wiele przyszłych mam słyszało, że nie mogą farbować włosów podczas ciąży. Jednak według APA jest tak mało, że jest faktycznie wchłaniany przez skórę i przekazywany do krwiobiegu, gdzie może dotrzeć do rosnącego dziecka. Aby być bezpiecznym, zawsze należy skonsultować się z położnikiem przed użyciem jakichkolwiek produktów w czasie ciąży. Oto niektóre naturalne, wegańskie lub bez amoniaku Opcje koloru włosów, które są mniej toksyczne.

najlepsze bezpieczne w ciąży farby do włosów

kolor włosów Henna jest naturalnym barwnikiem, który faktycznie plami włosy, dzięki czemu trwa przez bardzo długi czas. L ’ Oreal Paris Excellence, dla porównania, jest trwałym barwnikiem, który będzie trwał około 2 miesięcy, a Punky Semi permanentna plama trwa około 1 miesiąca.

Henna faceci Henna kolor włosów

1 paczka ciemnobrązowej Henny kolor włosów / barwnik-150 gramów - Henna do włosów, Naturalny Kolor Włosów-Kolor Włosów bez chemii-faceci Henna

Cena$$ $
jakość
popularność

kolor włosów Henna jest najbardziej naturalny ze wszystkich farb do włosów. Liście drzewa Henny wytwarzają barwnik, który plami włosy i skórę. Im dłużej go zostawisz, tym ciemniejszy będzie plama.

wyniki

stosowanie henny powoduje kolor ciemnobrązowy do Czarnego, w zależności od tego, jak długo można na to pozwolić. Chociaż często po zabarwieniu może pozostawić czerwonawy odcień. Jeśli wolisz chłodniejsze odcienie, mieszasz indygo-nieuwzględnione – w swojej formule, aby zwalczać czerwone odcienie, aby uzyskać bardziej czarny wygląd. Henna to trwały kolor włosów.

Henna występuje w różnych kolorach, od ciemnej czerwieni do czerni, które można mieszać i dopasowywać, aby uzyskać idealny odcień.

podczas gdy Henna zapewnia niesamowity połysk i jedwabistość, jest najbardziej znana ze swoich głębokich, bogatych kolorów. Powoduje to oszałamiające naturalne włosy, które będziesz wyglądać jak urodziłeś się z.

Siwe pokrycie

siwe pokrycie Henny zależy od tego, jak długo pozostaniesz na włosach. Im dłużej siedzi, tym ciemniejsze plamy szarości. Jeśli nie pozwolisz, aby formuła przetwarzała wystarczająco długo, szarości skończą się albo błotnistym, albo ciemnoczerwonym kolorem.

jeśli zastosujesz poprawnie, możesz wyeliminować 100% szarości.

proces aplikacji

aby zastosować hennę, potrzebujesz (nie jest dołączona do opakowania):

 • Rękawice
 • wazelina
 • kolorowa miska
 • Pędzel do aplikacji koloru
 • osłona włosów, taka jak czepek pod prysznic
 • albo kolorowa Peleryna lub po prostu stara koszula

w przeciwieństwie do innych kolorów, które wymagają wywoływacza, Henna wymaga tylko wody. Inną różnicą w przypadku henny jest to, że po zmieszaniu koloru chcesz pozwolić mu usiąść, a nie natychmiast nałożyć go na włosy. Po wymieszaniu (do gęstej pasty) przykryj go i pozostaw do przetworzenia w misce. Pamiętaj, im dłużej siedzi, tym ciemniejszy będzie.

twój kolor musi przetworzyć co najmniej 12 godzin. Czasami łatwiej jest go wymieszać przed pójściem spać. Odstawić na noc, a następnie zastosować go następnego dnia.

zanim zaczniesz, upewnij się, że twoje włosy są czyste i suche. Chcesz być wolny od jakichkolwiek odżywek lub produktów do włosów. Nałóż wazelinę wokół linii włosów, aby uniknąć zabarwienia twarzy. Zacznij od tyłu głowy i weź małe kawałki włosów. Nałóż kolor, a podczas smarowania go pędzlem od nasady do końca, załóż rękawiczki!

pomocne może okazać się poproszenie znajomego lub partnera o pomoc z tyłu. Po pokryciu włosów pozostaw je na 1-3 godziny, w zależności od pożądanego koloru.

długowieczność

Henna pozostanie we włosach na czas nieokreślony przy minimalnym blaknięciu. Jedną z rzeczy do rozważenia podczas używania henny jest to, że ponieważ jest to tak potężna plama, bardzo trudno się wydostać, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na lżejsze. Często trzeba będzie po prostu pozwolić mu wyrosnąć.

niektóre składniki są potencjalnymi drażniącymi / alergenami, mają potencjalne toksyczność narządów i mogą być kontrowersyjne w czasie ciąży (w zależności od koloru).

L 'Oreal Paris Excellence Creme Permanent Hair Color

 L' Oreal Paris Excellence Creme Permanent Hair Color, 4 Ciemnobrązowy, 100% Szary Farba do włosów, Opakowanie 1

Cena$$
jakość
popularność

L ’ Oreal Paris Excellence to świetny trwały kolor włosów, który występuje w 16 naturalnych odcieniach, aby dopasować każdy wygląd.

wyniki

dzięki dodanemu kolagenowi i keratynie włosy stają się miękkie i luksusowe. Ważne jest, aby pamiętać, że wiele opinii stwierdziło, że kolor okazał się ciemniejszy niż reklamowany. Więc jeśli twoje włosy są uważane za porowate, wybierz odcień jaśniejszy niż myślisz. Ma również silny zapach, więc powinieneś rozważyć noszenie maski podczas mieszania, jeśli przeszkadzają ci silne zapachy.

pokrycie szarości

to ma 100% pokrycia szarości. Dobrze jest pozwolić mu przetworzyć 5-10 minut dłużej, jeśli masz uparte szarości.

proces aplikacji

ten zestaw kolorów zawiera wszystko, czego potrzebujesz, nawet rękawice. Ma również zabieg kondycjonujący do użycia na końcu. Jedyne dodatki, których będziesz potrzebować, to:

 • wazelina do włosów
 • Peleryna lub stara Koszula do splattera

nie musisz mierzyć tym. Wystarczy wlać zawartość butelki wywoływacza do kolorowej butelki, szczelnie zamknąć pokrywę i wstrząsnąć nią. Weź małe kawałki włosów i wyciśnij kolor bezpośrednio na włosy. Następnie użyj rąk, aby go udusić. Nie zapomnij założyć rękawiczek.

pozwól mu przetwarzać zgodnie ze wskazówkami producenta. Następnie zastosuj dołączony zabieg kondycjonujący, aby uzyskać dodatkową miękkość, połysk i „doskonałość”.

długowieczność

możesz oczekiwać, że pozostanie żywy przez około 2 miesiące, zanim twoje korzenie zaczną wyrastać, po czym możesz ponownie zastosować kolor.

jest oceniany na 6 przez grupę roboczą EWG (Environmental Work Group). Niektóre składniki są potencjalnymi drażniącymi / alergenami, mają potencjalne toksyczność narządów i mogą być kontrowersyjne w czasie ciąży.

Punky Vermillion Semi-Permanent Hair Color

 Punky Vermillion Red Semi Permanent Conditioning Hair Color, Vegan, PPD i Paraben Free, trwa do 25 prań, 3.5 oz

Cena$$
jakość
popularność

Punky to fantastyczna opcja półtrwała, jeśli chcesz podążać ścieżką kolorów mody, takich jak zielony, niebieski lub pomarańczowy. Występuje w różnych kolorach. Jest to również wegańskie i wolne od okrucieństwa, co oznacza, że nie był testowany na zwierzętach.

wyniki

jeśli vibrant jest tym, czego chcesz, vibrant jest tym, co dostaniesz. Ten pakuje kolorowy cios z głęboką i przenikliwą gamą kolorów.

szare pokrycie

to będzie farbować siwe włosy, ale nie pokryje ich całkowicie. Siwe włosy wydają się jaśniejsze i jaśniejsze niż reszta farbowanych włosów.

proces aplikacji

obejmuje to tylko wannę koloru. Będziesz musiał dostarczyć Wszystko inne:

 • Rękawiczki
 • wazelina
 • Color bowl
 • Color brush
 • Old shirt

nakładaj na czyste suche włosy i pracuj w sekcjach od tyłu głowy. Nie trzeba tego mieszać z deweloperem. Jest gotowy do użycia prosto ze słoika.

długowieczność

jest to półtrwały kolor, więc trwa tylko około miesiąca lub 28 szamponów. Jeśli twoje włosy są jaśniejsze, mogą trwać kilka myć dłużej.

niektóre składniki są potencjalnymi drażniącymi / alergenami, mają potencjalne toksyczność narządów i mogą być kontrowersyjne w czasie ciąży.

najlepszy kolor włosów bez amoniaku

Garnier Olia i Revlon Total Color Stały Kolor włosów są w stanie pokryć wszystkie te pestkowe siwe włosy, podczas gdy naturalne instynkty Clairol i Schwarzkopf Simply Color Stały Kolor Włosów mieszają siwe włosy, ale nie całkowicie je zakrywają.

Garnier Olia bez amoniaku Stały Kolor Włosów

 Garnier Olia bez amoniaku Stały Kolor Włosów, 100% Szary pokrycie (opakowanie może się różnić), 4.0 Ciemny brązowy farba do włosów, Opakowanie 1

Cena$$ $
jakość
popularność

Garnier Olia to kolor bez amoniaku, dzięki czemu jest delikatny dla włosów. Ma również przyjemny zapach, który nie sprawi, że będziesz chciał się dusić i zakryć twarz. Występuje w ponad 30 odcieniach, więc znalezienie odpowiedniego koloru będzie bardzo proste.

wyniki

ten bez amoniaku kolor zapewni bogate, żywe, błyszczące zamki, od jasnego blondu po czerń. Pokochasz efekt końcowy. Zaletą stosowania bez amoniaku jest miękkość, która się z nim wiąże. Jest mniej wysuszony, co oznacza, że więcej wilgoci pozostaje w twoich włosach.

pokrycie szarości

to pokryje twoje szarości w 100% z wieloma recenzjami, aby to potwierdzić. Postępuj zgodnie ze wskazówkami producenta, aby uzyskać optymalne rezultaty i doskonałe pokrycie szarości.

proces aplikacji

to wszystko, czego potrzebujesz, w tym rękawice i leczenie kondycjonujące. Dobrze byłoby mieć je również pod ręką:

 • wazelina do włosów
 • stara koszula lub Peleryna

po prostu wymieszaj dwie dołączone butelki (kolor i Wywoływacz) i wstrząśnij. Zacznij od małych kawałków włosów z tyłu głowy, wyciśnij kolor i zmiel go we włosach, pracując z przodu głowy. Użyj tych rękawiczek.

po przetworzeniu umyj go dołączonym szamponem i wykonaj zabieg kondycjonujący.

długowieczność

jest to trwały kolor włosów, co oznacza, że pozostanie na czas nieokreślony. Jednak z czasem kolor zacznie blaknąć i stanie się nudny, w którym to momencie możesz ponownie zastosować w ciągu 6-8 tygodni. Ale bądźmy szczerzy, twoje włosy rosną bardzo szybko. Możesz użyć tego ponownie, gdy twoje korzenie się wyróżniają.

oceniono go na 7 wg EWG. Niektóre składniki są potencjalnymi drażniącymi / alergenami, mają potencjalne toksyczność narządów, a może kontrowersyjne w czasie ciąży.

Clairol natural Instincts Semi-Permanent

Clairol Natural Instincts Semi-Permanent Farba do Włosów, 5 średni brązowy Kolor Włosów, 3 Liczba

Cena$$$$
jakość
popularność

naturalne instynkty Clairol są dostępne w 37 pięknych odcieniach. Nie zawiera amoniaku i ma przyjemny, delikatny zapach. Jest to półtrwały kolor, jeśli nie chcesz zaangażowania stałego koloru.

wyniki

to jest półtrwałe, więc jest dobre, jeśli chcesz zmienić lub po prostu nie możesz zdecydować, jaki kolor włosów będzie Ci odpowiadał. Dostajesz cały genialny kolor permanentny bez żadnego zaangażowania.

jest również wyposażony w Wykres kolorów, dzięki czemu możesz wybrać idealny odcień i czuć się pewnie w wyniku.

pokrycie szarości

jeśli potrzebujesz pokrycia szarości, nie jest to produkt dla ciebie. Podczas gdy łączy siwe włosy (co oznacza, że zabarwia je przezroczysto), nie pokryje ich całkowicie. Pomyśl o tym, jak o ukrywaniu swoich szarości, a nie o przykrywaniu ich.

proces aplikacji

podobnie jak większość kolorów pudełek, zawiera wszystko, czego potrzebujesz do pokolorowania włosów. Jedyne czego potrzebujesz to:

 • stara koszula lub Peleryna

zacznij od czystych, suchych włosów. Nie ma potrzeby nakładania wazeliny wokół linii włosów, ponieważ nie farbuje zbytnio skóry. Po prostu zetrzyj nadmiar z czoła. Wymieszaj kolor i Wywoływacz w dołączonej butelce i nakładaj na włosy po jednej małej sekcji na raz.

przetworzyć i umyć dołączonym szamponem.

długowieczność

półtrwały kolor wystarcza na około 28 prań. Można go rozciągnąć, myjąc włosy rzadziej. Gdy już go nie ma, możesz eksperymentować z innym kolorem.

jest oceniany przez EWG na 9. Niektóre składniki są potencjalnymi drażniącymi / alergenami, mają potencjalne toksyczność narządów, a może kontrowersyjne w czasie ciąży.

Revlon Total Color Permanent Hair Color

 Revlon Total Color Permanent Hair Color, Clean and Vegan, 100% Gray coverage Hair Dye, 40 Dark Brown, 3.5 oz

Cena$$
jakość
popularność

Revlon Total Color trwały kolor włosów jest wegański. Jest również wolny od amoniaku, parabenów, siarczanów, silikonu, oleju mineralnego i ftalanów. Ten kolor jest również bezglutenowy, co jest dobrą wiadomością, jeśli zdarzy ci się mieć alergię na gluten.

wyniki

pokochasz, jak miękkie i lśniące będą twoje włosy po użyciu tego koloru. Istnieje 16 odcieni i wykres kolorów, aby znaleźć najlepszy dla ciebie.

Siwe pokrycie

to pokryje siwe włosy w 100%. Niech siedzieć w pełni wyznaczony czas dla najlepszych wyników.

proces aplikacji

obejmuje to kolor, Wywoływacz, rękawice i leczenie kondycjonujące. Będziesz musiał użyć:

 • wazelina
 • twój szampon
 • stara koszula lub Peleryna

na czyste suche włosy nałóż formułę po wymieszaniu dwóch butelek. Nosić rękawiczki i ścisnąć na włosy.

szampon używając własnej marki i wykonaj zabieg kondycjonujący.

długowieczność

ten trwały kolor włosów będzie trwał bez końca. Jednak straci swój połysk i zacznie blaknąć po 6-8 tygodniach i będziesz chciał ponownie zastosować.

jest oceniany przez EWG na 9. Niektóre składniki są potencjalnymi drażniącymi / alergenami, mają potencjalne toksyczność narządów, a może kontrowersyjne w czasie ciąży.

Schwarzkopf Simply Color Permanent Hair Color

Schwarzkopf Simply Color Permanent Hair Color, 4.0 intensywne Espresso

Cena$$
jakość
popularność

Schwarzkopf Simply Color Trwały Kolor Włosów to kolor włosów bezalkoholowych, silikonowych i amoniakalnych. Dzięki 12 kolorom do wyboru możesz znaleźć idealny naturalny odcień.

wyniki

wyniki To żywe kolory i niesamowita miękkość. Zero alkoholu oznacza, że nie wysusza włosów, jak niektóre kolory pudełek.

efektem końcowym będzie piękny połysk w dowolnym kolorze od blondu do czerni. Pamiętaj też, że jeśli twoje włosy są dłuższe niż ramiona, potrzebujesz dwóch pudełek koloru.

pokrycie szarości

ten kolor nie pokryje zbyt dobrze upartych szarości. Łączy je ładnie z półprzezroczystym wyglądem, ale nie pokrywa ich całkowicie.

proces aplikacji

ten kolor zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Jednak kolor jest trochę gruby i może być lepiej dopasowany do miski i pędzla niż do aplikatora do butelek. Będziesz potrzebować:

  • wazelina
  • kolorowa miska
  • kolorowa szczotka
  • stara koszula lub Peleryna

możesz wycisnąć kolor na włosy metodą butelkową lub szczotkować go na włosy metodą szczotkową. Tak czy inaczej, weź małe sekcje i pracuj od tyłu do przodu. Polecam miskę i szczoteczkę.

długowieczność

chociaż jest to trwałe i pozostaje we włosach na czas nieokreślony, ponownie zastosuj po 6-8 tygodniach, aby utrzymać. Trwały kolor zanika i staje się nudny, patrząc na około 7-tygodniowy znak.

oceniono go na 5 wg EWG. Niektóre składniki są potencjalnymi drażniącymi / alergenami, mają potencjalne toksyczność narządów i mogą być kontrowersyjne w czasie ciąży.

najlepszy organiczny kolor włosów w ciąży

ONC NATURALCOLORS

 ONC NATURALCOLORS (6CA Caramel) 4 fl. oz. (120 mL) zdrowsza trwała farba do włosów z certyfikowanymi składnikami organicznymi, bez amoniaku, przyjazna dla wegan, 100% szarego pokrycia

Cena$$$$
jakość
popularność

ONC NATURALCOLORS to certyfikowany organiczny kolor włosów, który jest również wegański i wolny od amoniaku. Jest zrobiony z aloesu i rumianku, więc działa kojąco na skórę głowy. Jest to naturalna Marka koloru włosów o przyjemnym zapachu. Do wyboru są 34 kolory.

wyniki

to daje żywe i piękne wyniki kolorów i sprawi, że twoje włosy będą lśniące i miękkie.

pokrycie szarości

ONC oferuje 100% pokrycia szarości. W przypadku ponad 40% siwych włosów użyj kolorów serii N.

proces aplikacji

zaleca się stosowanie metody miski i pędzla, które nie są wliczone w cenę. Będziesz potrzebować:

 • wazelina
 • Color bowl
 • Color brush
 • stara koszula

zacznij od tyłu głowy i nałóż kolor na korzenie, a następnie przeciągnij go na końce włosów. Praca wokół głowy do przodu.

długowieczność

jest to trwały kolor, ale stosuj ponownie co 2 miesiące, aby uniknąć blaknięcia.

niektóre składniki są potencjalnymi czynnikami drażniącymi / alergenami, mają potencjalne toksyczność narządów i mogą być kontrowersyjne w czasie ciąży.

porównanie najlepszych bezpiecznych W Ciąży farb do włosów

poniższa tabela porównuje tylko Polecane produkty na tej stronie. Niska lub wysoka Cena oznacza, że jest niska lub wysoka w porównaniu do innych wymienionych produktów. Wskaźnik popularności odzwierciedla to, jak często czytelnicy klikają i kupują produkt. Ocena jakości to nasza ocena ogólnej wydajności i zadowolenia z produktu w porównaniu do innych w tabeli.

produkt Cena↓ popularność↓ jakość↓
ONC NATURALCOLORS $$$$ 6.0 7.8
Clairol natural Instincts Semi-Permanent $$$$ 9.5 9.0
Henna faceci Henna kolor włosów $$$ 9.5 8.2
Garnier Olia bez amoniaku trwały kolor włosów $$$ 3.9 8.8

Pokaż wszystkie

uwagi dotyczące zakupów

bezpieczeństwo

niektórzy mogą się zastanawiać, czy farbowanie włosów w ciąży to dobry pomysł. To osobista decyzja i możesz tego nie robić. American Pregnancy Association stwierdza, że chociaż istnieją ograniczone badania na temat tych składników w czasie ciąży, półtrwałe i trwałe farby do włosów nie są wysoce toksyczne i są bezpieczne w użyciu w czasie ciąży.

wiele mam decyduje się poczekać do pierwszego trymestru, aby pokolorować włosy, gdy ciąża jest dobrze ugruntowana i rozwija się bezpiecznie.

wiele składników zawartych w tych produktach jest kontrowersyjnych, nie należy ich stosować w pierwszym trymestrze ciąży lub mają ograniczone lub brak danych/badań dotyczących stosowania w czasie ciąży. Niektóre składniki zostały powiązane z innymi problemami zdrowotnymi niezwiązanymi z ciążą. Wiele produktów nie zostało ocenionych przez FDA. Ponieważ nie przeprowadzono badań z tymi produktami na kobietach w ciąży, nie ma absolutnej pewności, że są one w 100% bezpieczne.

zawsze skonsultuj się ze swoim lekarzem i położnikiem przed rozpoczęciem jakichkolwiek produktów, gdy jesteś w ciąży, karmisz piersią lub planujesz zajście w ciążę.

ponieważ FDA nie reguluje produktów kosmetycznych, Environmental Work Group (EWG) stworzyła bazę danych produktów. Oferuje on informacje na temat najbardziej popularnych produktów i składników, takich jak czy produkt jest drażniący/alergen lub związane z toksycznością narządów/rozrodczości. Ocenia produkty od 1 do 10, przy czym 1 jest najmniej toksyczny. Najlepiej trzymać się produktów, które oceniają EWG verified, 1 lub 2.

wymienione tutaj farby do włosów są powszechnie znane, wykonane z renomowanych składników i używane bezpiecznie przez wiele kobiet.

zmiany w ciele podczas ciąży

ciąża zmienia naszą chemię ciała i jesteśmy na to wrażliwi. Wraz z ciążą dochodzi do nasilonych reakcji na barwniki, zapachy i składniki. Znaleźliśmy kolory włosów, które pomagają w tych problemach.

wrażliwość skóry głowy

te farby do włosów są wolne od wielu najczęstszych substancji drażniących, które prawdopodobnie spowodowałyby podrażnienie skóry głowy. Większość z nich była wolna od amoniaku, alkoholu lub siarczanu. Inne miały specjalne dodane składniki, takie jak aloes lub rumianek, aby pomóc ukoić wrażliwe skóry głowy. Jednak każdy jest inny i może inaczej reagować na składniki. Zawsze istnieje ryzyko podrażnienia lub reakcji alergicznej na którykolwiek składnik.

różnorodność

oferowane przez nas marki różnią się w wyborze od stałych do półstałych. Kolory wahały się od jasnego blondu do ciemnobrązowego. Na pewno znajdziesz idealne dopasowanie.

FAQs About ciąża Bezpieczna Farba do włosów

który kolor włosów jest najlepszy w ciąży?

The Henna Guys Inc. wszystko jest naturalne, bez żadnych dodatków chemicznych. Zawsze najpierw skonsultuj się ze swoim położnikiem.

jakie uwagi należy podjąć podczas farbowania włosów, jeśli jestem w ciąży?

będziesz chciał uniknąć farbowania na dłoniach, dlatego zawsze noś rękawiczki podczas nakładania lub obchodzenia się z barwnikiem. Podobnie zawsze noś starą koszulę, aby nie uzyskać koloru na całym ubraniu lub brzuchu.

w miarę wzrostu będzie trudniej i niewygodniej się poruszać, więc poproś przyjaciela lub partnera, aby pomógł Ci zastosować kolor. Poza tym tak jest zabawniej.

zawsze należy postępować zgodnie ze wskazówkami producenta na pudełku, aby uzyskać najlepsze wyniki i nie pomijać żadnych kroków.

kiedy najlepiej farbować włosy?

nie ma zalecanego najlepszego czasu na farbowanie włosów podczas ciąży, jednak większość kobiet czeka aż po pierwszym trymestrze ciąży. Zawsze skonsultuj się ze swoim położnikiem przed użyciem produktów w czasie ciąży.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.