przepraszam, że nie zauważyłem tego wcześniej. 5 galonów to za mało miejsca dla jednego kraba pustelnika. Wymagają dwóch naczyń wodnych (świeżej i solnej), które są wystarczająco głębokie, aby mogły się zanurzyć, a także miejsc do wspinaczki i kryjówek oraz ponad 6 cali podłoża. Nie ma mowy, żebyś zmieścił to wszystko w galonie 5. Ledwo można to zrobić w 10 galonach.

powinieneś być w stanie znaleźć galon 10 za około $12 w Walmart, jeśli masz go w pobliżu. Jeśli nie, sprawdź craigslist dla każdego, kto sprzedaje tanio używane Czołgi.

galon 10 będzie odpowiedni dla krabów pustelników 2 przez dłuższy czas, ale w końcu wyrosną z niego i będą musiały zostać ulepszone do większego zbiornika.

będziesz potrzebował większego zbiornika, naczyń z wodą 2, rzeczy dla krabów, aby się ukryć i wspiąć, wystarczającej ilości piasku/eco ziemi na 6 cali podłoża i pod poduszką grzewczą zbiornika, którą przykleisz z tyłu zbiornika, aby zbiornik był ciepły.

oto kilka informacji na temat krabów pustelników. To powinno wystarczyć, by pokazać wujkowi, że trzymanie ich w 5 galonach jest nieludzkie, bo nie możesz zapewnić im wszystkiego, czego potrzebują w ten sposób.
http://www.myaquariumclub.com/hermit-crab-care-3998.html
http://www.myaquariumclub.com/hermit-crab-habitat-tips-6903.html

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.