uwielbiam robić na drutach, ale nie jestem szczególnie dobry w podążaniu za skomplikowanymi wzorami i zamiast tego wolę proste, łatwe do wykonania projekty, których nie muszę stale być na YouTube, aby dowiedzieć się, jak zrobić następny krok… lubię również bardzo szybki efekt końcowy i dzianie czegoś małego, takiego jak buciki dla dzieci, daje to, a jednocześnie jest imponującym i naprawdę uroczym prezentem dla kogoś, kto spodziewa się dziecka.

wiele paternów baby bootie jest zbyt skomplikowanych i wymaga więcej szycia, niż wybrałabym, ale ten wzór, który znalazłam gdzieś, czego nie pamiętam i myślę, że z czasem się nieco zmieniłam, jest genialny, ponieważ robisz na drutach jeden mały kawałek, składasz go i zszyjesz. Każdy bootie zajmuje mi około 45 minut na zrobienie na drutach (nie jestem szczególnie szybki), a następnie kolejne kilka minut na zszycie, ponieważ jest po prostu złożony na pół, a następnie zszyty tylko wokół krawędzi. Podoba mi się, jak górna część skarpety jest prążkowana, co wygląda bardzo imponująco, ale jest naprawdę niezwykle proste.

dzianie bucików dla dzieci

oto mój przewodnik krok po kroku dla dziania bucików dla noworodków, które zrobiłem w kolorze różowym dla tego postu, ale oczywiście może być dowolny kolor.

będziesz potrzebował jednej piłki z miękkiej przędzy i igieł dziewiarskich 4 mm.

musisz wiedzieć, jak odlewać, odlewać, łączyć dwa razem, dziać na drutach (podwiązkę) i ścieg perłowy. Jeśli nie jesteś pewien żadnej z tych rzeczy, pomoże Ci szybki samouczek Google na YouTube.

1) nabrać 34 oczka pozostawiając na końcu długą nitkę.

2) dzianina (ścieg podwiązki) 14 rzędów.

3) Połącz dwa Razem na początku kolejnych dwóch rzędów.

pozostawia 32 oczka

4) zamknąć trzy pierwsze oczka na początku dwóch następnych rzędów.

pozostawia 26 szwów

Knitting

5) zaczynając od dzianiny ściegu dzianiny dwa, perła Dwa przez następne 14 rzędów. Drugi rząd zaczyna się od perły, trzeci rząd zaczyna się od dzianiny i tak dalej.

6) zamknąć pozostawiając długą nitkę na końcu.

7) Złóż tak, aby dwie połówki pasowały do każdej strony.

1

8) rozpocznij szycie wokół krawędzi za pomocą nici od zakładania i zdejmowania przed zakończeniem przez tkanie pozostałej przędzy z każdego punktu w butie.

9) Obróć na lewą stronę, aby widoczna była prawa strona.

1

10) ścisz górną część skarpety i twoje buciki są skończone.

 Dzianinowe Buciki Dziecięce 1

Proste!

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.