chociaż zysk może nie być jedynym impulsem do rozpoczęcia działalności gospodarczej, z pewnością jest jednym z decydujących czynników. To, czy nowa firma odniesie sukces, czy nie, zależy od jej zdolności do generowania zysku. Budowanie bazy odbiorców/klientów, marketing, opracowanie solidnego biznesplanu to ważne elementy najbardziej udanego biznesu i wszystkie prowadzą do jednego miejsca. (Do you see where this is going?)

najbardziej dochodowe firmy w 2022 r.

obracanie zysku jest o wiele łatwiejsze, gdy zaczynasz od rentownego modelu biznesowego. Jakie są najbardziej dochodowe firmy 2022 roku? Zobaczmy.

biznes Ecommerce

firmy Ecommerce, ogólne określenie odnoszące się do wszystkich firm, w których produkty są kupowane i sprzedawane przez internet, są konsekwentnie zaliczane do najlepszych i najbardziej dochodowych firm, które można rozpocząć. Dlaczego? Ponieważ są łatwe do uruchomienia, nie wymagają kosztów ogólnych związanych z podłożem stacjonarnym i zapewniają dostęp do zróżnicowanej geograficznie bazy klientów.

chcesz dowiedzieć się, jak założyć dochodowy sklep internetowy w 12 tygodni lub mniej? Sprawdź darmowy mini-kurs.

Dropshipping Business

Dropshipping to Podkategoria e-commerce, która odnosi się do firm, które sprzedają produkty, których nie mają pod ręką. Zamiast tego produkt jest wysyłany bezpośrednio od dostawcy do klienta. Dropshipping zmniejsza koszty zapasów, a w rezultacie zwiększa dochód netto.

Dropshipping jest powszechny w branżach, w których klienci oczekują szerokiej gamy produktów, które mogą być uciążliwe kosztowo dla małej firmy, takiej jak Księgarnie. Wiele lokalnych księgarni, na przykład, może używać dropshipping wysyłać bezpośrednio od wydawcy lub partnera, takiego jak bookshop.org. pozwala im to oferować szerszy wybór książek bez konieczności zmagania się z wyzwaniami związanymi z przechowywaniem jednej lub dwóch kopii niszowego tytułu na wypadek, gdyby klient tego chciał. Uważaj na ryzyko związane z dropshippingiem, które obejmuje kontrolę jakości, branding i obsługę klienta.

wakacje lub wynajem domu

wakacje i wynajem domu są bardziej popularne niż kiedykolwiek. W wyniku pandemii COVID-19 firma zajmująca się wynajmem domów rozkwitła. Co napędza wzrost popytu? Niektórzy podróżnicy szukają miejsc do jazdy samochodem, decydując się na poszukiwanie jakiegoś odosobnionego miejsca, w którym mogą osiągnąć r& R. Inni skłaniają się ku indywidualnym wynajmom wakacyjnym zamiast tradycyjnym hotelom, aby ograniczyć ryzyko poprzez wyeliminowanie kontaktu z innymi gośćmi. Wraz z masowym przejściem do pracy w domu, jeszcze inni szukają przestrzeni, w której mogą pracować z dala od zakłóceń rodziny. Mimo, że wszyscy chcielibyśmy zostawić pandemię za sobą, znaki wskazują na wakacje i wynajem domów, aby pozostać doskonałą okazją biznesową w dającej się przewidzieć przyszłości.

kurs Biznesowy Online

profesjonaliści konsekwentnie szukają sposobów na wyostrzenie swoich umiejętności i rozwój kariery, zapewniając opłacalną okazję biznesową dla doświadczonych przedsiębiorców, którzy chcą przekształcić swoją wiedzę w pasywny dochód. Kursy obejmujące Finanse i księgowość biznesu, strategię, zarządzanie, negocjacje, szkolenia sprzedażowe/marketingowe i wystąpienia publiczne napędzają stały popyt.

kurs marketingu internetowego

krajobraz marketingowy zmienia się, a wiele firm i profesjonalistów szuka wskazówek, jak się dostosować. Tworzenie kursu marketingu internetowego obejmującego e-mail marketing, zarządzanie mediami społecznościowymi, SEO lub Marketing baz danych może generować zysk przy minimalnych inwestycjach.

kurs językowy

jesteś przedsiębiorcą wielojęzycznym? Rozważ utworzenie kursu językowego. Branża nauki języków nadal się rozwija. Aby wyróżnić się na tle konkurencji, chcesz zidentyfikować swój rynek docelowy. Kto jest Twoim idealnym uczniem? Identyfikacja twojej niszy i zawężenie odbiorców spowoduje wyższą konwersję i zwiększy rentowność. Zamiast oferować „początkujący Hiszpański”, rozważ coś bardziej wyspecjalizowanego, takiego jak „7 dni do podróży służbowej po hiszpańsku.”

kurs hobbystyczny

ostatnim sektorem branży kursów internetowych są kursy hobbystyczne. Pomyśl: haft, Obróbka drewna lub śpiew. W ostatnich latach rośnie popyt na te kursy online ze względu na opłacalne ceny i wygodę. Pandemia zwiększyła popyt również tutaj. Ludzie, którzy przeszli do pracy w domu teraz mają więcej czasu, aby zbadać tematy, które ich interesują. Inni podsumowali to, co dla nich ważne i wreszcie zbierają odwagę, aby podjąć próbę początkującego fortepianu. W rezultacie rozpoczęcie kursu hobbystycznego w 2022 roku jest niezwykle opłacalnym pomysłem na biznes.

jak zrobić Kurs online, który sprzedaje (co najmniej 100k / miesiąc!)

Usługi księgowe i księgowe

firmy świadczące usługi księgowe i księgowe utrzymują stały popyt, ponieważ każdy musi składać podatki, a wiele z nich nie chce lub nie wie, jak zarządzać przygotowaniem podatkowym. Jeśli pracujesz w księgowości osobistej, prawdopodobnie zobaczysz boom na wiosnę, jak ludzie szukają pomocy w wypełnianiu swoich podatków, ale istnieją większe możliwości zysku w małej przestrzeni biznesowej. Przeciętny właściciel małej firmy nie ma przepustowości ani wiedzy, aby samodzielnie zarządzać księgowością i może nie mieć zasobów, aby zatrudnić księgowego personelu. Z marżą zysku netto w wysokości 18,4%, usługi księgowe i księgowe są jedną z najbardziej dochodowych branż, w które możesz wejść w 2022 roku.

projektowanie graficzne

stale rośnie zapotrzebowanie na usługi projektowania graficznego, ponieważ projektowanie graficzne stellar może być wyróżnikiem rynku. W dobie marketingu cyfrowego i reklamy przyjaznej Instagramowi, projekt graficzny firmy jest prawdopodobnie ważniejszy niż kiedykolwiek. Jak opłacalna jest Twoja firma zajmująca się projektowaniem graficznym, zależy od tego, ile pracy wkładasz w projekty w porównaniu do tego, ile pobierasz. Graficy mogą prowadzić bardzo dochodowe firmy, ale mogą również paść ofiarą pełzania zakresu i innych praktyk generujących przychody. Aby zapewnić maksymalną rentowność, Zbuduj swój model biznesowy, aby kierować projekty o wyższych przychodach/niższej sile roboczej. Możesz uniknąć pełzania zakresu i innych pułapek dzięki jasno zarysowanej propozycji konsultacji. Aby uzyskać wskazówki, jak złożyć zwycięską propozycję konsultacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem.

Doradztwo w zakresie mediów społecznościowych

jak wspomnieliśmy powyżej, marketing w mediach społecznościowych jest ważniejszy niż kiedykolwiek. Reklama w mediach społecznościowych jest drugim co do wielkości rynkiem reklamy cyfrowej. Oczekuje się, że globalne przychody przemysłu w wysokości 138,2 mld USD wzrosną do 18,4 mld USD w 2025 r. Szybko rozwijający się rynek w połączeniu z niskimi inwestycjami wymaganymi do rozpoczęcia działalności konsultingowej w mediach społecznościowych sprawia, że jest to jedna z najbardziej opłacalnych możliwości dla doświadczonych marketerów cyfrowych.

Copywriting cyfrowy

Copywriting to coś więcej niż tylko ładne słowa i chwytliwe slogany (choć oczywiście nadal może tak być). Gdy firmy chcą budować swoich odbiorców, copywriterzy z talentem do pisania treści wirusowych lub SEO mogą zarabiać pieniądze. Co sprawia, że copywriting jest tak opłacalnym pomysłem na mały biznes? Zasoby marketingu cyfrowego-w szczególności te związane z SEO i mediami społecznościowymi-mogą być maszynami generującymi przychody dla firm i są dostarczane z metrykami, aby to udowodnić. Jeśli możesz dostarczyć prawdziwą wartość dla klienta, możesz zażądać sporej sumy za swoją pracę. Najlepsza część? Nie ma praktycznie żadnych kosztów uruchomienia tego biznesu.

chcesz rozpocząć dochodowy biznes copywriting? Weź udział w mini kursie copywritingu 7-cyfrowym za darmo.

Doradztwo w zakresie marketingu cyfrowego

Marketing cyfrowy to stale rozwijająca się branża. Dla wielu małych firm nadążanie za najnowszymi trendami w e-mail marketingu lub kolejna aktualizacja algorytmu Google może pochłonąć zbyt wiele zasobów. Jeśli masz umiejętności, aby zaoferować to wszystko – e-mail marketing, SEO, copywriting—media społecznościowe – możesz spakować to wszystko w wysokowydajną usługę marketingu cyfrowego.

Marketing afiliacyjny

Marketing afiliacyjny to model biznesowy, w którym firma płaci stronie trzeciej za generowanie leadów lub ruchu do firmy. W dzisiejszych czasach wszyscy, od wpływowych osób na Instagramie po najważniejsze publikacje informacyjne, polegają na marketingu afiliacyjnym, aby zwiększyć zyski. Jeśli masz solidną publiczność … lub planujesz zbudować jeden, można zrobić bank z marketingu afiliacyjnego. Branża wygenerowała 6,4 miliarda dolarów w 2019 roku i nadal się rozwija, co czyni ten jeden z najlepszych pomysłów na mały biznes w 2022 roku.

gotowy, aby zacząć zwiększać swoją publiczność? Sprawdź mini-trening za darmo na Instagramie Domination.

obsługa informatyczna

posłuchaj, po prostu to powiemy. Większość ludzi nie wie, jak korzystać z technologii, na której polegają, aby wykonywać swoją pracę. Jeśli masz kotlety, możesz prowadzić udany biznes w zakresie wsparcia IT. W 2022 r. rynek usług IT ma wynieść 852 mld USD. Nie za bardzo.

przycisk bezpłatnego szkolenia

Usługi prawne

Usługi prawne są prawdopodobnie najbardziej opłacalne z każdej działalności usługowej. To wysoki zysk, konsekwentnie popyt i opiera się na specjalistycznej wiedzy. Specjalizacja pozwala również przedsiębiorcom prawnym skupić się na pracy, którą lubią najbardziej, niezależnie od tego, czy jest to praca w planowaniu nieruchomości, catering dla banku komercyjnego, czy świadczenie usług prawnych w zakresie transakcji nieruchomościowych, zawsze będzie potrzeba obsługi prawnej.

Naprawa samochodów

podczas gdy niektóre główne naprawy wymagają podróży do pełnego warsztatu samochodowego, wiele poprawek można zrobić za pomocą prostego zestawu narzędzi. Jeśli jesteś wykwalifikowanym mechanikiem, możesz uruchomić usługę naprawy samochodów przy minimalnych kosztach rozruchu i zacząć generować przychody w mgnieniu oka. Następnie, gdy będziesz gotowy do skalowania, możesz otworzyć własny warsztat samochodowy i wykorzystać te większe naprawy.

usługi B2B (Business to Business)

firmy zazwyczaj radzą sobie z wyższymi punktami cenowymi i opłatami za usługi niż konsumenci końcowi, dzięki czemu usługi B2B są wysoce dochodową branżą. Wiele innych firm przedstawionych tutaj mogą być sprzedawane do innych firm, w tym Nieruchomości, Usługi sprzątania, księgowości i księgowości, usługi prawne i marketing.

branża nieruchomości

nieruchomości nadal przyciągają inwestorów, ponieważ jest to przemysł stale dochodowy. Korzyści z nieruchomości obejmują możliwość generowania pasywnego dochodu wraz z modelem biznesowym, który opiera się na aktywach generujących przychody (gruntach lub budynkach). Nieruchomości wiążą się z ryzykiem i wymagają dość znacznych inwestycji. Naprawdę udany biznes nieruchomości zazwyczaj opiera się na powolnym i stabilnym modelu biznesowym, generując mniejszy, bardziej spójny strumień zysków w dłuższym okresie. Uważaj na przerzucanie domu i inne modele nieruchomości, które mogą zmienić się w system „szybko się wzbogacić”, zwłaszcza jeśli nie masz doświadczenia w branży. Jeśli masz przepływy pieniężne i tolerancję ryzyka, aby to działało, nieruchomości mogą być jednym z najbardziej dochodowych firm tam.

tworzenie oprogramowania

tworzenie oprogramowania opiera się na zestawie umiejętności technicznych. Jeśli włożysz wszystkie swoje umiejętności programistyczne w oprogramowanie własnościowe, które może być następnie sprzedawane innym firmom, masz bardzo udany biznes w tworzeniu. Większość firm potrzebuje rozwiązań technicznych, których nie są w stanie stworzyć samodzielnie. Podczas gdy możesz również pracować ad-hoc tworząc rozwiązania poprzez doradztwo w zakresie oprogramowania, tworzenie oprogramowania prawnie zastrzeżonego pozwala sprzedawać ten sam produkt szerokiemu gronu odbiorców bez konieczności tworzenia zasobów programistycznych projekt po projekcie, zwiększając zysk brutto.

Data Science Consulting

Data science to branża oparta na wiedzy specjalistycznej. Jeśli możesz zapewnić liderom biznesowym analizę danych, której potrzebują do podejmowania świadomych decyzji, możesz zażądać cen premium. W dzisiejszych czasach dane są najważniejsze, a jeśli wiesz, jak zarządzać danymi, aby opowiedzieć fascynującą historię,nie ma granic. Specjalizując się w konkretnej platformie, takiej jak CRM (Salesforce, SAP) lub narzędzie danych (Microsoft Power BI), możesz wyróżnić się wśród firm poszukujących porad lub ekspertyz innych firm dla swoich narzędzi danych.

odsprzedaż i Wynajem Odzieży

jeśli chodzi o zmiany klimatu i globalne ocieplenie, istnieje większa presja, aby coś zrobić, zwłaszcza w modzie (druga najbardziej zanieczyszczająca branża). Rynek odsprzedaży i wynajmu odzieży ogromnie się rozwija, a wraz z rosnącym zainteresowaniem Gen Z odzieżą vintage i ponownie używaną, trendy wyglądają na to, że ta nisza branżowa będzie nadal rosnąć.

Home Improvement Business

pandemia spowodowała ogromny wzrost popytu na firmy Home improvement i nie wykazuje oznak spowolnienia. Odnotowano również wzrost kosztów materiałowych z powodu problemów z łańcuchem dostaw, wyciskając trochę marży zysku, ale jak kwestie łańcucha dostaw wyrównać (jak niektóre z nich już) firmy Poprawy domu będzie nadal wśród najbardziej dochodowych firm.

usługa sprzątania

istnieje stałe zapotrzebowanie na usługi sprzątania, zwłaszcza w związku z pandemią COVID-19. Wysoki popyt oferuje wysoki potencjał zysku. Usługi sprzątania są również skalowalne, wymagają minimalnych kosztów ogólnych i mają wysoki poziom utrzymania klientów. Biorąc pod uwagę, że pozyskiwanie klientów jest jednym z najwyższych kosztów dla wielu firm, daje to dodatkowy wzrost w dziale zysków.

Jak założyć dochodowy biznes w 2022 r.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.