projektowanie stron internetowychteraz równie ważne — a czasem nawet bardziej — jest udana obecność online niż udana obecność offline. Jeśli komuś nie podoba się strona Twojej firmy, jest to odpowiednik klienta wchodzącego do twojego sklepu, krzyczącego ” Fuj!”a potem wychodząc I planując nigdy więcej nie wrócić.
można śmiało powiedzieć, że projektowanie stron internetowych jest istotną częścią prowadzenia biznesu w dzisiejszych czasach. Nawet najmniejszy błąd w projektowaniu stron internetowych może zrujnować wrażenia Twoich klientów, co może kosztować znaczną ilość pieniędzy.
użyteczność
jednym z najważniejszych aspektów projektowania stron internetowych jest faktycznie uczynienie strony użyteczną dla przeciętnego użytkownika. Większość klientów, którzy odwiedzają Twoją stronę internetową, nie jest profesjonalnymi koderami HTML ,więc mogą potrzebować uproszczeń (co jest w porządku).
szybkość
Szybkość witryny może sprawić, że cała firma będzie lub złamie. Pomimo szalonej technologii związanej z łączeniem ludzi z różnymi stronami na całym świecie, jeśli strona nie załaduje się w ciągu trzech do pięciu sekund, użytkownicy oszaleją. Prawdopodobnie opuszczą Twoją stronę internetową i nigdy nie wrócą, powodując utratę ich potencjalnej działalności.
estetyka
wygląd twojej strony jest równie ważny jak funkcjonalność. Masz tylko 10 sekund, aby zrobić wrażenie na odwiedzających i poinformować ich, co uzyskają odwiedzając Twoją stronę. Jeśli nie będą pod wrażeniem w tym czasie, odejdą. Nie przesadzaj z kolorystyką i szalonymi obrazami, takimi jak Lata 90., po prostu miej proste, ostre i przyzwoicie wyglądające strony internetowe.
treść
użytkownicy są bardzo wybredni. Nawet jeśli Twoja strona internetowa jest łatwo dostępna, działa dobrze, działa szybko i wygląda świetnie, nadal nie będą zadowoleni, chyba że masz atrakcyjne i angażujące treści w swojej witrynie. Content marketing odgrywa ważną rolę w kampanii reklamowej każdej firmy. Ludzie znacznie wolą treści wideo niż pisemne, dlatego treści wideo przekroczyły 50 miliardów wyświetleń miesięcznie.
informacje kontaktowe
nic nie sprawia, że klienci są bardziej wściekli niż brak możliwości skontaktowania się z firmą, kiedy chcą. Upewnij się, że z każdej strony w witrynie użytkownicy mogą łatwo znaleźć dane kontaktowe Twojej firmy.
utrzymanie strony
każda strona na twojej stronie powinna działać w 100% czasu. W przypadku problemu, jednak, trzeba mieć jakiś rodzaj 24-godzinny system wsparcia wdrożone, aby upewnić się, że ktoś może natychmiast rozwiązać problem.
Przyjazny dla urządzeń mobilnych
całkowicie 48% wszystkich użytkowników przyznaje, że jeśli odwiedzają stronę firmy, która nie działa na ich urządzeniu mobilnym, traktują to jako wskazówkę, że firma po prostu nie dba o to. Jest rok 2016 – tak jak Twoja firma powinna być online, Twoja strona internetowa powinna działać na urządzeniach mobilnych.
skontaktuj się z MRN Web Designs już dziś, jeśli potrzebujesz profesjonalnej firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych.

Udostępnij za pośrednictwem:

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.