Tak, jestem facetem i miałem to, co Klinika depilacji laserowej określiła Brozilian lol. Robiłam to wcześniej w innej klinice i miałam około 12 zabiegów i zauważyłam, że włosy są znacznie cieńsze i prawdopodobnie zmniejszyły się o około 50%. W tym samym czasie miałem również plecy, mięśnie brzucha i tyłek zrobione zbyt. Miałem trochę wzrostu włosów, ale włosy były znacznie drobniejsze niż wcześniej.

poszperałem trochę i znalazłem inną lokalną klinikę o nazwie Milan Laser i oferują one zabiegi na całe życie, które moim zdaniem są tego warte. Kosztował około $3500, ale był za całe moje plecy, mięśnie brzucha, obszar Brozilian i cały tyłek, w tym crack. Zacząłem tam zabiegi w maju zeszłego roku i chodziłem co 5 tygodni. Wyniki były znacznie lepsze, ponieważ wydają się mieć lepsze lasery, a technologia, którą przeszedłem, jest bardzo kompetentna. Ogólnie dla różnych obszarów, które miałem traktowane wyniki są:

  • szyja -95% – początkowo zrobił ten obszar, aby zobaczyć, jak dobrze działają zabiegi i zmniejszyć wrastanie włosów podczas golenia.
  • Wstecz: 90 – 95%
  • Abs: 90 – 95%
  • Butt and crack: 85 – 90%
  • Brozilian (penis, kulki, taint i okolice (obecnie redukcja 80-85%)

wcześniej otrzymałem wszystkie te obszary woskowane, a wcześniej ogoliłem je od czasu, gdy miałem 15 lat. Powiedziałbym, że depilacja laserowa jest najskuteczniejszym zabiegiem trwałym i nie aż tak bolesnym jak depilacja woskiem.

faktycznie mam dzisiaj kurację uzupełniającą dla obszaru Brozilian i butt, ponieważ technika laserowa chce również uzyskać te obszary do około 90-95%. Te obszary są bardziej wrażliwe, więc używała innego lasera, aby uniknąć spalania, więc prawdopodobnie będę musiała wykonać około kolejnych 6 zabiegów w odstępach 5 tygodniowych, więc powinnam być gotowa.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.