mimo, że nie jest Uchiha, Kakashi uwolnił swój Sharingan przeciwko Zabuzie. fani zastanawiali się, co się stało, szczególnie nowi fani, którzy dopiero zaczynają odkrywać świat Naruto.

wszystkie te pytania są poruszane w historii sensei Kishimoto w ramach rzeczywistej historii! Jednak dla tych, którzy nie są tego świadomi, przejdźmy od razu do historii!

jak Kakashi dostał Sharingana?

Team Minato

w początkowych czasach jako shinobi, Kakashi był członkiem zespołu Minato; z Minato Namikaze jako jego sensei i Obito Uchiha jako jego sensei. Rin Nohara.

Obito pomimo tego, że był Uchiha był o wiele mniej zdolny niż Kakashi we wszystkich aspektach. Obito był nieprofesjonalny w swoim zachowaniu i dumny ze swojego dziedzictwa jako Uchiha.

wierzył, że po aktywowaniu swojego Sharingana będzie najpotężniejszy. I, na dodatek, pomysł, by pewnego dnia zostać Hokage.

jako trio jako pierwsi zobaczyli, że rozpoczęła się wielka trzecia wojna ninja. Jednak przed rozpoczęciem wojny Kakashi otrzymuje awans na stanowisko Jounina.

w trakcie konfliktu Minato i jego zespół brali udział w misjach na różnych frontach.

jednym z nich było zniszczenie mostu Kannabi w Kusagakure przez zespół Minato. Wyburzenie mostu odcięłoby zaopatrzenie nieprzyjaciela.

drużyna wkracza do Kusagakure skauci szukają Iwagakure Shinobi. Kakashi próbuje go pokonać, używając swojego nowego Chidori.

jednak ze względu na efekt tunelowania, Kakashi otwiera okazję do kontrataku. Z kolei zmusza Minato do samodzielnego pokonania Iwa Shinobi.

zarekomendował też Kakashiemu, by nigdy więcej nie używał Chidori. W międzyczasie Minato otrzymuje rozkaz walki z Iwagakure Shinobi na innym froncie, pozostawiając Kakashiego jako dowódcę.

to ta sama scena, w której Minato zabija 1000 shinobi na własną rękę. Kiedy Minato odchodzi, grupa zostaje porwana przez członków drużyny Skauta Iwa, co kończy się uprowadzeniem Rin!

następnie, Obito proponuje, aby pójść za Rin, aby ją uratować, podczas gdy Kakashi traktuje misję priorytetowo. Następnie Obito opowiada swoją słynną kwestię o przyjaźni, co sprawia, że Kakashi jest szczery w kwestii traumy, której doznał.

po zmianie serca Kakashi dołącza do Obito i walczy z drużyną skautów Iwa! W tej walce Kakashi traci lewe oko. Dodatkowo, Obito w końcu odblokowuje Sharingana używając 2 tomoe. Dzięki temu pokonali drużynę harcerską Iwa.

kiedy uwolnili Rin i Kakashiego, Jaskinia, którą trzymali w niewoli, zapadła się na siebie. Aby uratować Kakashiego i Rin, Obito odpycha ich i miażdży całą prawą stronę pod ciężarem masywnego kamienia.

Obito, który jest świadomy swojej śmierci, Obito, wie o swojej nieuniknionej śmierci, oferuje Kakashiemu pozostałą Sharingan, aby uczcić jego awans na Jounina. Jounin. Daje Kakashiemu Sharingana.

drugi Uchiha z wioski nie był przeciwny temu, aby Kakashi miał Sharingan, ponieważ było to ostateczne pragnienie młodego chłopca.

po otrzymaniu Sharingana od swoich przyjaciół, Kakashi zyskał przydomek „Kakashi of the Sharingan”.

umiejętność Kakashiego w pożyczeniu Sharingana była tak dobra, że Itachi Uchiha uważał go za jednego z najbardziej błyskotliwych spośród Uchiha był zachwycony jego umiejętnościami!

jak Kakashi dostał Mangekyou Sharingana?

jak Kakashi dostał Mangekyou Sharingan

Kakashi i Obito jako pierwsi obudzili Mangekyou Sharingan po tym, jak Kakashi omyłkowo zabił Rin, przecinając jej klatkę piersiową za pomocą jego Chidori.

wszystko zaczęło się, gdy ninja z mgły, pod kontrolą Madary, potajemnie zabrał Rin i zapieczętował isobu, trójogoniastą bestię, która była w jej wnętrzu podczas trzeciej Wielkiej Wojny Ninja.

ninja z mgły nałożył również zakazaną, indywidualną klątwę. Ten tag może złamać pieczęć Isobu natychmiast po tym, jak Rin Kakashi i Rin Kakashi wrócą do Konohy.

motywacją Madary do poświęcenia Rin było kontrolowanie Obito. Wierzył, że Obito podda mu ciemne strony, gdy będzie świadkiem śmierci ukochanej i porzuci nadzieję na świecie.

jeśli Obito nie zmieni zdania, Madara przygotował plan B. Jeśli Rin dotrze do Konohy i ucieknie, możliwe było, że przynajmniej zemści się na wiosce ukrytej w liściach.

tym razem wszystko poszło zgodnie z życzeniem Madary. Jego plan, by Obito był świadkiem śmierci Rin, zadziałał.

Rin zdecydowała, że musi umrzeć, aby zapewnić, że Wioska liści nie ucierpi. Nie była jednak w stanie popełnić samobójstwa. Poprosiła Kakashiego, by ją zamordował.

jak można by pomyśleć, Kakashi odmówił. Zobowiązał Obito, by ją bronił, rezygnując z życia. Jednak Rin wiedziała, że jej życie narazi życie tysięcy mieszkańców wioski na niebezpieczeństwo.

aby tego uniknąć, Rin popełniła samobójstwo, wskakując do Chidori Kakashiego, które mogło uderzyć w Ninja mgły.

mimo to Kakashi sama tego nie widziała. Wraz z innymi ninja mgły Obito był świadkiem tej przerażającej sceny też.

ból i przerażenie, których doświadczyło dwóch posiadaczy Sharingan, były czymś, czego nie wyobrażali sobie.

Kakashi zabiła swojego kochanka, którego obiecała chronić. Obito obserwował, jak jego najbliższy przyjaciel popełnia morderstwo i kto, jak sądził, ochroni ją bardziej niż jego własne życie.

jak zapewne wiesz, użytkownik Sharean musi znieść ogromny ból lub traumę, aby ożywić Mangekyo Sharingan. Silne emocje, takie jak gniew, strach lub smutek, mogą pomóc w rozwoju Sharingan.

odejście Rin wywołało wśród nich tsunami emocji, co doprowadziło do obudzenia się w Mangekyou Sharingan.

należy jednak zauważyć, że każdy z Kakashiego i Obito aktywował Mangekyou Sharingan osobno.

obudzili Mangekyou Sharingan, przeżywając na nowo swoje doświadczenia z tego wydarzenia.

wielu uważa, że to Obito obudził Mangekyou Sharingan, który automatycznie przyznał Kakashiemu tryb Mangekyou.

Kakashi był również ofiarą skrajnej traumy i strachu. Był w stanie obudzić jego Mangekyou Sharingan.

gdy Kakashi stracił przytomność z powodu wyczerpania, Obito natychmiast pokazał, jak twardy był jego Magnekyou Sharingan.

był w szale, który odcisnął piętno na historii animangi; jest uważany za jeden z najlepszych i najbardziej gwałtownych i emocjonalnych brutalnych scen.

jednak Kakashi nie wydawał się często go używać aż do początku w Naruto Shippuden; obudził go we wczesnych latach. Jest wiele powodów, dla których tego nie zrobił i powód, dla którego nie powinien.

wydaje się jednak, że Kakashi użył Mangekyou Sharingan po raz pierwszy w walce z Deidarą i nie był w stanie poradzić sobie z nim za pomocą zwykłego Sharingana.

Oznacza to, że Kakashi nie musi pilnować trzech nowicjuszy. Naruto, jak i rozwój Sakury, stworzyli również przestrzeń dla rozwoju Kakashiego.

jest to niezbędne, ponieważ Kakashi nie mógł używać swojego Mangekyou Sharingan więcej niż dwa razy dziennie! Potrzebuje tygodnia odpoczynku w łóżku, bo nie jest już Uchiha.

ale czekaj! Kakashi używał Susanoo do walki z Kaguyą, prawda? Więc musi mieć dwóch Sharinganów? Tak! On Madara biorąc Sharingan nie wystarczyło, aby przestać kopiować ninja w zatoce. Przyjąłem Ninja!

jest ku temu solidny powód. To kwestia zasady Ninshu, że mędrzec Sześciu Ścieżek regularnie był praktykującym i kaznodzieją!

w jaki sposób Kakashi uzyskał Sharingana po obu stronach oczu?

Kakashi otrzymał parę Sharingan w rozdziale 688 mangi po śmierci Obito.

w rozdziale 688, Kakashi i Obito przybyli, aby służyć jako tarcze dla Naruto, a także Sasuke w walce z Kaguyą; Obito użył swojego Kamui, aby uratować Kakashiego.

kiedy uległ atakowi Kaguyi, Obito zginął, a jego dusza została reinkarnowana w zaświaty. W zaświatach, Obito natknął się na RINA i powiedział, że uratuje Kakashiego do końca czasu.

aby upewnić się, że Kakashi jest w stanie spełnić marzenia Obito o zostaniu Hokage.

Hokage. Aby pomóc Kakashiemu, dusza Obito powraca i przenosi Sharingan czakrę do Kakashiego, co pozwala Kakashiemu manifestować się jako idealne Susanoo.

jaki jest proces, w którym odbywa się transfer czakry? Jak Kakashi dostał Sharingana w oczy jednocześnie? Wyjaśniam. Po pierwsze, musisz dotrzymać obietnicy Obito.

jak wspomniał Obito w rozdziale 688 w rozdziale 688, Sharingan Obito mógł funkcjonować przez krótki okres.

kiedy czakra Obito przestała istnieć w świecie ludzkości, Duch Obito odszedł do zaświatów, zabierając ze sobą Sharingana.

poczekaj jeszcze raz! Sharingan może być używany nawet wtedy, gdy użytkownik, który go stworzył, umiera, prawda? Jest to widoczne w przypadkach Danzo, Shisui i Itachi. Więc dlaczego nie zrobiono tego wcześniej?

powodem, dla którego Kakashi ma Sharingan na obu oczach, jest sposób działania czakry. Jesteśmy świadomi, że każdy aspekt świata Shinobi jest połączony poprzez czakrę. Dusze też składają się z czakry!

jako przykład, duch Minato został uwięziony w żołądku Shinigami, a jego czakra Yang, czyli Kurama. Jest to spowodowane techniką uszczelniania, którą wykonuje.

mamy jego kopię w pieczęci Naruto, dlaczego? To dlatego, że jest esencją duszy we wszechświecie Naruto. Ponieważ czakry są dzielone, są podzielone (klony cieni), a dusza jest czakrą. Może istnieć w wielu miejscach.

koncepcja Ninshu jest w tym przypadku na zdjęciu. Koncepcja Ninshu wywodzi się od koncepcji jeden za wszystkich i wszyscy za jednego. Jak wiadomo, Naruto oprócz zasad buddyzmu używa różnych hinduizmu.

czakra też jest siłą wiążącą w każdym wersie Naruto. Oznacza to, że wszystko i wszystko jest przez to połączone. W świecie NARUTO ludzie mogą dzielić się czakrą z innymi.

tak więc możemy zobaczyć część ducha Minato wewnątrz pieczęci Naruto, jak również duszę Kushiny. Ponadto Danzo był w stanie wykorzystać Sharingana z martwych Uchihas z powodu jego fizycznego posiadania oczu Sharingana!

i do tego jest w stanie oddać się z czakrą. Gdyby tak nie było, Kakashi nie mógłby początkowo uzyskać dostępu do Sharingan Obito.

w czwartej wojnie Shinobi, Obito nie zmienił oczu na Kakashiego. Zamiast tego, jego dusza (czakra) została opętana przez Kakashiego poprzez jego własną juubi zwiększoną czakrę mędrca i dała Kakashiemu możliwość dzielenia się Sharinganem.

teraz wiemy kiedy i metodą, dzięki której Kakashi urodził się z Sharingan jest jeszcze troska o jego oko jest jeszcze odpowiedź! Istnieje wiele spekulacji na temat tego, czy Kakashi może być w stanie wyłączyć jego Sharingan podobnie jak inne Uchihas. Przekonajmy się!

dlaczego Kakashi nie może wyłączyć swojego Sharingana?

dlaczego Kakashi nie może wyłączyć swojego Sharingana?

Klan Uchiha Kekkei Genkai, Sharingan pochodzi z rodziny Uchiha. Oznacza to, że tylko osoby urodzone jako Uchiha są w stanie efektywnie z niego korzystać.

Sharingan jest formą energii, która powstaje, gdy Uchiha doświadcza ekstremalnych emocji, pozytywnych lub negatywnych. To dlatego, że ich mózgi uwalniają pewną czakrę do nerwów wzrokowych.

ten przepływ energii jest wynikiem czasu i umiejętności trenowania Uchiha ’ s learn how to control. Wymaganie czakry do aktywacji Sharingan jest niższe, gdy masz ciało Uchiha w porównaniu do ciała nie-Uchiha.

dlatego, gdy osoba, która nie jest Uchiha otrzymuje Sharingan, mózgi ich biorców są biologicznie niezdolne do zmiany przepływu czakry przez nerwy wzrokowe. Tak więc Sharingan Kakashiego jest zawsze aktywny.

wymaga również ogromnej ilości czakry, aby ją utrzymać!

z powodu tych ograniczeń Kakashi nie nadużywa swojego Sharingana i dlatego Sharingan nigdy nie zostanie wyłączony!

po czwartej bitwie Shinobi, Kakashi nie posiada już Sharingan. Eliminuje to jego główną wadę nadmiernego wysiłku czakry.

Jednak jest to miecz obosieczny, ponieważ po utracie Sharingana Kakashi nie może już używać swoich ruchów podpisu, Raikiri i Chidori.

Ostatnie słowa

Kakashi otrzymał Sharingan w prezencie od Obito, który był w połowie drogi pod skałą. Niefortunny incydent miał miejsce, gdy drużyna Minato wróciła po uratowaniu Rin.

Kakashi obudził swojego Mangekyou Sharingan po tym, jak Rin odebrała sobie życie, wchodząc na ścieżkę do Chidori.

Madara zaprojektował całe wydarzenie, pieczętując Isobu w Rin i prowadząc Obito do miejsca, w którym Rin zmarł.

to spowodowało ogromny ból i traumę obudzonych przez Magekyou Sharingan.

dlatego mam nadzieję, że ten artykuł może służyć jako przydatna odpowiedź na twoje pytanie!

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.