Witamy ponownie w kolejnym Przewodniku po grze League of Legends Wild Rift. Do tej pory będziesz musiał cieszyć się grą na maksa, i wiemy, że potrzebujesz więcej na ten temat. Zagraj w tę fantastyczną grę online mrugnięcia wydobytą z wersji PC League of Legends ciesz się płaceniem teraz z Androidem i ios.

teraz możesz uzyskać pełne wyobrażenie o strategiach i grach, potworach z dżungli, bohaterach i ostatecznych umiejętnościach. Zagłębimy się więc w inny wymiar dzikiej szczeliny. Jak się nazywa? Tym razem dla dzikich rdzeni. Co to za Dzikie rdzenie? Jak można je zdobyć i jak można je uwolnić? Omówmy to wszystko w dzisiejszym przewodniku.

co jest znane jako Dzikie Rdzenie?

Rdzenie Wild są jedną z walut dostępnych w grze Wild Rift. Korzystając z tego, możesz kupić skórki i bohatera do pożądanego wyboru. Odblokowanie wszystkich typów skórek i bohaterów jest początkowo wykonywane przez dzikie rdzenie. Zamiast tego możesz kupić lub zabrać te dzikie rdzenie ze sklepu, ponieważ jest wiele do kupienia w sklepie. W oczekiwaniu na dzikie rdzenie zobaczysz sześć różnych opcji do kupienia w następujący sposób.

lol Wild Rift: sposoby na uzyskanie dzikich rdzeni (waluty) za darmo?

  • 4.99$ – 475 kwoty
  • 9.99$ – 1000 lub 950 + 150 bonusów
  • 19.99$ – 2015 lub 1900 + 150 bonusów
  • 34.99$ – 3650 lub 3325+325 bonusów o wartości
  • 49.99 – 5350 lub 4750 + 600 bonusów o wartości
  • 99.99$ – 11000 lub 9500+1500 kwota bonusu

jak możesz używać tych dzikich rdzeni?

już wcześniej mówiliśmy, że te dzikie rdzenie to rzeczy, które pomogą wam kupić bohaterów. A także skórki Mistrzów. Możesz użyć tych dzikich rdzeni, aby kupić banery i pozować jak kosmetyki w grze. Są one umieszczane początkowo w sklepie z monetami Poro w grze.

sklep oferuje różne produkty, a ich strategia w ofercie będzie zmieniana od czasu do czasu. Gracze powinni więc często sprawdzać sklep, aby znaleźć dostępne dla nich rzeczy.

lol Wild Rift: sposoby na uzyskanie dzikich rdzeni (waluty) za darmo?

a także będziesz w stanie wydać skrzynie na monety poro, które mogą wynosić 200 monet, aby losowo spotkać przedmioty. Te losowe elementy mogą być emotkami, ikonami lub przywołaniami. Weź więcej monet Poro, dołączając do wydarzenia. W grze wild rift możesz wziąć udział w wydarzeniach, do których możesz dołączyć. Wydarzenia te są nazwane w jak gry Mecze, poziom wyżej, i nurkowanie do dołu gry.

im więcej wydasz na monety, weźmiesz energię w grze. To jest strategia dla tej gry, a stosunek do tego, co się dzieje, wynosi 1 do 1. Kiedy twoja energia zostanie wypełniona jednym batonem, z góry weźmiesz darmową skórkę.

a także jest jedna ważna rzecz, aby pamiętać, że jako bonus. W sytuacjach, gdy kupisz pakiet 1000, możesz wziąć bonusowe rdzenie wild. Możesz sprawdzić ceny dostępne dla swoich regionów, wyszukując je w sklepach.

możesz także użyć niebieskich motów z różnych źródeł, aby zdobyć bohaterów. Blue mote to waluta w grze. Możesz ich użyć, aby wybrać zablokowanych bohaterów, których nie możesz zdobyć w prosty sposób.

Blue Motes

najczęściej używaną walutą w League of legends wild rift jest blue motes. Możesz ich użyć, aby odblokować wybranych bohaterów na stałe. A także można użyć tych niebieskich mates kupić kilka przedmiotów, jak również.

lol Wild Rift: sposoby na uzyskanie dzikich rdzeni (waluty) za darmo?

Zdobądź te niebieskie moty, grając w Wild Rift matches, a to będzie najprostszy sposób na zdobycie tych niebieskich motów. Będziecie mogli również posiadać te niebieskie mate poprzez nagradzanie misji i cotygodniowe skrzynie.

każdy bohater będzie kosztował 5500 niebieskich kulek. Gdy kosztujesz więcej za jedną inwestycję, będzie to wymagało więcej najlepszego dla Twojej rozgrywki.

jak uzyskać darmowe Rdzenie Wild?

zabranie dzikich rdzeni jest czymś w rodzaju kłopotów dla Twojej kieszeni. Zwykłą metodą robienia dzikich rdzeni jest zakup przez kieszeń. Ale najważniejsze jest to, że te dzikie rdzenie nie są tak wygodne. Są dość drogie.

teraz nie jest to już kwestia do rozważenia i zmartwienia. Teraz masz szansę zdobyć te dzikie rdzenie za darmo. Będzie smutek dla Twojej kieszeni, a wszystko, co dostaniesz, jest darmowe. Jak możesz to zrobić? Poznajmy się. Dzisiaj wyjaśnimy wam, jak zdobyć 5000 na dzikie rdzenie w League of legends wild rift.

lol Wild Rift: sposoby na uzyskanie dzikich rdzeni (waluty) za darmo?

nie będzie oficjalnego sposobu na zabranie dzikich rdzeni, ponieważ są one bardzo dostępne tylko do zakupu. Ale jeszcze można pobrać kilka aplikacji, aby działać jak osoba trzecia, aby włamać się do tych dzikich rdzeni za darmo. Są one dostępne dla Androida i iOS i przeszukać jeden z nich przez LDPlayer. I zainstalować go na komputerze, jak to zrobiłeś w tworzeniu gry.

po pobraniu aplikacji, którą chcesz, użyj go, ponieważ zapewnia Ci ich instrukcje. Niektóre aplikacje mogą dostarczyć Ci karty upominkowe do wygrania. A także dają możliwość zdobycia kart podarunkowych. Niektórzy mogą uzyskać punkty do zebrania, a niektórzy mogą zaoferować Ci kody zaraz po zainstalowaniu aplikacji. Wykorzystaj je poprawnie i zyskaj szansę na wygranie darmowych rdzeni Wild.

z czego korzystać z dwóch walut?

Wild Rift to gra oparta na walucie dla skinów. Nie musisz kupować dzikich rdzeni, aby czerpać maksymalną przyjemność z konkurencji. Ale te dzikie rdzenie są dostępne przy każdym zakupie i nie ma wątpliwości, że dla każdego gracza.

musicie pamiętać, że większość bohaterów i skórek jest dostępna tylko dla dzikich rdzeni. Są mistrzowie do kupienia w innych walutach dobrze. Ale ogólnie rzecz biorąc, większość przedmiotów jest za gotówkę wild core.

jeśli chcesz zdobyć te dzikie rdzenie, aby uzyskać więcej w oficjalny sposób, musisz otworzyć swój portfel tak często, jak to tylko możliwe. Zakup dzikich rdzeni jest dostępny w sklepie w grze i jest to dość łatwe zadanie do wykonania. Jeśli zamówisz pakiet 1000 dzikich rdzeni, automatycznie otrzymasz bonusy za rozgrywkę w Legends Wild Rift ’ s league.

aby odblokować bohaterów w tej grze, możesz użyć niebieskich motów lub dzikich rdzeni. Preferuje się jednak używanie dzikich rdzeni, ponieważ wydaje tylko 725 dzikich rdzeni, aby odblokować czempiona. Jest to nieco niska wartość niż niebieskie motyle.

podsumowanie

League of Legends Wild Rift to gra, która wykorzystuje podstawowe waluty, aby dać graczom skórki i wiele innych rzeczy do rozgrywki. Jednym z nich jest wild core, z którym łatwiej sobie poradzić.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.