często klienci pytają nas o usługi weryfikacji, które są dostępne przy zakupie fałszywych stopni, które udostępniamy na naszej stronie. Firma Diploma Nie oferuje usługi weryfikacji, ale jeśli jest to dla Ciebie ważne, istnieją alternatywne witryny, które to robią. Chcielibyśmy zaproponować kilka zaleceń, jeśli debatujesz nad tym, z której z tych alternatywnych usług skorzystać.

nie daj się oszukać fałszywym usługom weryfikacji stopnia, które nie dostarczają

wiele stron opublikuje śmieszne ceny za usługę weryfikacji dowolnych dokumentów niestandardowych, które dostarczają. W końcu kupujący są przekonani, że ich zakupione stopnie na pewno zostaną zweryfikowane. Co się dzieje, pieniądze są często zbierane na takie usługi, ale nic nigdy nie jest weryfikowane wbrew powszechnemu przekonaniu.

są w stanie to zrobić, ponieważ wiele kontroli przeszłości przez szkoły i pracy i agencji zatrudnienia nigdy nie są weryfikowane w pierwszej kolejności, a zatem ich fałszywe usługi weryfikacji stopnia, już opłacone, nigdy nie są wykorzystywane lub kwestionowane przez Klienta po marnowaniu ich ciężko zarobione pieniądze na takie usługi.

jak działa obecny proces weryfikacji stopni naukowych

nawet w (FERPA) lub Federalnej rodzinie praw edukacyjnych & Ustawa o prywatności utrzymuje, chroni i weryfikuje zapisy edukacyjne, w tym dokumenty akademickie, takie jak dyplomy i stopnie naukowe. Prawo z 1974 r. zmusza uczelnię lub uniwersytet do wydania dokumentacji studenta na wniosek pracodawcy lub szkoły, do posiadania podpisanego formularza zwolnienia od samego studenta zezwalającego na takie zwolnienie. W rzeczywistości wielu byłych i obecnych uczniów jest zszokowanych, gdy dowiaduje się o ustawie FERPA.

ten dodatek (FERPA) sprawił, że jest tak wymagający dokumentacji edukacyjnej, wymaga autoryzacji, która może być bardzo żmudna i czasochłonna. Wiele branż rezygnuje z tego procesu, a ponieważ zapisy często nigdy nie są weryfikowane, opłaty płacone za takie usługi przez dostawców fałszywych stopni chętnych do zaoferowania takich usług nigdy nie są wykorzystywane.

dlaczego witryny oferujące fałszywą weryfikację stopnia upadają

wiele witryn twierdzi, że podadzą ci numer telefonu, aby zadzwonić do pracy lub odwiedzić stronę internetową. Wiedząc, co wiemy o FERPA i w jaki sposób zapisy mogą być przechowywane tylko na prośbę ucznia, żadna taka strona internetowa ani numer telefonu nigdy nie istniałyby. Każda legalna praca wie, że proces weryfikacji był podejrzany, a zatem całkowicie fałszywy i strata czasu.

legalne sposoby weryfikacji stopnia

jedynym legalnym sposobem weryfikacji zapisów edukacyjnych będzie poczta. Jeśli znajdziesz firmę oferującą sprzedaż fałszywego stopnia i są gotowi dodać usługi weryfikacji, upewnij się, że otrzymałeś adres pocztowy. Ważne jest, aby znać adres wszelkie rekordy będą wysyłane formularz.

zrzut ekranu nieistniejącej strony diplomaxpress oferującej fałszywe usługi weryfikacji stopnia około 2011 przykładem tego, dlaczego jest to ważne, aby wiedzieć, jest to, że kiedyś była firma o nazwie DiplomaXpress, która to zrobiła. Mieli adres pocztowy w Arizonie, ale jeśli Twoja szkoła nie była w Arizonie, natychmiast wznieciłoby to flagi. Ludzie zadawali pytania typu: „Dlaczego ta Poczta weryfikująca dyplom z Massachusetts college pochodzi z jakiejś skrzynki pocztowej w Arizonie?”

jedynym sposobem na to byłoby, gdyby firma sprzedająca dyplom miała adres pocztowy w każdym mieście i Mieście oraz numer telefonu w każdym numerze kierunkowym. To by się równało zdumiewającym 335 numerów telefonów i 30,825 skrzynek pocztowych! Jejku!

Tak istnieją firmy, które mogą podać adresy i numery telefonów do przesyłania poczty w dowolnym numerze kierunkowym, ale jest to duża inwestycja dla każdej firmy i prawdopodobnie coś, czego nie mogli połączyć.

pod koniec dnia uzyskanie fałszywego stopnia z weryfikacją jest możliwe w kilku witrynach, ale prawdopodobnie napotkasz wiele problemów w tym procesie, a powstałe bóle głowy nie przewyższają bardzo małej szansy na pozytywne wyniki. Naszą radą jest trzymać się z dala od tych usług i położyć większy nacisk na ogólną jakość niestandardowych drukowanych dokumentów dostarczanych przez dostawcę.

kilka ostatnich przemyśleń na temat fałszywych stopni z weryfikacją do przemyślenia!

w firmie Diploma nie decydujemy się na weryfikację stopni i nie oferujemy usług weryfikacyjnych, ale oferujemy wysokiej jakości niestandardowe stopnie drukowane. Te nowości nadal udaje się uchwycić rzeczywiste układy i formaty prawdziwych dyplomów. Robią świetne lub uszkodzone stopnie zastępcze, dopalacze, rekwizyty do filmów i programów i wiele innych. Wszystko jest również wspierane przez naszą gwarancję satysfakcji, eliminując stres związany z oszustwami w branży pełnej nich.

Możesz również kupić dyplom od nas, a następnie spróbować szczęścia w oddzielnej usłudze, aby zweryfikować stopień. Chociaż większość witryn będzie ponad obiecana i dostarczona z nieudanymi fałszywymi usługami weryfikacji stopnia, od których sugerujemy trzymać się z daleka, istnieje taka możliwość. Nie różni się to od zakupu samochodu od dealera i płacenia mechanikowi za jego serwis. Stopień i weryfikacja to dwa odrębne aspekty procesu.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.