• Duck Dynasty zakończył się w 2017 roku po 11 sezonach.
  • oto kilka popularnych teorii, dlaczego program a& E został odwołany.

Duck Dynasty wyemitował swój ostatni odcinek wiosną 2017 roku, ale niektórzy długoletni zwolennicy nadal zastanawiają się, dlaczego reality show a& E w ogóle się zakończył.

kiedy Duck Dynasty zaczęło się w 2012 roku, był to przebój. W pewnym momencie był to najczęściej oglądany serial w historii telewizji, dzięki dzikim biznesom rodziny Robertson i wielkim osobowościom. Więc jak to się stało, że od „obowiązkowego zegarka” do „anulowania”?

oto kilka teorii na temat tego, co zakończyło dynastię kaczek na dobre.

oceny znacznie spadły.

Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Uwaga SPOILER: Robertsonowie wydali wielkie ogłoszenie o kwaczeniu. Dołącz do rodziny # DuckDynasty na nowe odcinki w środy o 9 / 8c na @AETV. pic.twitter.com/uw7Ei0y3xL

— Duck Dynasty (@DuckDynastyAE) listopad 17, 2016

według TVLine, serial „spadł o ponad 40 procent od poprzedniego Openera” w 2014 roku. Stacja Fox News podała, że jest z górki, ponieważ sezon 10 miał premierę tylko dla 1,3 miliona widzów. Oba te statystyki nie wyglądają zbyt dobrze w porównaniu do 11,8 miliona debiutów w sezonie 4. Więc mimo, że doświadczył on kilku wzlotów, nie obserwował zbytniego wzrostu.

kontrowersje wokół obsady.

duck dynasty phil robertson

NBC

dotyczy konkretnie patriarchy Phila Robertsona. 73-latek w wywiadzie dla GQ w 2013 roku nazwał „homoseksualne zachowanie” grzesznym i został na krótko zawieszony w występie z powodu komentarzy. A&e Wypowiedział się również na temat swoich silnych opinii na temat chorób wenerycznych, ISIS, ateistów i transpłciowych praw-powiedział Entertainment Weekly.

rodzina miała mnóstwo innych możliwości biznesowych.

oprócz założenia Duck Commander company, mieli również linię w Walmart. W tym czasie Uncle Si miał swój własny spin-off, Córka Williego Sadie pojawiła się w Tańcu z gwiazdami, i brzmiało to tak, jakby mieli zaplanowane kilka specjałów z siecią. Te napięte harmonogramy mogły nie pozwalać na filmowanie w pełnym wymiarze godzin.

ta zawartość jest importowana z {embed-name}. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

chociaż jego fani byli rozczarowani tym, że Duck Dynasty został anulowany, wygląda na to, że Robertsonowie od lat mają się dobrze. A kiedy potrzebujesz dawki rodziny z Luizjany, zawsze są powtórki.

The Ultimate 'Duck Dynasty’ Fan Starter Pack

amerykański przedsiębiorca

amerykański przedsiębiorca
amazon.com

Czapka z logo Camo

Czapka z logo Camo
amazon.kom

Dynastia kaczek

Dynastia kaczek
amazon.com

Camo Duck Call

Camo Duck Call
amazon.com

Megan SteinMegan Stein jest redaktorem naczelnym Pioneer Woman i nadzoruje rozrywkę, funkcje i wiadomości na stronie internetowej.
ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.