Pokemon ORAS Deoxys Encounter  Pokemon ORAS Deoxys Encounter  Pokemon ORAS Deoxys Encounter  Pokemon ORAS Deoxys Encounter

Deoxys jest Pokemonem, stworzonym w wyniku ekspozycji pozaziemskiego wirusa na wiązkę laserową. Mityczny Pokemon został wprowadzony w generacji III i ma cztery różne formy: atak, obronę, szybkość i normalność. W Pokedexie ma numer 386.

podczas gdy Deoxys jest Pokemonem III generacji, w rzeczywistości nie był w stanie złapać w Pokemon Ruby i Pokemon Sapphire. Deoxys nie może być również złapany w Pokemon Colosseum, Pokemon XD, Pokemon X i Pokemon Y, Pokemon Sun i Pokemon Moon, Pokemon Ultra Sun i Pokemon Moon, Pokemon Let 's Go Pikachu i Pokemon Let’ s Go Eevee oraz Pokemon Sword i Pokemon Shield. Między Pokemon Emerald i Pokemon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire istnieją jednak sposoby na złapanie Deoxys.

6 Pokemon Emerald

 Pokemon Emerald Deoxys

w Pokemon Emerald jedynym miejscem, gdzie można złapać Deoxys jest Birth Island. Znajduje się w pobliżu Six Island Seven Island na Wyspach Sewii. Przed wyjazdem, gracz potrzebuje pola zorzy, które można pobrać za pomocą funkcji Tajemniczy Prezent.

po zdobyciu zorzy polarnej rozmawiają z marynarzem przez S. S. Tidal i zabierają łódź na wyspę narodzin. To miejsce faktycznie nawet nie pojawia się na mapie miasta, a nawet PokeNav. Po przybyciu Deoxys nie pojawi się natychmiast. Gracz musi rozwiązać zagadkę.

aby rozwiązać zagadkę, muszą podążać za skałą. Za każdym razem, gdy wchodzi w interakcję, porusza się; gracz musi wybrać najkrótszą możliwą ścieżkę do swojej nowej pozycji. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, skała będzie świecić coraz bardziej, aż powróci do pierwotnego położenia i świeci jasnoczerwonym kolorem. W końcu, ostatni raz wchodząc w interakcję ze skałą, rozpada się…i pojawia się Deoxys.

również w Pokemon Emerald, po złapaniu, Deoxys przekształci się w Forme prędkości.

5 Pokemon FireRed And LeafGreen

 Pokemon FRLG Deoxys

w Pokemon FireRed i Pokemon LeafGreen, Deoxys znajduje się na Birth Island. Znajduje się pomiędzy 6 wyspą a 7 wyspą na Wyspach Sewii. Gracz potrzebuje przedmiotu, Zorzy Polarnej, który można zdobyć poprzez Tajemniczy Prezent, aby się tu dostać.

po zdobyciu zorzy polarnej gracz musi porozmawiać z marynarzem przy promie Seagallop. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, będą jeździć łodzią do Birth Island (która jest niewidoczna na mapie faktycznie). Po przybyciu Deoxys nie będzie na wyspie; jest tylko skała obecna.

ten kamień jest w rzeczywistości zagadką. Oto Jak to rozwiązujesz: najpierw od spodu skały naciśnij a; następnie idź w lewo pięć razy i w dół raz, Naciśnij a; następnie idź w prawo pięć razy i w górę pięć razy, naciśnij a; następnie idź w prawo pięć razy i w dół pięć razy, naciśnij a; następnie idź w górę trzy razy i w lewo siedem razy, naciśnij a; następnie idź w prawo pięć razy, naciśnij a; następnie idź w lewo trzy razy i w dół dwa razy, naciśnij a; następnie idź w dół raz i w lewo cztery razy, naciśnij a; następnie idź w prawo siedem razy, naciśnij A; następnie cztery razy w lewo i raz w dół, naciśnij A; wreszcie, cztery razy w górę, naciśnij A.

jeśli się powiedzie, kamień pęka i pojawia się Deoxys! (Każda porażka resetuje układankę.) Po złapaniu Deoxys, zmieni się w forme ataku w Pokemon FireRed i forme obrony w Pokemon LeafGreen.

4 Pokemon Diamond, Pearl i Platinum

 Pokemon Platinum Deoxys

w Pokemon Diamond, Pokemon Pearl i Pokemon Platinum Deoxys jest dostępny do połowu przez Pal Park. Jest to rezerwat dla Pokemonów położony po prawej stronie drogi 221 w regionie Sinnoh. Nie jest otwarty dla biznesu, dopóki gracz nie uzyska Narodowego Pokedexu.

po otwarciu Pal Park odblokowują opcję „Migrate” w menu głównym. Stąd gracz może przenieść Deoxys z Pokemon Emerald, Pokemon FireRed lub Pokemon LeafGreen. Potem muszą złapać it…again…in Pal Park ’ s Catching Show.

podczas pokazu łapania, gracz musi napotkać i złapać Deoxysa jako jednego z sześciu Pokemonów krążących wokół. Znajduje się na obszarze górskim, w północno-wschodniej części kraju. To jedyny sposób, aby uzyskać Deoxys w tych grach.

3 Pokemon HeartGold i SoulSilver

 Pokemon HGSS Deoxys

w Pokemon HeartGold i Pokemon SoulSilver jedynym sposobem na złapanie Deoxys jest Pal Park. Miejsce to jest rezerwatem dla Pokemonów, dostępnym po zdobyciu przez gracza Narodowego Pokedeksu. Znajduje się w Kanto, odblokowany po wizycie w Fuschia City.

po odblokowaniu Pal Park gracz otrzymuje dostęp do opcji „Migrate” w menu głównym. Technicznie rzecz biorąc, nie przechwytywają nowego Deoxy, ale raczej przenoszą stary z Pokemon Emerald, Pokemon FireRed lub Pokemon LeafGreen. To się dzieje w programie Pal Park ’ a.

Mapa podzielona jest na pięć obszarów: Las, staw, pole, morze i Góry. Na północnym wschodzie spotyka się Deoxys. Jeśli Deoxys jest jednym z sześciu Pokemonów wpuszczonych do Pal parku, może zostać złapany.

2 Pokemony Czarne, Białe, Czarne 2 i białe 2

Pokemon B2W2 Deoxys

w Pokemon Black, Pokemon White, Pokemon Black 2 i Pokemon White 2, Deoxys jest łapany (a raczej przenoszony) za pomocą funkcji Poke Transfer. To jest dostępne przez Laboratorium Poke Transfer w Route 15. Transfer Poke jest odblokowywany po tym, jak gracz pokonuje główną historię gry i otrzymuje Krajowy Pokedex.

Deoxys, podobnie jak inne Pokemony, można uzyskać za pomocą mini-gry, w której strzelają do Poke Balls w sześciu różnych Pokemonach jednocześnie z łukiem.

1 Pokemon Omega Ruby I Alpha Sapphire

 Pokemon ORAS Deoxys

w Pokemon Omega Ruby i Pokemon Apha Sapphire, Deoxys jest dostępny do złapania na końcu odcinka Delta, który odblokowuje się po pokonaniu głównej historii gry. Przede wszystkim muszą napotkać i schwytać Rayquazę w Sky Pillar. Następnie gracz udaje się w kosmos, aby zapobiec nadchodzącemu meteorowi przed zakończeniem świata (dosłownie). Następnie pojawia się dziwny trójkątny wzór, podobnie jak Deoxys.

w przeciwieństwie do wszystkich innych spotkań Deoxys, tym razem jest to poziom 80 (na równi z Arceusem i Calryexem dla spotkania najwyższego poziomu). W rzeczywistości dostają nie tylko jedną, ale dwie szanse na złapanie Deoxys, jeśli pierwszy raz się nie powiedzie. Gracz musi po prostu pokonać elitarną czwórkę za drugą szansę, a następnie wrócić do Sky Pillar. W tym samym miejscu, gdzie Rayquaza chłodziła, Deoxys będzie czekał.

Lista Sklepów Epic Games 2021  Lista Sklepów Epic Games 2021  Lista Sklepów Epic Games 2021

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.