średni koszt kremacji na Florydzie jest $2,200. Porównanie publicznie dostępnych danych z ogólnych cenników i badań zagregowanych wskazuje na pewną rozbieżność wokół tej liczby, przy czym koszty kremacji bezpośredniej na Florydzie wynoszą od 1000 USD do nawet 5490 USD.

co odpowiada za ten duży przedział cenowy? Istnieje kilka czynników, które przyczyniają się do kosztów kremacji na Florydzie.

kalkulacje kosztów kremacji na Florydzie

pierwszy wkład w koszty kremacji To położenie geograficzne. Tampa jest najdroższym miastem usług kremacyjnych, z kosztami prawie dwukrotnie niż średnia stanowa, podczas gdy Miami i Jacksonville mają znacznie niższe średnie koszty kremacji. Wynika to z demografii i potrzeby rynku usług.

drugim ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, są dodatki do podstawowych usług. Wiele domów pogrzebowych lub dostawców kremacji tack na dodatkowe koszty za to, co wydaje się być Usługi kremacji bezpośredniej, w tym opłat Manipulacyjnych i przygotowawczych, które mogą nie być potrzebne. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć oczekiwany koszt kremacji na Florydzie, dzięki czemu można ocenić, gdy usługa kremacji jest nadmierne opłaty za niepotrzebne przedmioty.

koszty Florydy uruchomić w przybliżeniu w zgodzie z krajowych kremacji bezpośredniej średniej $2,300, ale istnieje wiele innych kwestii kremacji i opcje dostępne dla rodzin na Florydzie. Demystify procesu z niektórych więcej informacji na temat kremacji i kosztów pogrzebu.

Kremacja vs koszty pogrzebu na Florydzie

koszty pogrzebu dodają znaczne wydatki do procesu żałoby, a ceny na Florydzie wynoszą ponad 10 000 USD. Pogrzeby mogą znacznie różnić się ceną ze względu na poziom usług i ceremonii. Oto podział cen pogrzebu i kremacji na Florydzie według rodzaju usługi.

Rodzaj Usługi | średni koszt na Florydzie

  • tradycyjny pochówek z ceremonią: $10,700
  • bezpośredni pochówek, bez ceremonii: $6,501
  • Kremacja tradycyjna z ceremonią – $5,695
  • Kremacja bezpośrednia bez ceremonii– $2,200

włączyliśmy kremację z kosztem ceremonii tutaj, aby pokazać potencjalny koszt poniesiony, jeśli chcesz pracować z domem pogrzebowym, aby przeprowadzić ceremonię z kremacją. Bezpośrednia kremacja nie obejmuje ceremonii, ale nadal oznacza, że można stworzyć znaczący pomnik. Z biegiem lat coraz bardziej popularne stało się łączenie kremacji bezpośredniej z celebracją życia spersonalizowanego dla ukochanej osoby. Bezpośrednia kremacja plus celebracja procesu życiowego pozwala rodzinom wydawać pieniądze na znaczące działania upamiętniające i oszczędzać na dodatkowych, drogich kosztach domu pogrzebowego (udogodnienia, dodatkowe godziny pogrzebowe, drogie trumny itp.)

rozważania dotyczące kremacji na Florydzie

w zależności od życzeń rodziny i ukochanej osoby ważne jest, aby zrozumieć, że kosztowny pogrzeb nie jest jedyną opcją pięknej ceremonii. Bezpośrednia kremacja uwalnia niektóre ze znacznych obciążeń finansowych, które tradycyjne pogrzeby umieszczają na rodzinach, i pozwala na bezstresowe, osobiste podejście do żałoby, z której skorzystało coraz więcej rodzin każdego roku.

Jeśli szukasz niedrogiego bezpośredniego kremacji na Florydzie, Tulip zapewnia prosty pakiet kremacji, który można zorganizować online lub przez telefon. Przejrzyste ceny i dedykowany zespół opieki sprawiają, że proces jest tak łatwy i prosty, jak to możliwe w zrozumiałym trudnym czasie.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.