobą ludzi jest faworytem do zwycięstwa? Przyjrzyjmy się, co wyniknie z dzisiejszego finału 21 sezonu.

o której leci finał 21 sezonu?

The Voice Season 21 FINAL is on tonight at 21 P. M.ET.

na jakim kanale jest głos?

głos jest na NBC. Będziesz mógł udać się do NBC o 9/8c, aby obejrzeć finał, który będzie emitowany przez dwie godziny.

czy głos jest w sieci? Jak streamować głos w finale sezonu 21:

głos jest transmitowany online na żywo NBC. Możesz udać się na stronę NBC, aby oglądać na żywo, ale będziesz potrzebował danych kablowych, aby zalogować się do transmisji na żywo. Nie ma kablówki? Nie ma sprawy. Możesz także oglądać głos na żywo za pomocą usługi subskrypcji premium, takiej jak Sling TV, fuboTV, DIRECTV NOW, YouTube TV lub Hulu + Live TV.

jeśli nie ma cię dzisiaj w pobliżu, nie martw się. Głos będzie emitowany na Peacock wkrótce po premierze wieczorem.

kim są finaliści biorący udział w dzisiejszym finale The Voice?

piątka finalistów powalczy o główną nagrodę w dzisiejszym finale The Voice. Podczas gdy drużyna Ariana odpadła z finału, drużyna Blake rywalizuje z Wendy Moten i Paris Winningham, z drużyny Kelly mamy dziewczynę o imieniu Tom i Hailey Mia, a drużyna John ma jedyną Klon Jershika idącą po złoto. Kto z tych pięciu zawodników wygra wszystko? Przyjrzyjmy się bliżej.

kto wygra głos sezon 21? The Voice prognozy zwycięzców sezonu 21:

obecnie Gold Derby ma jedną zawodniczkę z szansą 50/50 na wygraną: dziewczynę o imieniu Tom. Jedyni artyści, którzy po swoim występie znaleźli się w Top 100 w iTunes, wydaje się, że mają najszersze wsparcie ze strony Amerykanów streamujących program. Ale Wendy Moten jest słabsza w dzisiejszym finale. Podczas gdy przez ostatnie kilka tygodni zmagała się z powodu okropnej rośliny twarzy podczas występów na żywo — w wyniku czego dwie złamane ręce! – sądzimy, że ma dobrą szansę na dzisiejsze głosowanie.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.