SiriusXM ponownie uruchomi kolekcję wakacyjnych kanałów muzycznych online, w tym świąteczne lata 70/80, Jolly Christmas, Rockin’ Xmas, Holiday Chill-Out i Jazz Holidays.

SiriusXM jest dostępny dla abonentów w samochodzie i na telefonie oraz podłączonych urządzeniach w domu za pomocą aplikacji SXM. Dostęp do transmisji strumieniowej jest wliczony w cenę dla większości abonentów. Przejdź do www.siriusxm.ca/ways-to-listen aby dowiedzieć się więcej.

więcej informacji na stronie: www.siriusxmca /holiday-music

lista świątecznych kanałów SiriusXM:

Holly (dostępna w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 105)
Współczesne wakacyjne przeboje z piosenkami Mariah Carey, Michaela Bublé, Kelly Clarkson, Pentatonix, Norah Jones, John Legend, Train, Lady A, Ariana Grande i wielu innych.
dostępne w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 105 od teraz do niedzieli, 26 grudnia

tradycje świąteczne (dostępne w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 71)
tradycyjne nagrania świąteczne z lat 40.do 60. przez artystów takich jak Bing Crosby, Andy Williams, Ray Conniff i Nat King Cole.
dostępne w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 71 od teraz do niedzieli, 26 grudnia

Hallmark Channel Radio (dostępne w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 104)
Hallmark Channel Radio powraca na święta, prezentując ponadczasową bożonarodzeniową muzykę i kolędy, które świętują radość sezonu. Usłysz piosenki, które kochasz, dostarczone przez ukochane Gwiazdy Hallmark, takie jak Candace Cameron Bure, Lacey Chabert, Jonathan Bennett i inne, które podzielą się swoimi ulubionymi wakacyjnymi piosenkami i tradycjami. Kanał zabierze również słuchaczy za kulisy ich zupełnie nowego odliczania do świątecznych filmów. Hallmark Channel Radio jest idealnym miejscem, aby objąć cud sezonu z bliskimi.
dostępne w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia
poniedziałek, 23 listopada – niedziela, 26 grudnia przez satelitę na kanale 104

Holiday Soul (dostępne w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 49)
Klasyczna muzyka soul i Motown z lat 60-tych i 70-tych, wraz z R&B muzyka świąteczna z lat 80-tych, 90-tych i dziś, w tym Aretha Franklin, The Temptations, Lou Rawls, Smokey Robinson, The Jackson 5, The Supremes, John Legend, Boyz II Men, Mariah Carey, Toni Braxton i wielu innych.
dostępne w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia
wtorek, 7 grudnia-niedziela, 26 grudnia przez satelitę na kanale 49

Country Christmas (dostępne w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 58)
obejmujące pokolenia świątecznej muzyki country, w tym Garth Brooks, Carrie Underwood i George Strait.
dostępne w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia
wtorek, 7 grudnia – niedziela, 26 grudnia przez satelitę na kanale 58

Christmas Spirit (dostępne w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 63)
Christmas music and holiday favourites exclusive from contemporary Christian artists including Amy Grant, Chris Tomlin, MercyMe, Lauren Daigle, for KING & COUNTRY, Michael W. Smith Matthew West, Francesca Battistelli i nie tylko.
dostępne w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia
wtorek, 7 grudnia – niedziela, 26 grudnia przez satelitę na kanale 63

Holiday Pops (dostępne w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 76)
klasyczne kolędy i ulubione świąteczne w wykonaniu niektórych z największych klasycznych artystów wszech czasów, w tym Mormon Tabernacle Choir, Luciano Pavarotti, New York Philharmonic, King ’ s College Choir, Boston Pops i Thomas Hampson.
dostępne w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia
piątek, 24 grudnia – sobota, 25 grudnia przez satelitę na kanale 76

Acoustic Christmas (dostępne w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 6)
drzewo może się zapalić, ale SiriusXM chce pomóc ci odłączyć to Boże Narodzenie z niczym poza akustycznymi świątecznymi utworami. Usłysz nowe i klasyczne piosenki świąteczne od znanych piosenkarzy i zespołów takich jak Jack Johnson, SIA, George Ezra, Train, Norah Jones, Maroon 5, Jason Mraz, The Lumineers i wiele innych.
dostępny w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia
piątek, 24 grudnia-sobota, 25 grudnia przez satelitę na kanale 6

kanał Mannheim Steamroller (dostępny w aplikacji SXM) Mannheim Steamroller przenosi wakacyjne klasyki w nowy, odświeżający kierunek dzięki charakterystycznej mieszance muzyki symfonicznej, new age i rockowej. Odkryj ponad trzy dekady ich majestatycznych dźwięków sezonu z Chip Davis, założycielem Mannheim Steamroller.
dostępna w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia

Navidad (dostępna w aplikacji SXM)
Latynoska muzyka świąteczna i tradycyjne dźwięki, w tym Ricky Martin, Gloria Estefan, José Feliciano, Tito El Bambino, Marco Antonio Solís i Fania All-Stars.
dostępne w aplikacji SXM od teraz do czwartku, 6 stycznia

Radio Chanuka (dostępne w aplikacji SXM)
bogaty zbiór muzyki chanukowej, w tym wybór muzyki współczesnej, tradycyjnej i dziecięcej, a także codzienne refleksje i modlitwy związane ze świętem.
dostępne w aplikacji SXM od wtorku, 23 listopada do poniedziałku, 6 grudnia

Jolly Christmas (dostępne w aplikacji SXM)
optymistyczne, energetyczne świąteczne przeboje od wiewiórek i Gene Autry po Mariah Carey i Jose Feliciano. Feel-good, śpiewając razem z piosenkami, które znasz, przynosząc uśmiechy do sezonu! Zawsze świąteczny hit … w wesołe święta.
dostępny w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia

Holiday Instrumentals (dostępny w aplikacji SXM)
zupełnie nowy wakacyjny kanał muzyczny z wakacyjnymi faworytami, ale wokale są zastępowane instrumentami. Smyczkowe, fortepianowe, orkiestrowe i inne Twoje ulubione wakacyjne przeboje. Zachęcamy do śpiewania wraz z wakacyjnymi przebojami w stylu instrumentalnym.
dostępny za pośrednictwem transmisji strumieniowej w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia

Noël Incontournable (dostępny w aplikacji SXM)
zupełnie nowy wakacyjny kanał muzyczny z Francuskojęzycznymi świątecznymi klasykami i współczesnymi wakacyjnymi hitami od lat 60.do dziś z muzyką Ginette Reno, Bruno Pelletiera i Laurence Nerbonne.
dostępny przez cały rok w aplikacji SXM.

Jazz Holidays (dostępny w aplikacji SXM)
Odpal kasztany i przygotuj się na bop wzdłuż pod jemiołą z ulubionych świąt Bożego Narodzenia od klasycznych legend i współczesnych gwiazd jazzu zarówno. Gościnnie wystąpili Ella Fitzgerald, David Benoit, Wynton Marsalis, Kenny G, Dianne Reeves, Dave Koz i Vince Guaraldi.
dostępne w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia

Święta Lat 70./80. (dostępne w aplikacji SXM)
Śpiewaj długo do największych i najbardziej znanych świątecznych i świątecznych piosenek z Lat 70. i 80. zawiera utwory z The Carpenters, Elton John, Paul McCartney, Madonna, Bruce Springsteen, Bryan Adams, Hall & Oates, The Jackson 5 i więcej.
dostępny w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia

Rockin’ Xmas (dostępny w aplikacji SXM)
kanał Rockin’ Xmas SiriusXM zawiera klasyczne świąteczne piosenki, w tym przeboje, z AC/DC, Paul McCartney, Bon Jovi, U2, Tom Petty, REO Speedwagon, Bruce Springsteen, Pearl Jam, Eagles i więcej. Plus usłyszeć piosenki, które mogą Cię rozśmieszyć z Cheech & Chong, Adam Sandler i inni.
dostępny w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia

wakacyjny Chill-Out (dostępny w aplikacji SXM)
SiriusXM oferuje 24/7 wakacyjny kanał Chill-Out z downtempo & głęboko domowymi wersjami klasycznej muzyki wakacyjnej.
dostępny w aplikacji SXM od teraz do niedzieli, 26 grudnia

New Year 's Nation (dostępny w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 105)
New Year’ s Nation jest niestandardowym kuratorem, aby służyć jako najlepsza lista odtwarzania z okazji Nowego Roku, zasilająca imprezę najlepszymi przebojami pop, rytmicznymi, tanecznymi i hip-hopowymi, które zabrzmią w 2022 roku. Zawiera utwory Dua Lipa, Justin Bieber, Olivia Rodrigo, Lil Nas X, Ariana Grande, The Weeknd, Ed Sheeran, Doja Cat, Jonas Brothers i więcej.
dostępne w aplikacji SXM i przez satelitę na kanale 105 od poniedziałku, 27 grudnia do poniedziałku, 3 stycznia

o SiriusXM Kanada

Sirius XM Kanada Inc., działająca jako SiriusXM Canada, jest wiodącą w kraju firmą zajmującą się rozrywką audio. SiriusXM tworzy i oferuje muzykę bez reklam; premierowe rozmowy sportowe i wydarzenia NA ŻYWO; komedia; wiadomości; podcasty; oraz ekskluzywne rozmowy i rozrywka. SiriusXM is available in vehicles from every major car company, as well as on smartphones and all connected devices on the SXM App. For more information, visit siriusxm.ca.

Join SiriusXM Canada on Facebook at facebook.com/siriusxmcanada, on Twitter at @siriusxmcanada, on Instagram at @siriusxmcanada and on YouTube at youtube.com/siriusxmcanada.

SiriusXM radios and accessories are available from retailers nationwide and online at SiriusXM. In addition, SiriusXM Music for Business provides ad-free music to a variety of businesses. SiriusXM jest również wiodącym dostawcą usług połączonych pojazdów, zapewniając klientom dostęp do pakietu usług bezpieczeństwa, ochrony i wygody, w tym automatycznego powiadamiania o awariach, pomocy w odzyskiwaniu skradzionych pojazdów, ulepszonej pomocy drogowej i nawigacji krok po kroku.

SiriusXM Canada przez 12 lat z rzędu została uznana za jedną z najlepiej zarządzanych firm w Kanadzie i obecnie jest członkiem Platinum Club.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.