American Idol po raz ostatni w tym sezonie przyciemnił światła.) zwycięzca.

zmierzając do niedzielnego finału, 49 procent czytelników TVLine oczekiwało, że Chayce Beckham zostanie ukoronowana nowym idolem. 28 procent przewidywało wygraną Willie 'ego Spence’ a, a 22 procent wierzyło, że Grace Kinstler miała prawdziwą szansę na tytuł. Ale te liczby przesunęły się nieco, gdy zapytaliśmy naszych czytelników, który finalista ich zdaniem zasługuje na wygraną; Beckham nadal był na szczycie, ale Spence i Kinstler poszli bliżej w tyle.

jak wypadły te prognozy? Przejdźmy od razu do wyników: w połowie trzygodzinnego wydarzenia Ryan Seacrest ujawnił, że Kinstler nie ruszy do przodu, co czyni ją oficjalną finalistką trzeciego miejsca w tym sezonie.

po kolejnej rundzie występów (więcej o tych poniżej), Beckham i Spence spotkali się na scenie, aby poznać swój los. Zwycięzcą 19 sezonu American Idol jest … Chayce Beckham!

Czytaj dalej, aby zobaczyć trzygodzinne (!

ROUND ONE / Kinstler rozpoczął wszystko charakterystycznym bombastycznym wykonaniem „All By Myself” Celine Dion, pierwszego z kilku wybieranych przez sędziów utworów nocy. Nie, żeby było to duże ryzyko, ale wiedzieli dokładnie, co robią, kiedy przypisali jej tę ikoniczną balladę — emocje były prawdziwe, wysokie nuty były łatwe, a moment był jej. Nie jestem pewien, czy Zgadzam się, że ” Celine będzie miała słowa „(Nikt nie out-Celines Celine, kropka!) ale mimo to był oszałamiający. Zegarek:

Plakat Na YouTube

następnie sędziowie powierzyli Spence’ owi wykonanie hołdu dla jego ojczyzny za pośrednictwem „Georgii” Raya Charlesa i jakie to było błogosławieństwo. Czystość głosu tego człowieka! Podnoszący na duchu i wzruszający zarazem, ten występ — jak wielu Spence ’ ów w tym sezonie-przeniósł nas w inne miejsce. Zabrał nas do kościoła i Georgii bez najmniejszego wysiłku. Z głosem tak godnym podziwu jak jego osobowość, Spence nadal jest absolutną rozkoszą.

„Blackbird” Beatlesów nie był najbardziej ekscytującym wyborem dla Beckhama, ale ładnie pasował do jego żwirowego głosu. Nie było to tak trudne i imponujące, jak dwie piosenki, które go poprzedzały, ale przedłużone chrząknięcie pod koniec piosenki wystarczyło do chwili wokalnej, aby zaimponować sędziom, którzy pokochali to, co usłyszeli.

druga runda / Kinstler ustawił wysoko poprzeczkę w drugiej rundzie finału, serwując spektakularny cover utworu Whitney Houston ” I Have Nothing.”Być może był to stosunkowo bezpieczny wybór, ale nie było nic bezpiecznego w tych wysokich nutach, które zmiażdżyła. Kliknij tutaj, aby obejrzeć.

Kinstler mógł ustawić poprzeczkę dla tej rundy, ale Spence nie miał problemu z skokiem o Tyczce tuż nad nią. Jego mrożący krew w żyłach występ w „A Change Is Gonna Come” Sama Cooke ’ a był niezaprzeczalny. Nawet Luke Bryan przyznał, że mogło to być najlepsze wykonanie tej piosenki, jakie kiedykolwiek widziano na scenie idola. Katy Perry nie była jedyną osobą, która emocjonalnie obserwowała piękny związek Spence ’ a z jego matką. Tu też kroiłem cebulę! Kliknij tutaj, aby obejrzeć.

po emocjonującym spojrzeniu na trudne czasy, które go tu sprowadziły, Beckham zakończył drugą rundę kolejnym ostrym występem, podejmując „Fire Away” Chrisa Stapletona.”Kliknij tutaj, aby obejrzeć.

trzecia runda | po eliminacji Kinstlera, Beckham i Spence zmierzyli się w ostatniej rundzie wieczoru, dla której każdy z nich ponownie zaśpiewał piosenkę, którą wykonali na początku sezonu. Beckham zaczął od odświeżającego emocjonalnego spojrzenia na „Afterglow” Eda Sheerana.”On zawsze przynosi wokale, ale ten występ pokazał nam, jak wiele serca jest w stanie tchnąć w swoje występy. Był to rodzaj imponującego pokazu, który uzasadniałby jego pozornie przesądzone zwycięstwo. Zegarek:

Plakat Na YouTube

z drugiej strony Spence udowodnił, że zasługuje na ten tytuł tak samo (jeśli nie więcej?) z niesamowitym wykonaniem „Stand Up” Cynthii Erivo.”Od mrożących krew w żyłach niższych początków po bombastyczny punkt kulminacyjny, Spence opowiedział potężną historię, a korzystanie z niej w moim własnym domu było przywilejem. Wow nawet nie zaczyna tego opisywać. Zegarek:

plakat YouTube

również warto zauważyć…

mimo, że jeden z nich został już wyeliminowany przez ten punkt, każda z trzech najlepszych ma swoje własne duety all-star. Kinstler dołączył do Alessii Cara w „Scars to Your Beautiful”, Beckham wykonał” Forever After All „naprzeciwko Luke’ a Combsa, a Spence połączył siły z Leoną Lewis, tworząc mieszającą wersję ” you Are the Reason.”

a to byli tylko nieliczni goście specjalni finału. Na niedzielnym pożegnaniu wystąpili tacy artyści jak Macklemore, Fall Out Boy, Chaka Khan czy Sheryl Crow. Idol powitał również garstkę bardziej pamiętnych uczestników tego sezonu, w tym Alyssę Wray, Grahama DeFranco i człowieka, mitu, legendy… Murphy.

Bryan sprowadził Casey Bishop do duetu Bon Jovi „Livin on A Prayer”, a Lionel Richie wszedł na scenę na występ” One World ” z jeszcze bardziej ukochanymi zawodnikami, w tym Cassandrą Coleman i Deshawnem Goncalves. I nie każ mi zaczynać pięknego duetu Perry 'ego” Thinking Of You ” z Hunterem Mettsem. Zegarek:

Plakat YouTube

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.