zainstalowałem Windows Live Mail i zaimportowałem wszystkie moje konta e-mail. Teraz mam foldery dla każdego konta po lewej stronie. Jak się ich pozbyć lub ukryć? Chcę, aby wyglądać tak blisko, jak to możliwe do OE lub Windows Mail, więc chcę jeden Windows Live Mail skrzynki odbiorczej, aby zebrać wszystkie wiadomości e-mail. Dzięki
Robert Bahna

układ Windows Live Mail, domyślnego programu pocztowego na komputerach z systemem Windows 7, różni się nieco od Outlook Express (XP) i Windows Mail (Vista). Na przykład, zamiast pojedynczej skrzynki odbiorczej, Windows Live Mail daje po jednym do każdego konta e-mail, który jest skonfigurowany w programie. Teraz to może nie być wielka sprawa, gdy masz tylko jeden adres e-mail.

linki sponsorowane

ale w przypadku wielu kont wiadomości przychodzące są automatycznie sortowane i umieszczane we własnych skrzynkach odbiorczych. Jest to jeden z pet peeves byłych użytkowników programu Outlook Express i Windows Mail, którzy zawsze pracowali z jednej skrzynki odbiorczej … i dość używane.

dla twojej wiadomości, każde konto e-mail skonfigurowane w usłudze Windows Live Mail otrzymuje zestaw pięciu domyślnych folderów-skrzynki odbiorczej, wersji roboczych, wysłanych elementów, wiadomości-śmieci i usuniętych elementów. Możesz stworzyć więcej, jeśli chcesz.

pojedyncza skrzynka odbiorcza w Windows Live Mail

istnieją dwie metody umieszczania wszystkich przychodzących wiadomości e-mail w jednym folderze skrzynki odbiorczej Windows Live Mail zamiast kilku. Pierwszy jest trochę uciążliwy, ale dostaje dokładnie to, co jest pożądane. Oto, co zostanie szczegółowo opisane w tym poście-wykonaj poniższe kroki.

 • Slide 1
 • Slide 2
 • Slide 3
 • Slide 4
 • Slide 5
 • Slide 6
 • Slide 7
 • Slide 8
 • Slide 9
 • Slide 10
 • Slide 11
 • Slide 12
 • Slide 13
 • Slide 14
 1. Start the email program – .
 2. upewnij się, że górne menu jest widoczne, w przeciwnym razie musisz zmienić układ i odkryć go. Zobacz, jak uzyskać pasek narzędzi Windows Live Mail -.
 3. „foldery magazynowe” prawdopodobnie będą widoczne w lewym panelu, jeśli nie, kliknij ikonę ” Menu „(Alt-M) i wybierz” Układ „- >”Panel folderów”. Umieść znacznik wyboru przed „Pokaż foldery pamięci masowej” i zastosuj te zmiany – .
 4. zobaczysz teraz „foldery pamięci” po lewej stronie – .
 5. kliknij prawym przyciskiem myszy na „folder pamięci” i wybierz „nowy folder” – .
 6. wprowadź nazwę nowego folderu. To może być cokolwiek zechcesz .
 7. teraz wybierz „Narzędzia” – >” Zasady wiadomości „- > „Poczta”–.
 8. Wybierz warunek „dla wszystkich wiadomości „i” przenieś go do określonego folderu ” akcja -.
 9. kliknij niebieski link „określony” i wybierz nowy folder, który dodałeś pod „foldery magazynowe”. Możesz również podać nazwę tej reguły wiadomości, Jeśli chcesz. Kliknij „OK”- .
 10. zostanie utworzona nowa reguła wiadomości. Zamknij wyskakujące okienko, naciskając „OK” – .

wszystkie wiadomości przychodzące ze wszystkich kont e-mail skonfigurowanych w systemie Windows Live Mail Będą teraz docierać do jednej „skrzynki odbiorczej”, tej utworzonej w „folderach pamięci”.

innym sposobem zbierania wiadomości e-mail w jednym folderze w Windows Live Mail jest dodanie opcji „wszystkie skrzynki odbiorcze „pod” szybkie widoki”; kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej. Jednak ta metoda pozwala sprawdzić pocztę e-mail z pojedynczej skrzynki odbiorczej i nie „przenosi” wiadomości jako takich.

wreszcie jedynym sposobem ukrycia (wszystkich) folderów w Windows Live Mail jest odznaczenie opcji wyświetlania lewego panelu. Kliknij ikonę „Menu” (Alt-M) i wybierz „Układ”. W sekcji ” Panel folderów „umieść znacznik wyboru przed”użyj widoku kompaktowego dla panelu folderów”. Nie spowoduje to jednak całkowitego ukrycia lewego panelu; konta nadal będą widoczne … ale teraz tylko jako ikony. To samo można osiągnąć, przeciągając panel folderów do lewej krawędzi.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.