muzyka może pomóc rozjaśnić Twój dzień, bez względu na sytuację. Uzyskanie przyjemnego zestawu głośników, aby cieszyć się tymi utworami, jest tego warte. Oprócz wyraźniejszego wokalu i dudniącego basu, dobry zestaw głośników z rynku wtórnego może również pomóc zaoszczędzić miejsce i ulepszyć tę nudną konfigurację dźwięku z fabryki. Tak więc, mamy posortowane i wymienione w dół 10 najlepszych głośników kupić w 2021, które wzmocnią swoje doświadczenie bez szkody dla kieszeni.

Czy Warto Modernizować Fabryczne Głośniki Samochodowe?

 IMG_978158

bardziej trafnym pytaniem byłoby – ” czy jesteś niezadowolony z obecnego doświadczenia muzycznego w samochodzie?”A jeśli bez wahania powiesz wielkie tak, to czas zamienić te nudne głośniki na nowy zestaw, który wzmocni atmosferę samochodu i nastrój. Istnieje wiele zalet w zastępowaniu tych starych.

głośniki z rynku wtórnego są zawsze wysokiej jakości z imponującą jakością dźwięku, a podczas wymiany tych starych, masz również dźwignię, aby ulepszyć je za pomocą potężnych wzmacniaczy i dodanych subwooferów dla tego dodatkowego basu! Tak więc, we wszystkich prawdopodobieństwach, uaktualniasz się, aby uzyskać lepsze wrażenia dźwiękowe za nominalną kwotę.

dobry zestaw głośników z pewnością podniosą twoje wrażenia i sprawią, że zakochasz się w muzyce. To z kolei pomaga bardziej cieszyć się jazdą. Pasmo częstotliwości głośników aftermarket jest szersze niż standardowe. Więc jesteś traktowany do bogatszych wzlotów i głębszych upadków.

możesz zaoszczędzić miejsce dzięki tym głośnikom z rynku wtórnego, ponieważ zapewniają one równe lub więcej wyjść audio, ale w połowie liczą. Tak, możesz umieścić 2 jednostki aftermarket na 4 z magazynu i uzyskać lepsze wrażenia audio. Dodana przestrzeń może być wykorzystana do bardziej mentalnego dźwięku (jeśli naprawdę tego chcesz) lub przekształcona w proste miejsca do przechowywania (po prostu mówiąc).

Jakie Są Różne Typy Głośników Samochodowych?

IMG_978170

Głośniki komponentowe

Głośniki komponentowe są specyficzne dla dźwięku i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby uzyskać bogatsze i bardziej dynamiczne dźwięki. Mają one określony zakres częstotliwości i współpracują z kilkoma dodatkowymi elementami, takimi jak subwoofery, głośniki wysokotonowe i jednostki średniotonowe, zapewniając zdrowe wrażenia audio. Są one zazwyczaj po droższej stronie i wymagają elementów nośnych, które należy w pełni wykorzystać.

Głośniki pełnozakresowe (współosiowe)

głośniki współosiowe to pakiet all-in-one, który zapewnia zdrowe wrażenia w kompaktowym opakowaniu. Są one przydatne, jeśli szukasz urządzenia typu plug-and-play, które można doposażyć w standardowe wycięcia głośników. Kolumny te składają się z głośnika niskotonowego i wysokotonowego w jednym. Droższe dostają również elementy Średniej klasy. Głośniki te są znacznie bardziej elastyczne pod względem cen, rozmiarów i zakresu mocy w porównaniu z głośnikami komponentowymi.

oprócz wyżej wymienionych głównych typów, niektóre dodatkowe komponenty głośnikowe sumują się do doświadczenia. Są to wtórne są prace w tandemie z obu jednostek składowych.

Głośnik Wysokotonowy

głośniki wysokotonowe wytwarzają najwyższe częstotliwości i są znane z wyraźnych szczegółów instrumentów, takich jak talerze i wokale shriller. Są to najmniejsze części, jeśli, głośnika i są umieszczone bliżej uszu pasażera, najlepiej na desce rozdzielczej. Te wahają się w rozmiarze od 0,5 do 1,5 cala.

średniotonowy

jak sama nazwa wskazuje, głośniki średniotonowe wytwarzają średnie częstotliwości palety audio. Dostają dźwięk, który nie jest odtwarzany przez głośniki wysokotonowe. Te wahają się w rozmiarze od 3,5 do 6,5 cala.

Midbass

z jednostkami midbass wchodzimy w dolny zakres częstotliwości. To jest, gdzie zaczyna się Bas-szał są coraz jeden z nich z pewnością wstrząsnąć rzeczy. Te jednostki głównie podkreślają perkusję basową i głębszy wokal. Jednostki te mają rozmiar od 6,5 do 8 cali. Zarówno średniotonowy, jak i średniotonowy są umieszczone w dolnej części drzwi samochodu, ogólnej lokalizacji głośnika samochodowego.

Subwoofery

są wielkimi tatusiami, jeśli chodzi o basy. Subwoofery służą do odtwarzania najniższych częstotliwości i mogą dosłownie potrząsnąć samochodem. Są to na ogół największe komponenty w każdym systemie głośników, nie mówiąc już o samochodowym urządzeniu audio, ponieważ wymaga ciśnienia powietrza i zamkniętej przestrzeni do odtworzenia tych dudniących dźwięków. Te wahają się od 8 do 15 cali i znajdują się głównie w przedziale ładunkowym.

Jak Wybrać Najlepsze Głośniki Samochodowe Na Rynku Wtórnym?

Img_978157

czułość i moc są kluczowym czynnikiem przy wyborze głośników na rynku wtórnym. Ogólnie rzecz biorąc, systemy stereo mają różne wartości mocy. Tak więc, jeśli masz system audio o dużej mocy, wybór głośników o niskiej czułości będzie miał sens i odwrotnie. Wybór odpowiedniego sprzętu o mocy znamionowej pomoże w zapewnieniu bogatszego i bezpieczniejszego dźwięku. Nigdy nie przekraczaj progu systemu audio ani głośników, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenie urządzeń.

Sprawdź prawidłowy Rozmiar głośnika, wybierając Głośniki zastępcze. Twój samochód będzie miał określony wymiar głośnika, więc podliczenie go i wybranie tego samego wymiaru pomoże Ci uniknąć wielu kłopotów i zapewni konfigurację plug-and-play.

aby uzyskać bogatsze wrażenia dźwiękowe podczas remontu systemu audio, Wybierz zewnętrzne zwrotnice, ponieważ pomagają odróżnić wzloty i upadki, abyś mógł cieszyć się tymi utworami w pełni. Może być również sprzężony z dodatkowymi ZACISKAMI wejściowymi do bi-ampingu, co pozwala na dedykowane wzmocnienie zarówno wysokich, jak i niskich częstotliwości.

Oto 10 najlepszych głośników samochodowych na rynku wtórnym w 2021 roku

Kicker Marine KM8 (Zestaw 2)

IMG_978166

to zabójczy zestaw głośników, który ma żywy, imprezowy klimat. Jest to zestaw wodoodpornych jednostek, które są dobrze zbudowane. Pod względem estetyki również Kicker Marines osiągają dobre wyniki, a nastrojowe oświetlenie LED dodaje jej pompowanego uroku.

IMG_978167

mówi się, że głośniki te stają się dość głośne, a konsumenci donoszą, że są również dobre pod względem przejrzystości dźwięku. Działa również z niskimi i średnimi częstotliwościami, zapewniając pompowanie basów. Zamów swój Z Amazon już dziś!

Love it

 • przyciągający wzrok język projektowania
 • wytrzymała jakość wykonania i wodoodporność; używany również w Łodzi
 • głośność godna uśmiechu

Leave it

 • klarowność i bas są zagrożone dla głośności

JL Audio C2 – 650x Evolution (Zestaw 2)

IMG_978163

to kolejny zestaw głośników performance znanych z niesamowitych detali o wysokiej częstotliwości i mocnego niskiego basu. W centrum uwagi znajdują się 6,5-calowe głośniki współosiowe, które zawierają 6,5-calowy subwoofer i 0,75-calowy głośnik wysokotonowy. Głośniki te działają w zakresie częstotliwości 59 – – 22 kHz. To drogi Duet głośników, ale imponująca wydajność i starannie dobrane wykorzystanie materiałów sprawiają, że jest to warte pieniędzy, które płacisz. Zamów swój Z Amazon już dziś!

 • Love it
  • imponująca wydajność
  • dobry zakres częstotliwości z dudniącym basem i czystością wysokich tonów
  • zastosowanie wysokiej jakości materiałów nadaje mu Pluszowy wygląd
 • zostaw to
  • dość drogie jak na zestaw głośników współosiowych

Infinity Primus PR6510CS (Zestaw 2)

IMG_978160

to prowadzi nas do środka, jeśli chodzi o ceny. Infinity Primus może wypompować 320W wyraźnego dźwięku. Są to 6.5-calowe dwukierunkowe głośniki i mają w zanadrzu sztuczkę o nazwie-stożki niskotonowe Plusone. Jest to specyficzna konstrukcja komponentu niskotonowego, która pozwala głośnikom wypompować więcej błogości dźwięku, nawet przy mniejszych wzmacniaczach. Jakość głośników jest godna uwagi i jest warta swojej najwyższej jakości. Zamów swój Z Amazon już dziś!

 • Love it
  • unikalne stożki subwoofera PlusOne
  • Pluszowe wykorzystanie materiałów i znakomita jakość wykonania
 • zostaw to
  • dziwny kształt może wymagać instalacji niestandardowej

JBL GTO609C (Zestaw 2)

IMG_978161

jest to jeden z najlepiej ocenianych głośników współosiowych, a jego ogólna forma pomaga w łatwej instalacji. Punktem kulminacyjnym tych głośników JBL jest ich jakość basu, która od razu zrobi na Tobie wrażenie. Są to urządzenia typu plug-and-play o niskiej impedancji, która pozwala na stosowanie nawet z niewymiarowymi przewodami. Wytrzymałość jest również godna pochwały w przypadku tych JBL, ponieważ dostaje zbyt duże cewki, które pomagają mu działać konsekwentnie nawet w wyższych temperaturach. A co najważniejsze, będąc z JBL, możesz zaufać tym głośnikom za niezawodność. Zamów swój Z Amazon już dziś!

 • Love it
  • imponująca jakość basów i wysokich tonów dla duetu plug-and-play
  • Łatwa instalacja
  • niezawodny
 • Zostaw
  • mdły design nie idzie dobrze z jego wydajnością

Skar Audio IX-8 D2 (pojedynczy głośnik)

IMG_978169

to jest dla tych, którzy są frajerami basu. To jest subwoofer i całkiem niezły. W tej cenie Skar dostarczył zabójczy produkt z IX-8 D2, który jest 8-calowym subwooferem o maksymalnej mocy wyjściowej 300W. nie jest to samodzielny produkt i mądrze jest wybrać go odpowiednio, aby cieszyć się pompowaniem ogólnego dźwięku. Najniższe częstotliwości są odtwarzane z wigorem i mogą nawet wstrząsnąć. Zamów swój Z Amazon już dziś!

 • Love it
  • Insane bass
  • imponujący stosunek jakości do ceny
 • zostaw to
  • Nie samodzielny produkt
  • nawet najlżejsze ustawienia mogą być dla wielu niepokojące. Więc idź na to, jeśli jesteś prawdziwym basshead!

Alpine SPS-610 (Zestaw 2)

IMG_978162

jest to imponująca opcja w zakresie 6,5-calowych głośników. Ten komponentowy zestaw głośnikowy zbudowany jest z przekonaniem. Głośnik niskotonowy jest wzmocniony polipropylenem z Miką, aby wytrzymać dłuższy czas odtwarzania dźwięku o dużej głośności. Tweakery są wykonane z jedwabiu, aby uzyskać wyraźniejszą jakość dźwięku. Alpine ma również adapter OEM z dostrojonym silnikiem, aby zapewnić adaptacyjne wyjście audio z dudniącym basem. W rzeczywistości wymagają one rozgrzewki po pierwszej instalacji. A po około 1 godzinie odtwarzania dźwięku będziesz mógł cieszyć się jego prawdziwą naturą. Zamów swój Z Amazon już dziś!

 • Love it
  • godna pochwały jakość wykonania
  • stosunek jakości do ceny
  • inteligentne wykorzystanie materiałów, aby wytrzymać cieplejszy klimat
 • zostaw to
  • nie zawiera kratek głośnikowych
  • wygląda MDLE
  • potrzebujesz czasu na rozgrzanie

JVC CS-J620 (Zestaw 2)

img_978164

jest to niedroga oferta i ma imponujący bas i klarowność w tej cenie. Pomimo tego, że JVC jest ofertą budżetową, nie ma kompromisów w zakresie stosowania wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić kojące wrażenia dźwiękowe. Jest również wyposażony w liczne punkty montażowe, które zapewniają elastyczność ustawiania go zgodnie z życzeniem. Jest to dobrze zaokrąglona oferta, która oddaje sprawiedliwość Twoim pieniądzom. Zamów swój Z Amazon już dziś!

 • Love it
  • doskonały stosunek jakości do ceny
  • łatwy montaż z otworami na śruby
 • zostawić

BOSS Power CH6530 (Zestaw 2)

IMG_978156

kolejny stosunek jakości do ceny, BOSS Power Ch6530 wykorzystuje wysokiej jakości materiały do swojej konstrukcji, które zapewniają mu długotrwałą wytrzymałość w stosunku do ceny. Jest również estetyczny, z chłodnym czerwonym kolorem membrany. Przystępność cenowa leży u podstaw, a także jest objęta 3-letnią gwarancją dealera. Te 6,5-calowe głośniki są wyposażone w poliuretanowy stożek, który pomaga im wytrzymać trudne użytkowanie i zachować jakość dźwięku. Zamów swój Z Amazon już dziś!

 • Love it
  • odporny na wysokie temperatury z ponadgabarytowymi cewkami
  • komponenty o wytrzymałości do szorstkiego użytkowania
 • zostaw to
  • nie tak dobrze, jeśli chodzi o wyższe częstotliwości
  • nie dla audiofilów

Rockford Fosgate R165X3 (Zestaw 2)

img_978159

to zdecydowanie najbardziej imponujące kolumny współosiowe, które dobrze różnicują się z wysokimi, średnimi i niskimi. A co najlepsze, jest dość przystępny cenowo i jest łatwą do zainstalowania opcją. Jest objęty oficjalną roczną gwarancją i ma doskonałą jakość wykonania w stosunku do przedziału cenowego. Osiąga wysokie wyniki pod względem estetyki, a także dzięki eleganckiemu, ale pluszowemu językowi projektowania. Jest to świetny zakup, jeśli chcesz bezproblemowej wymiany tych nudnych głośników fabrycznych. Zamów swój Z Amazon już dziś!

 • Love it
  • Bang for buck
  • godna pochwały jakość wykonania
  • łatwy w instalacji, ponieważ jest wyposażony w te same śruby, co Głośniki standardowe
 • zostaw to
  • wyjście basu nie będzie łaskotać entuzjastów
  • wyższa głośność ma tendencję do zniekształcania dźwięku

Kenwood KFC-1665s (Zestaw 4)

Img_978165

Kenwood KFC-1665s jest jedynym z tych zestawów w zestawie 4, dla tych, którzy poważnie myślą o byciu przyjazny dla budżetu. Mają o wiele więcej kompromisów, ale i tak są lepsze niż standardowe Głośniki twojego samochodu. To ma konstrukcję 2-drożną w przeciwieństwie do zwykłego 3-drożnego, co oznacza, że nie masz głośnika średniego zasięgu, tylko głośnik niskotonowy i wysokotonowy. Morover, nie idź na test wytrzymałości z tych, jak mają tendencję do zniekształcania pod wydłużone użytkowania i ciepła. Zamów swój Z Amazon już dziś!

 • Love it
  • niesamowity stosunek jakości do ceny
  • godny polecenia
 • zostaw to
  • nie dla audiofilów
  • jakość dźwięku jest wyraźnie obniżona

nasz wybór tej grupy

IMG_978168

spośród wszystkich różnych producentów i typów w tej grupie, od razu wybralibyśmy Rockford Fosgate R165x3, który osiągnął idealną równowagę między bogatą jakością dźwięku, jakością wykonania i stosunkiem jakości do ceny. Wyglądają chłodniej i można je łatwo dopasować do standardowej obudowy głośnika. A do tego wszystkiego ma imponującą trwałość, aby wytrzymać użytkowanie w dłuższej perspektywie.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.