popularna seria Discovery Channel,” Gorączka złota”, jest nadal rysunkami widzów, którzy chcą oglądać górników szukających złota na północy. Jednak od odejścia Todda Hoffmana i jego ekipy w 2018 roku fani „Gorączki Złota” zastanawiali się, czy Hoffman, który mieszka w Sandy w stanie Oregon, może powrócić do serii. Discovery zapowiada, że Hoffman rzeczywiście wróci na kanał, ale tym razem w nowej serii, o roboczym tytule ” Hoffman Family Gold.”

według Discovery do Hoffmana ponownie dołączy jego ojciec, Jack, jego syn, Hunter i załoga górników złota. Serial, którego premiera planowana jest na Discovery i Discovery+ na początku 2022 roku, będzie śledził Hoffmana i jego ekipę podczas poszukiwań złota na Alasce.

kiedy Hoffman opuścił „gorączkę złota”, był to ważny postęp dla najwyżej ocenianego programu Discovery. Seria rozpoczęła się w 2010 roku, a Hoffman był tam od początku, ponieważ serial podkreślał koncepcję mężczyzn z Oregonu, cierpiących trudności finansowe podczas recesji, walczących o siebie i poszukujących złota.

podczas gdy w „gorączce złota” występowali inni górnicy, w tym Parker Schnabel i Tony Beets, Hoffman był główną postacią w serialu. Niezależnie od tego, czy robi się dobrze, czy spada na płasko, w miejscach tak różnych, jak Alaska, Oregon, Kolorado i Gujana, Ameryka Południowa, Hoffman i jego załoga wywołali silne reakcje widzów, z których niektórzy podziwiali ambicję i wiarę religijną Hoffmana, podczas gdy inni wyśmiewali optymistyczne prognozy Hoffmana i brak wiedzy Górniczej.

w teaserze nowego serialu piosenkarka wykonuje „niesamowitą łaskę”, jak mówi Hoffman: „trzy lata temu odszedłem od górnictwa złota, pobity człowiek. Teraz wracam na Alaskę. Wiem, że to mało prawdopodobne. To nasza ostatnia szansa. Ale wiesz co? Bez odwagi, bez chwały.”

czego jeszcze mogą się spodziewać widzowie? Oto, co mówi ogłoszenie o „Hoffman Family Gold”:

” po zakończeniu sezonu górniczego w kratkę w Kolorado w 2018 roku, Todd jest gotowy, aby wrócić do gry. Opróżnia swoje oszczędności z nadzieją, że zawróci w trudnej kopalni położonej prawie 100 mil na północ od Nome na Alasce. Stary partner górniczy zainwestował w prawie 2500 akrów surowej ziemi. Jednak po latach żółtodziobów, zepsutym sprzęcie i niewielkich rezultatach, zaraz zaczną podchodzić do góry nogami. Todd podejmuje wielkie ryzyko, że może odwrócić operację i wyprodukować wystarczająco dużo złota, aby wydobyć kopalnię z czerwonego. Jeśli mu się uda, Todd zabezpieczy prawa do wydobycia na następną dekadę i zbuduje rodzinną spuściznę. Ale czy uda mu się to zrobić w zaledwie sześć tygodni przed rozpoczęciem sezonu zimowego?”

jakby to nie było wystarczająco dramatyczne, wyobraź sobie muzykę i charakterystyczną muskularną narrację, jak kontynuuje zapowiedź:

” przez lata Todd zbudował karierę górniczą kierując się silną wiarą w Boga i amerykański sen. Aby zrealizować swoje marzenie, przyprowadza do siebie najbliższą rodzinę i przyjaciół. Do Todda na Alasce dołączy jego ojciec Jack i jego syn Hunter wraz z doświadczoną załogą górników złota. Dla Todda to coś więcej niż tylko znalezienie złota – to może być ostatnia szansa Todda na założenie rodziny na przyszłe pokolenia i dzielenie się bogactwem z przyjaciółmi, którzy przez lata byli u jego boku. To czas Todda, by udowodnić, że ma to, czego potrzeba, by trafić w ostateczną matkę. Nie ma miejsca na porażkę.”

Hoffman zamieścił link do teasera „Rodzina Hoffmanów” na swojej stronie na Facebooku:

jest też post na stronie Hoffmana na Twitterze:

więcej naszych relacji:

Todd Hoffman z Oregonu robi bombową zapowiedź „Gorączki Złota”

co Todd Hoffman zamierza po „gorączce złota”? Wiele, mówi (ale szczegóły są nadal tajne)

inny górnik z północnego zachodu dołącza do „gorączki złota”, szukając złota w Oregonie

spinoff „Gorączki Złota”: Dave Turin z Greshama jest szczęśliwy, że „rządzi” w swoim nowym programie

raport: Gwiazda „gorączki złota” Todd Hoffman ma nowy pokaz wydobycia złota w pracach

— Kristi Turnquist

[email protected] 503-221-8227 @ Kristiturnquist

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.