MANILA, Filipiny – abonenci Prepaid mogą roaming with Sun Cellular.

usługa roamingu Prepaid Sun pozwala abonentom, którzy podróżują za granicę, w przystępny sposób pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, bez konieczności zmiany karty SIM.

abonenci Sun prepaid podróżujący do takich krajów jak Chiny, Makau i Singapur mogą korzystać z przedpłaconej usługi roamingu za pomocą jednej z następujących kart SIM — Super Value SIM, Super Combo Sim, Sun Call & SMS International SIM, Super Budget SIM i Winner Sim.

prepaid roaming Sun Cellular uzupełnia usługę nieograniczonego wysyłania SMS-ów, ponieważ rodzina i przyjaciele na Filipinach mogą wysyłać nieograniczone wiadomości tekstowe do abonenta Sun za granicą.

mogą po prostu załadować dowolny nieograniczony produkt tekstowy Sun Cellular i wysyłać wiadomości tekstowe, ile chcą, tak jak lokalne wiadomości tekstowe.

przedpłacona usługa roamingu również nie wymaga minimalnego salda, aby otrzymywać wiadomości tekstowe.

Reklama
Przewiń, aby kontynuować

Korzystanie z tej usługi jest bezproblemowe. Przed wyjazdem z kraju wystarczy wysłać SMS „ROAM ON” i wysłać na numer 222 (bezpłatnie), a usługa roamingu zostanie natychmiast aktywowana.

podczas roamingu abonent może wykonywać i odbierać połączenia i wiadomości tekstowe przy regularnym obciążeniu słońcem.

również roamerzy Sun prepaid mogą utrzymywać kontakt ze swoimi bliskimi na Filipinach za jedyne P5 za wiadomość dzięki usłudze SMS Budget Roaming. Wystarczy wejść do głównego Menu poprzez (*111#).

sprawdzanie i monitorowanie równoważenia obciążenia jest bezpłatne. Wystarczy wybrać (3) lub opcję zapytania o bilans, a następnie otrzymać powiadomienie o aktualnym bilansie obciążenia i jego ważności.

usługa roamingu Prepaid Sun jest początkowo dostępna w Chinach, Makau, Singapurze, Malezji i Hongkongu.

ale dla abonentów abonamentowych Sun usługa roamingu międzynarodowego jest dostępna w ponad 100 krajach.

aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń na infolinię Sun 395-8000 za pomocą telefonu stacjonarnego lub 200 z telefonu komórkowego. Odwiedź również najbliższy sklep Sun lub sprawdź stronę internetową Sun Cellular pod adresem www.suncellular.com.ph.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.