ach, współczesna medycyna, jak nas zachwycasz i zaskakujesz swoimi innowacjami. Ale najnowszym trendem nie jest, wiesz, lekarstwo na przeziębienie, Czy pigułka, która naprawia kaca, czy nawet krem do twarzy, który daje Ci kości policzkowe Heidi Klum (sny)—to wstrzyknięcie wypełniacza do jąder, aby je powiększyć. Tak, dobrze to przeczytałeś.

ta zawartość jest importowana z {embed-name}. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

według Metro UK niektórzy mężczyźni (i ludzie z jądrami) decydują się powiększyć swoje jaja, strzelając do nich tym samym wypełniaczem, którego używasz w twarzy. Proces „polegałby na wstrzyknięciu wypełniacza w miękką warstwę dartos pod skórą moszny, aby spowodować widoczny wzrost objętości moszny”, powiedział Uro-androlog Giulio Garaffa, MD, Metro UK.

więc technicznie rzecz biorąc, nie wstrzykujesz samych kulek wypełniaczem, ale skórę wokół nich-co może jest trochę mniej bolesne?

Martwa natura Fotografia, owoce, roślina, Sprzęt medyczny, Martwa natura, Jedzenie, Jabłko,

Getty Images

oczywiście manipulacja jądrami nie jest nową rzeczą—zaobserwowano ją zarówno w świecie BDSM (przy użyciu soli fizjologicznej, która zanika w ciągu kilku dni), i jest dość powszechna u osób, które straciły jądro z powodu raka lub urazu i zdecydowały się na protezę. Ale niedawny ruch w kierunku stosowania wypełniaczy jest nowy i, według dr Garaffy, nadal nie jest zbyt popularny w jego klinice, chociaż pacjenci o to proszą.

podobnie jak wszystkie zabiegi medyczne, wypełniacze moszny mają możliwe skutki uboczne, zwłaszcza jeśli udasz się do nielicencjonowanego lekarza, który używa nieuregulowanych wypełniaczy, co może być śmiertelne. „Ważne jest, aby pamiętać, że każdy kompromis w Twoich strukturach naczyniowych, takich jak przypadkowe zablokowanie naczyń, może być katastrofą dla pacjenta”, mówi Mona Gohara, M. D. dermatolog z Uniwersytetu Yale, która spędza dni wstrzykując wypełniacz … wszędzie, ale nie w jaja. „Postępuj więc ostrożnie i upewnij się, że wtryskiwacz zna ich anatomię.”

i, dodaje dr Gohara, pamiętaj, że wypełniacze są zawsze tylko tymczasową poprawką. „Większość z nich zużywa się w ciągu roku, więc konieczna będzie konserwacja.”Mimo to, jeśli nie czujesz się komfortowo z rozmiarem swoich piłek lub twój partner zawsze roztropnie patrzy przez okno, pragnąc, aby ich jądra były większe, wiedz, że oficjalnie masz kilka opcji.

Chloe MetzgerDeputy Beauty DirectorChloe Metzger jest zastępcą dyrektora kosmetycznego w Cosmopolitan, obsesyjnie pisząc o nowych premierach makijażu, najlepszych produktach do włosów (curly girl here; whattup) i formułach pielęgnacyjnych, które naprawdę działają dla każdego rodzaju skóry (śledź ją na Instagramie, aby zobaczyć zdjęcia zza kulis tego magazynu life).
ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.