The Real World Homecoming: New York, sześcioodcinkowy serial reunion z oryginalną obsadą przełomowego serialu reality show, jest teraz transmitowany na Paramount+

Breanne L. Heldman

11 kwietnia 2021 10:45 AM

od czasu jej pojawienia się w pierwszym sezonie prawdziwego świata w wieku 19 lat w 1992 roku, Julie (Oliver) Gentry pozostaje w dużej mierze poza publicznym okiem. Tak więc powrót do nowojorskiego loft i telewizorów na całym świecie przez sześć odcinków prawdziwego powrotu do domu: Nowy Jork na Paramount+ nie był do końca łatwy-dla niej lub jej rodziny.

były początkujący tancerz, obecnie 48, ożenił się z właścicielem restauracji Joshua Gentry w 1998 roku i ma dwoje dzieci, córkę, 17, i syna, 19. Jednak w styczniu 2021 roku udała się na tydzień do Nowego Jorku, by zamieszkać z byłymi współlokatorami Heather B. Gardner, Ericem Niesem, Kevinem Powellem, Andre Comeau, Normanem Korpi i Rebeccą Blasband i nagrać ich życie.

„mój mąż naprawdę był tak pomocny i tak wielki” Julie opowiada ludziom o swoim powrocie do reality TV. „Kupił mi skrzynkę tych wszystkich fajnych, różnych szampanów i win musujących i powiedział:” w ten sposób, w każdy czwartek, można świętować. Nie wiesz, jak będzie wyglądał każdy odcinek, ale niech to będzie świętowanie.'”

the real world new york (1992) jako julie

Tak więc każdego ranka przez sześć tygodni, gdy ukazywały się nowe odcinki, wysyłali córkę do szkoły (ich syn jest na studiach) i oglądali razem.

„Mówi,” Czuję się tak podatny na to, jak zamierzasz zejść i co się stanie. Jest naprawdę słodki i bardzo wspierający. A potem pop tego szampana!”

podobne: Heather B. Gardner chce kolejnego Zjazdu:

co do jej nastolatków, Julie mówi, że nie spodziewali się, że ktoś się tym zajmie.

„były przezabawne” – mówi. „Naprawdę byli zaskoczeni, że ktoś był tym zainteresowany. Szybko zdali sobie sprawę, że ludzie są tym naprawdę zainteresowani i co to oznacza? Na początku czuli się nieswojo oglądając to, ale teraz są dobrzy.”

the real world new york (1992) reunion
– Zach Dilgard/MTV
Zach Dilgard/MTV

powiązane: Norman Korpi o Coming Out w TV: „ludzie mnie zostawili’

patrząc wstecz na doświadczenie zjazdu, Julie, podobnie jak jej kolega z obsady i przyjaciel Gardner, czuje trochę smutku, zwłaszcza, że Nies mógł wziąć udział tylko wirtualnie po zarażeniu się wirusem COVID i opasce startowej w połowie drogi po wybuchowej kłótni na temat rasy.

„szkoda, że wszyscy razem przekroczyliśmy linię mety” – mówi Julie. „Traktuję to jako kolejny rodzaj przypomnienia, że nie zawsze wszystko jest słoneczne i idealne, i trudno jest każdemu naprawdę zobaczyć oko w oko.”

wszystkie sześć odcinków The Real World Homecoming: New York są już dostępne do transmisji na Paramount+.

`
 • Scott Disick, Travis Barker i Kourtney Kardashian
  – Presley Ann/Getty; Jeff Kravitz/MTV VMAs 2021/Getty
  Presley Ann/Getty; Jeff Kravitz/MTV VMAs 2021/Getty

  Barker: Źródło

 • christine brown, kody brown
  – TLC
  TLC

  : Christine Brown wybiera między swoimi dziećmi a kodami Brown na wakacyjne plany

 • Ariel Tejada
  – dzięki uprzejmości Ariel Tejada
  dzięki uprzejmości Ariel Tejada

  makijażystka Ariel Tejada na swojej „Muzie” Kylie Jenner i klientce Celebrytki, która zawsze robi swój własny Glam

 • Carrie-Anne Moss, Keanu Reeves
  – Eric Charbonneau/
  Eric Charbonneau /

  Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss chcieliby połączyć siły w filmie Johna Wicka: „Let’ s Get on that’

wszystkie tematy w TV

najlepsi ludzie

Otrzymuj wiadomości o gwiazdach i królach oraz historie o ludziach dostarczane prosto do twojego pudełka

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.