by Josh Sorokach

4 czerwca 2021 / / 12:30

to ostatni etap Triple Crown, ponieważ NBC organizuje 153. running of the Belmont Stakes!

w tym roku nie będzie zwycięzcy Triple Crown — Rombauer wygrał Preakness, a Medina Spirit zwyciężyła w Kentucky Derby, ale pozytywny test narkotykowy może unieważnić wygraną — ale mnóstwo koni czystej krwi chce podbić „test mistrza”. Rombauer (John R. Velazquez) i Essential Quality (Luis Saez) prowadzą, ale Duch Mediny Boba Bafferta nie będzie ścigał się. Trener Hall of Fame został zawieszony przez NYRA w oczekiwaniu na śledztwo w sprawie nieudanego testu narkotykowego po Kentucky Derby.

Który koń zdobędzie chwałę Belmont Stakes? Czas pokaże. Oto jak oglądać 2021 Belmont Stakes na żywo w Internecie.

KIEDY JEST BELMONT STAKES 2021?

cała akcja odbywa się w sobotę, 5 czerwca 2021 roku.

O KTÓREJ ZACZYNAJĄ SIĘ STAWKI BELMONTA?

Wyścig ma się rozpocząć o 18:49 ET. NBC Sports Network, NBCSports.com, a aplikacja NBC Sports będzie również relacjonować wydarzenie w godzinach 15: 00-17: 00 ET.

NBC Sports będzie również Transmisja (wyścigi na żywo, Zapowiedzi insider, i porady ekspertów Zakłady) Z Belmont Park w piątek, 4 czerwca od 5: 00-6: 00 po południu ET.

gdzie oglądać 2021 BELMONT STAKES NA ŻYWO:

jeśli masz poprawne logowanie do kabla, możesz transmitować na żywo Belmont Stakes na NBCSports.com, strona internetowa NBC lub aplikacja NBC Sports.

jak oglądać 2021 BELMONT STAKES NA ŻYWO bez kabla:

Możesz również znaleźć transmisję na żywo 2021 Belmont Stakes z aktywną subskrypcją over-the-top usługi strumieniowej, która oferuje NBC. Na szczęście istnieje wiele opcji, w tym YouTube TV, Hulu + Live TV, fuboTV, Sling TV (na wybranych rynkach) lub w&T TV teraz. Fubotv oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny dla uprawnionych subskrybentów.

BELMONT STAKES 2021 HULU LIVE STREAM INFO:

transmisja na żywo NBC jest również dostępna za pośrednictwem aktywnej subskrypcji Hulu + Live TV. Usługa przesyłania strumieniowego oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny dla kwalifikujących się subskrybentów.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.