spis treści

jakie są godziny nauki w Chinach?

Szkoła Podstawowa rozpoczyna się w wieku sześciu lat dla uczniów w Chinach. W wielkich miastach kraju, takich jak Pekin i Szanghaj, uczniowie chodzą do szkoły od 8: 00 do 15: 00 z półtorej godziny na lunch. Ale w większości obszarów w całym kraju jest przerwa w szkole na lunch i, często, drzemka w czasie lunchu w domu.

w którym dniu zaczyna się szkoła w Chinach?

Chińskie szkoły działają na ogół w systemie dwóch semestrów: Semestr 1: rozpoczyna się 1 września. SEMESTR 2: rozpoczyna się 1 marca.

ile dni szkolnych mają Chiny?

dzieci uczęszczają do szkoły pięć dni w tygodniu. Godziny pracy szkoły zależą od klasy i obszaru, ale zazwyczaj dzieci zaczynają swoje dni o 7:30 lub 8:00 i kończą około 17: 00. Rok szkolny w Chinach zazwyczaj rozpoczyna się we wrześniu, a kończy pod koniec czerwca lub lipca.

jak często dzieci chodzą do szkoły w Chinach?

* wykształcenie obowiązkowe. Dzieci uczęszczają do szkoły pięć dni w tygodniu. Godziny pracy szkoły zależą od klasy i obszaru, ale zazwyczaj dzieci zaczynają swoje dni o 7:30 lub 8:00 i kończą około 17: 00.

jakie szkoły są w Chinach?

tak więc edukacja przedszkolna (żłobki, przedszkola i przedszkola)oferuje już różne zajęcia edukacyjne i szkoleniowe, które mają na celu dać najmłodszym przewagę i przygotować ich do pomyślnej przyszłości akademickiej. Dla niektórych dzieci presja jest jednak trochę za duża.

dlaczego Edukacja po szkole jest ważna w Chinach?

Edukacja pozaszkolna odgrywa ważną rolę w wszechstronnym rozwoju uczniów szkół podstawowych i średnich.

kiedy chińscy uczniowie wrócą do szkoły?

podczas Wiosennego Festiwalu w połowie stycznia lub w połowie lutego, w zależności od kalendarza księżycowego, uczniowie mają od jednego do trzech tygodni wolnego. Kolejna przerwa to święto pracy w Chinach, które ma miejsce w pierwszych dniach maja. W końcu studenci mają wakacje, które są znacznie krótsze niż w USA.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.