BMW to jedne z najfajniejszych, najmocniejszych i po prostu dobrze wykonanych samochodów na rynku. Nie tylko są stylowe, ale wiele BMW to również dobre samochody do codziennej jazdy. To powiedziawszy, zanim ty lub ktokolwiek inny kupi BMW, jest jeden wielki błąd, który może już popełniłeś.

badania to podstawa

RELATED: najbezpieczniejsze BMW w 2019 roku zapewnią Ci bezpieczeństwo w stylu

podobnie jak w przypadku podejmowania jakiejkolwiek ważnej decyzji finansowej, kluczowe są badania. Badania są nie tylko ważne dla konkretnych specyfikacji lub wykończenia, które patrzysz na, ale należy również spojrzeć na ukryte koszty, że dealerzy prawdopodobnie nie chcą wiedzieć o przed podpisaniem na linii przerywanej. Jeśli nie jesteś tak bogaty, że nowiutkie BMW jest dla ciebie warte pieniędzy, cena samochodu jest prawdopodobnie jednym z największych czynników, na które będziesz patrzeć.

jeśli chodzi o ukrytą cenę samochodu, Wiele osób może już znać takie rzeczy, jak zużycie paliwa może wpłynąć na portfel w dłuższej perspektywie, ale są też inne koszty. Amortyzacja to kolejny Ukryty koszt, a wiele samochodów bardzo szybko straci swoją wartość. Może to ostatecznie zaszkodzić, ile możesz sprzedać swój samochód, jeśli kiedykolwiek pójdziesz tą trasą.

to powiedziawszy, zdecydowanie najważniejszym powodem, dla którego każdy fan BMW musi zrobić więcej badań na temat ich potencjalnego nowego Beemera, są koszty naprawy. Jeśli nie wykonasz tych badań, popełnisz największy błąd, jaki możesz popełnić.

BMW kosztuje dużo w utrzymaniu

według Twojego Mechanika BMW są z łatwością najdroższą marką samochodów do utrzymania. To nawet nie jest ścisły konkurs. BMW jest na pierwszym miejscu, ze średnim kosztem utrzymania w ciągu 10 lat $17,800. Na drugim miejscu znalazł się Mercedes-Benz, który miał średni 10-letni koszt utrzymania w wysokości 12 900 dolarów. Dla porównania Toyoty są dobrze znane z tego, że nie wymagają dużej konserwacji, a jako takie średnia Toyota kosztuje tylko 5500 USD, aby utrzymać ją przez 10 lat.

ta ogromna opłata serwisowa nie jest rzadkością w niemieckich luksusowych samochodach, według Twojego Mechanika. Audi jest na piątym miejscu ze średnim 10-letnim kosztem utrzymania w wysokości 12 400 USD. Dzieje się tak głównie dlatego, że te Luksusowe samochody używają drogich, wysokiej klasy części. Gdy te części ulegną uszkodzeniu lub będą wymagały naprawy, naprawa będzie kosztować dużo pieniędzy.

mimo, że są luksusowymi samochodami, cierpią również na przewlekłe problemy. Na przykład twój mechanik powiedział, że przeciętne BMW było cztery razy bardziej prawdopodobne, że nie wystartuje niż przeciętny samochód. To dało mu siódme miejsce w klasyfikacji generalnej. Dodatkowo, z jakiegoś powodu, regulator szyb BMW potrzebował wymiany 18 razy częściej niż przeciętny samochód.

uważaj też na używane BMW

temat: Czy ktoś żałuje zakupu BMW?

chociaż używane BMW może być świetnym sposobem na tanie zdobycie fajnego i mocnego samochodu, te stare Beemery mogą na dłuższą metę kosztować więcej. Stare i używane BMW nie różni się zbytnio od Starego i używanego samochodu od innych producentów samochodów. Nadal prawdopodobnie będzie mieć wiele problemów, różnica polega na tym, że prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić o wiele więcej, aby je naprawić.

oczywiście każdy używany samochód to rzut kostką i nie ma gwarancji, że używane BMW będzie wymagało masowych napraw. Ale jeśli tak, to prawdopodobnie będzie cię to kosztować dużo pieniędzy, aw niektórych przypadkach może kosztować tyle, ile wydałeś na samochód.

jest to ostatecznie ryzyko zakupu BMW, ponieważ jego koszty naprawy są tak wysokie, że samochód może kosztować o wiele więcej niż cena naklejki powiedział, że będzie. Dlatego badania są kluczowe, gdy rozważasz zakup nowego lub używanego BMW.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.