zastanawiasz się, jak znaleźć czyjś adres IP na Xbox? Mamy gotowe odpowiedzi! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o najskuteczniejszych sposobach znajdowania czyjegoś adresu IP na konsoli Xbox.

Xbox to bardzo popularna platforma do gier. Daje dostęp do wielu gier i pozwala grać online z innymi ludźmi. Oczywiście, ludzie w grach nie zawsze są mili. Czasami mogą być dość obraźliwe lub nawet grozić.

dobrym sposobem na ich powstrzymanie jest śledzenie ich adresu IP, aby pokazać im, że masz kontrolę. Nikt nie będzie z Tobą zadzierać, gdy masz ich adres IP lub lokalizację. W tym artykule opiszemy, w jaki sposób możesz znaleźć adresy IP innych osób na konsoli Xbox. Mimo to, należy pamiętać, że te informacje są w celach edukacyjnych i samoobrony.

użyj Xbox Resolver

Xbox resolver to narzędzie internetowe, które umożliwia śledzenie adresów IP po wprowadzeniu tagów gracza danej osoby. Istnieje wiele rodzajów resolverów, takich jak xResolver i Xboxresolver. Te narzędzia działają podobnie, a gdy już wiesz, jak działają, możesz zacząć od dowolnego z nich. Oto jak zacząć z Xboxowym Resolverem:

 • Znajdź tag gracza użytkownika

Users Gamertag

użytkownicy tag gracza

aby to zrobić, przejdź do konsoli Xbox i znajdź potrzebnego użytkownika. Kliknij na ich informacje i zanotuj ich tag gracza. Są one wyświetlane publicznie, więc skopiuj ten identyfikator.

 • przejdź do strony Xbox Resolver

Xbox Resolver

rozdzielczość konsoli Xbox

następnie odwiedź rozdzielczość konsoli Xbox. W oknie znajdź przycisk Rozpocznij i kliknij na niego. Następnie przewiń w dół, aż znajdziesz obszar z napisem ” Xbox Gamertag.”Tam wprowadź tag gracza użytkownika, którego właśnie skopiowałeś, i kliknij Rozwiąż.

 • Pobierz IP

szczegóły IP Gamertag

szczegóły IP tagu gracza

po kliknięciu opcji Rozwiąż, aplikacja będzie starała się znaleźć adres IP danego użytkownika. Należy pamiętać, że ta metoda może nie działać dla wszystkich. Tak więc, jeśli masz problemy ze znalezieniem adresów IP, użyj innych metod poniżej.

Użyj wyszukiwarki adresów IP Xbox

istnieje wiele wyszukiwarek adresów Xbox, na przykład Rejestrator IP i wiele innych. Pomagają one w tworzeniu określonego adresu URL, który będzie zawierał ciągi kodu. Ten kod pomoże Ci pobrać adres IP, jeśli na niego klikną. Oto jak używasz IP Logger:

 • przejdź do IP Logger

przede wszystkim musisz odwiedzić stronę internetową IP Logger. Tam znajdź URL & sekcja skrótu obrazu. Tam wprowadź dowolny adres URL, link lub obraz i kliknij Pobierz kod IPLogger. W ten sposób otrzymasz skrócony link ze specjalnym kodem.

iplogger Strona domowa

iplogger Strona główna

iplogger do tworzenia krótkich linków

iplogger do tworzenia krótkich linków

iplogger Krótki link foramtion

iplogger Krótki link foramtion
 • podaj Link do użytkownika

teraz musisz podać link do użytkownika Xbox. Ale bądź ostrożny, ponieważ musisz użytkownik kliknąć na link! Zrób coś, aby ich zainteresować i zwabić do kliknięcia w link. Upewnij się, że znasz zainteresowania użytkownika i wykorzystaj je na swoją korzyść. Jeśli nie są zainteresowani i nie klikną łącza, nie otrzymasz ich adresu IP z konsoli Xbox.

link do użytkownika Xbox

link do użytkownika Xbox
 • śledź adres IP

po tym, jak użytkownik otrzyma link, wróć do strony internetowej rejestratora IP. Strona zawiera wszystkie informacje o łączach, takie jak widoki, adresy IP Xbox, typ urządzenia, przeglądarka i inne informacje o użytkowniku. Możesz później użyć ich adresu IP, aby wyśledzić ich lokalizację.

IPLOGGER IP tracking

IPLOGGER IP tracking

użyj Xbox IP Puller

ściągacze IP dla Xbox to przydatne narzędzia, które pozwalają uzyskać adresy IP z urządzenia. Przyjrzymy się, jak pobrać adresy IP za pomocą Lanc Remastered, które jest potężnym narzędziem do śledzenia adresów IP Xbox.

Lanc Download

Pobierz Lanc

zanim pobierzesz Lanc Remastered, musisz wstępnie zainstalować niektóre aplikacje. Są to:

pobierz te aplikacje, Rozpakuj i zainstaluj je na swoim komputerze.

 • zmodyfikuj połączenie internetowe

następnie zmodyfikujemy Twoje połączenie, aby Lanc Remastered działał poprawnie na twoim komputerze. W systemie Windows 10 odwiedź Ustawienia, kliknij Sieć i Internet i wybierz Zmień opcje Karty. Tam znajdź zakładkę Networking i wyszukaj Internet Protocol Version 6 na liście. Odznacz tę opcję i uruchom ponownie komputer.

Wyłącz IPv6

Wyłącz IPv6
 • zainstaluj Lanc Remastered

po ponownym uruchomieniu komputera pobierz Lanc Remastered. Rozpakuj plik za pomocą Winrar lub 7zip i otwórz folder aplikacji. Tam kliknij ikonę LANC, aby ją uruchomić. Kliknij go dwukrotnie, otwórz program, a pojawi się nowe okienko. Jeśli pojawi się komunikat o błędzie, po prostu kliknij Ok i zignoruj go.

 instalacja Lanc

instalacja Lanc
 • Tune Lanc Remastered

następnie musimy dostroić Twój program, aby działał na konsoli Xbox. W oknie aplikacji wybierz kartę sieciową i rodzaj połączenia internetowego (Wi-Fi lub przewodowe). Zaznacz na sekcji Spoofing ARP i filtruj. Następnie przejdź do konsoli Xbox i otwórz Ustawienia, kliknij Ustawienia Sieci i zanotuj swój adres IP. W oknie Lanc Remastered znajdź port docelowy i wpisz 3074. Upewnij się, że z adresu będzie domyślnie do bramy lub routera. Zweryfikuj wszystko.

Lanc Remastered ARP spoofing

Lanc Remastered ARP spoofing
 • wyciąganie IPS Xbox

aby wyciągnąć IPs Xbox za pomocą Lanc Remastered, musisz przejść do konta Xbox i utworzyć imprezę. Zaproś użytkowników, a po ich dołączeniu kliknij Start. W oknie aplikacji zobaczysz nowe adresy IP przychodzące na karcie połączenia. Są to adresy IP graczy z Twojej imprezy Xbox.

lanc Remastered IPS szczegóły

Lanc Remastered IPS details

użyj WireShark

Wireshark to analizator protokołów sieciowych, który pozwala zobaczyć, co dzieje się obecnie w sieci komputerowej. Daje bardzo szczegółowe dane na poziomie mikroskopowym. Może przechwytywać dane na żywo i sprawdzać wiele protokołów, dzięki czemu można pobierać adresy IP z jego pomocą. Oto jak:

 • Pobierz Wireshark

najpierw przejdź na stronę Wireshark i pobierz aplikację. Jest bezpłatny i działa dobrze. Po zainstalowaniu aplikacji otwórz aplikację.

Zainstaluj i dostrajaj Wireshark

Zainstaluj i dostrajaj Wireshark
 • Włącz Mobilny Hotspot

następnie otwórz ustawienia internetowe komputera, przejdź do Wi-Fi i kliknij Mobilny Hotspot. Uczyń komputer mobilnym hotspotem, włączając go.

 PS4 Mobile Hotspot

PS4 Mobile Hotspot
 • podłącz konsolę Xbox do mobilnego hotspotu

na konsoli Xbox przejdź do połączenia internetowego – WiFi – Easy i połącz się z mobilnym hotspotem komputera. Kliknij Przetestuj połączenie internetowe i upewnij się, że działa.

 • wróć do Wireshark

teraz nadszedł czas, aby zająć się danymi Wireshark. Przejdź do okna aplikacji, w którym zobaczysz skoki i połączenie z Internetem. Połącz się z dowolnym połączeniem internetowym, które odbiera pakiety. Nad połączeniami znajdź panel wyszukiwania i wprowadź udp. To odfiltruje nieistotne dane. Możesz je łatwo sprawdzić, jeśli spojrzysz na ostatnią kolumnę. Jeśli wszystko jest poprawne, tam zobaczysz napisy ” Xbox.”

Wireshark udp

Wireshark udp
 • Dołącz do imprezy

następnie dołącz do imprezy znajomego. Otwórz Wireshark, a zobaczysz, że pojawił się jeden nowy adres IP. To jest adres IP gospodarza imprezy, więc w ten sposób możesz znaleźć adres IP swojego przyjaciela. Jeśli sam jesteś gospodarzem imprezy, aplikacja pobierze adresy IP wszystkich uczestników imprezy.

PS4 Wireshark IP trace

PS4 Wireshark IP trace

na co należy zwrócić uwagę?

oczywiście nie jesteś jedyną osobą, która może ściągać IPs na Xboxa. Ktoś może również pobrać twój adres IP, a gdy to zrobi, może użyć aplikacji takich jak IP Tracker lub Opentracker, aby dowiedzieć się o Twojej lokalizacji i innych danych. Wiele osób robi to, gdy kłócą się z Tobą na Xbox i chcą się zemścić. Możesz więc doświadczyć cyberprzemocy lub cierpieć z powodu ataków DDOS.

szczegóły śledzenia Opentracker

szczegóły śledzenia Opentracker

więc za każdym razem, gdy korzystasz z trybu online na konsoli Xbox, upewnij się, że nikt nie może pobrać twojego adresu IP. Aby to zrobić, chroń się za pomocą proxy lub VPN. Niektóre dobre to Shifter, Soax i Bright Data, ponieważ pomagają ukryć prawdziwy adres IP, dzięki czemu jesteś bezpieczny.

podsumowanie

adresy IP osób można łatwo znaleźć na Xboxie. Istnieją resolvery adresów IP, takie jak Xbox Resolver, które po prostu pobierają adres IP ze tagu gracza użytkownika. Jeśli to nie działa, spróbuj użyć Xbox IP Puller jak Lanc Remastered. Możesz również pobrać adres IP użytkownika, wprowadzając go do linków z rejestratora IP. Wreszcie, Wireshark jest bardzo dobrą aplikacją do ściągania adresów IP. Pamiętaj, że inni użytkownicy mogą również chcieć pobrać twój adres IP. Za każdym razem, gdy korzystasz z Internetu, używaj serwerów proxy, aby chronić swój prawdziwy adres IP.

Ostatnia aktualizacja: listopad 11, 2021

czy polecacie usługę proxy?

kliknij na trofeum, aby je nagrodzić!

dodaj ocenę

średnia ocen 5 / 5. Liczba głosów: 1

na razie brak głosów! Bądź pierwszym który oceni ten post.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.