Czy wiesz, że możesz czytać e-booki Kindle, nawet jeśli nie kupiłeś czytnika Kindle od Amazon? W marcu przyjrzeliśmy się darmowym aplikacjom Kindle reader, które można wykorzystać do tego celu. W tym przewodniku ujawniliśmy również, w jaki sposób można znaleźć darmowe e-booki dla Kindle w sklepie Amazon, łącząc się ze stronami kategorii, na których Amazon wymienia bezpłatne i komercyjne e-booki dla czytelnika.

dzisiaj chciałbym podzielić się inną metodą, którą możesz użyć bezpośrednio na stronie Amazon. W tym celu najpierw musisz odwiedzić sklep Kindle na stronie Amazon. Tam wpisz $0.00 jako wyszukiwany termin u góry i naciśnij enter. Zobaczysz listę wyników, która w większości wymienia darmowe e-booki, które nie kosztują ani centa. W momencie pisania tego tekstu na stronie zamieszczono 135 darmowych ebooków.

Reklama

darmowe ebooki kindle

możesz znaleźć okazjonalną niewolną książkę na liście, ale większość książek, które znajdziesz na stronie, można pobrać za darmo (technicznie nadal kupujesz je za $0.00).

Reklama

na liście wyników znajdziesz inną opcję, którą możesz chcieć zbadać. Kliknięcie na darmowe & najnowsze książki Kindle prowadzi tutaj do strony, która zawiera ponad 4500 darmowych książek dla urządzenia, które można pobrać i przeczytać.

to, co najczęściej tu dostajesz, to klasyczne książki, które możesz również znaleźć w innych darmowych repozytoriach ebooków. Chociaż nie znajdziesz najnowszych Grisham, Collins lub Goodkind wymienionych za darmo, na pewno znajdziesz książki wymienione tutaj, które możesz być zainteresowany dodaniem do swojej kolekcji.

jeśli korzystasz z bezpłatnego czytnika e-booków Kindle na PC, nowe książki powinny być automatycznie synchronizowane, aby stały się dostępne po krótkiej chwili w czytniku.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.