mówiąc w filmie dokumentalnym „Garth Brooks: The Road I 'm On”, Sandy Mahl podzieliła się tym, że czas, jaki ona i Garth Brooks spędzili osobno, jest tym, w czym się zakochali. „Ludzie stale chcą twojej uwagi i szarpanie i ciągnięcie za nim” – powiedziała (za dobre sprzątanie). „Nie byłoby go od ośmiu do dziesięciu tygodni. Wracał do domu, były imprezy numer jeden, pokazy, CMAs, ACMs, American Music Awards, więc to było ciągle. Ale oboje bardzo szybko się od siebie oddaliliśmy.”

pomimo rozstania podczas małżeństwa, Brooks i Mahl są teraz w dobrych stosunkach. Po ukazaniu się dokumentu, Brooks powiedział Us Weekly, że wiele nauczył się od jej komentarzy w filmie i nadal ma ją wysoko. „Była fenomenalna” „poszedł tak dużo w drogę, były rzeczy, myślę, że była mną, że nie słyszałem aż do tej biografii. Rzadko słyszy się drugą stronę. Właśnie ją zobaczyłem i myślę, że przytuliłem ją mocniej niż kiedykolwiek teraz, że wiem rzeczy, których nie słyszałem, albo których nie powiedziała do tej pory.”

Brooks ożenił się z Trishą Yearwood w 2005 roku i para nadal jest silna. Ale to jest orzeźwiające, aby usłyszeć przeszli partnerzy mówią tak uprzejmie o sobie, zwłaszcza, gdy sława i fortuna wchodzi w grę.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.