Jessica Simpson szczerze mówi o rozwodzie z Nickiem Lacheyem. ET ma ekskluzywne spojrzenie na nową miękką edycję pamiętnika Simpsona 2020, Open Book, która zawiera nowe wprowadzenie i wpisy do pamiętnika.

w jednym odręcznym wpisie Simpson pisze o tym, jak zraniona była, gdy Lachey przeniósł się z kimś innym krótko po ich rozstaniu. Simpson i Lachey byli małżeństwem od 2002 do 2006 roku. Lachey zaczął spotykać się ze swoją obecną żoną, Vanessą Lachey, niecały rok później, zanim związali węzeł w 2011 roku.

„więc, Nick, jesteś już z innym? Wygląda na to, że zapomniałeś o miłości, którą do mnie mówiłeś”, pisze Simpson. „Jestem zasmucony nie do wiary. Sam w ciemności, bez nikogo, kogo można nazwać swoim.”

kiedy ET rozmawiała z Simpson w zeszłym roku, przypomniała sobie jeden z czynników, które doprowadziły do końca małżeństwa jej i Lacheya.

” z Nickiem miałam 22 lata, kiedy się pobraliśmy… Kiedy zacząłem dostawać oferty, które były odrębne od niego, było trochę napięcia ” – powiedziała.

w latach, które minęły od ich rozstania, Simpson powiedziała ET, że jest szczęśliwa, zarówno ona, jak i Lachey znaleźli zadowolenie.

Jest żonaty, ma troje pięknych dzieci-powiedziała Lachey kids, Camden, 8, Brooklyn, 6 i Phoenix, 4. „Wziął złamane serce i zrobił z niego coś pięknego.”

” tak też zrobiłem, ale zajęło mi to dłużej „- dodała o swoim małżeństwie z Erikiem Johnsonem i ich trójką dzieci, Maxwellem, 8, Ace ’ em, 7 i Birdie, 2.

oprócz nowych wpisów do pamiętnika, które obejmą również tematy, w tym kontrowersje związane z jeansami mamy Simpsona, wydanie otwartej książki w miękkiej oprawie zawiera nowe wprowadzenie, w którym Simpson pisze więcej o wykorzystywaniu seksualnym, którego doświadczyła jako dziecko.

Simpson po raz pierwszy publicznie omówił ten temat w otwartej książce, twierdząc, że gdy miała sześć lat, córka przyjaciela rodziny zaczęła ją maltretować, gdy dzielili łóżko podczas nocnych wizyt.

we wstępie, Simpson wyjawia, że postanowiła powiedzieć swojej córce, Maxwell, o swoich doświadczeniach po tym, jak przeżył nadużycie emocjonalnie przed nimi podczas podpisywania książki.

” kiedy odeszła, Maxwell zapytał:”- Wspomina Simpson. „To miał być czas na naszą rozmowę. Rodzice muszą wykorzystać te chwile, kiedy zwracasz uwagę swoich dzieci.”

w wywiadzie dla ET w zeszłym roku Simpson podzieliła się tym, co chciałaby zrobić, jeśli kiedykolwiek doświadczy podobnego nadużycia, zauważając, że „chciałaby wiedzieć natychmiast.”

„chciałam, żeby inne mamy to przeczytały i były świadome, że takie rzeczy się dzieją” – powiedziała wtedy.

wydanie Open Book w miękkiej oprawie będzie dostępne we wtorek, 23 marca.

POWIĄZANE TREŚCI:

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.