bycie trenerem pierwszej pomocy nie jest tak skomplikowane, jak można się spodziewać. Z pewnym odpowiednim doświadczeniem, dodanym z entuzjazmem i poświęceniem, możesz rozpocząć nową karierę w branży pierwszej pomocy.

jeśli jesteś zainteresowany zostaniem trenerem pierwszej pomocy, Czytaj dalej, aby poznać kwalifikacje i wymagania, których potrzebujesz, aby odnieść sukces jako trener pierwszej pomocy.

umiejętności i kwalifikacje aby zostać trenerem pierwszej pomocy w Australii

aktualny certyfikat IV szkolenia i oceny TAE40110 (i transkrypt)

przede wszystkim, jeśli chcesz zostać trenerem pierwszej pomocy w Australii, musisz mieć kwalifikacje na poziomie podstawowym. Standardy dla zarejestrowanych organizacji szkoleniowych (RTO) 2015 regulują prowadzenie akredytowanych szkoleń i ocen w Australii. Zgodnie z tymi standardami trenerzy i asesorzy będą musieli posiadać certyfikat TAE40110 (zaktualizowany w dniu 31 marca 2019 r., wcześniej znany jako Tae40116) Certificate IV in Training and Assessment lub równoważną kwalifikację uznaną przez ASQA (z dowodem uznania).

Tae4110 Certificate IV in Training and Assessment uczy określonego zestawu umiejętności wymaganych do dostarczania i oceny kwalifikacji zawodowych i może być również stosowany do ról szkoleniowych w miejscu pracy. Jest powszechnie znany jako „Train the Trainer” qualification, „Cert IV TAE” lub „Cert IV Training”.

kwalifikacja pierwszej pomocy

po uzyskaniu kwalifikacji dydaktycznych potwierdzających twoje kompetencje jako trenera, następnym krokiem jest dopasowanie Twoich kwalifikacji do odpowiedniego doświadczenia. Możesz posiadać inne kwalifikacje zawodowe i zostać uprawnionym trenerem na następujących kursach:

Basic Life Support Training (BLS)

zapewnienie resuscytacji

udzielanie pierwszej pomocy

reagowanie w nagłych wypadkach w edukacji ustawienie opiekuńcze

dlaczego warto zostać trenerem pierwszej pomocy?

branża szkoleniowa otwiera przed tobą tysiące możliwości pracy zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Pierwsza pomoc jest zawsze poszukiwana, co oznacza, że zawsze będzie popyt na instruktorów pierwszej pomocy.

Kariera szkoleniowa w zakresie pierwszej pomocy jest szczególnie satysfakcjonująca, ponieważ masz okazję uczyć umiejętności ratowania życia tysiącom uczniów. Uczysz cennej wiedzy, którą mogą wykorzystać w nagłych wypadkach do udzielania pierwszej pomocy. Pierwsza pomoc jest cenną umiejętnością życiową,a przekazywanie tej wiedzy jest bardzo godną karierą.

jako trener oczekuje się, że:

  • Zapewnij wysokiej jakości program szkolenia z pierwszej pomocy
  • upewnij się, że plany lekcji są przestrzegane na wszystkich kursach szkoleniowych
  • upewnij się, że wszystkie procedury oceny uczniów są dokładnie przygotowane, a uczniowie są wcześniej świadomi wymagań oceny.

Dołącz do zespołu kursów pierwszej pomocy w Sydney

zawsze szukamy nowych trenerów, którzy dołączą do naszego rosnącego zespołu. Mamy trenerów i asesorów w całej Australii, którzy współpracują ze sobą, aby osiągnąć naszą misję zapewnienia wysokiej jakości, kompleksowego i opłacalnego szkolenia z pierwszej pomocy dla wszystkich Australijczyków.

jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu kursu pierwszej pomocy wyślij zgłoszenie na adres [email protected], dołączając swoje CV, Certyfikaty pierwszej pomocy i Kwalifikacje trenera / Asesora, z powodem/przyczynami, dla których chcesz z nami współpracować.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.