zdecydowana większość brytyjskich organizacji charytatywnych polega na hojności innych firm, aby zapewnić fundusze i przysługi na imprezy charytatywne.

organizowanie imprez bez wsparcia sponsorów jest po prostu nieopłacalne dla wielu organizacji charytatywnych. Dobra wiadomość jest taka, że niezależnie od tego, czy organizujesz małe, czy duże wydarzenie charytatywne, istnieje wiele sposobów na zabezpieczenie gotówki lub świadczeń rzeczowych.

oto nasz przewodnik po wszystkim, co musisz wiedzieć o tym, jak zdobyć sponsora na imprezę charytatywną.

dlaczego firmy sponsorują imprezy fundraisingowe?

firmy sponsorują imprezy z wielu powodów, jednak w zdecydowanej większości przypadków sponsorowania musisz zaoferować firmie sponsorującej coś w zamian.

od zapewnienia dostępu i ekspozycji dużej publiczności, poprzez wspominanie ich w materiałach marketingowych, a nawet nazwanie trofeum lub nagrody na ich cześć, istnieje wiele sposobów zachęcania do sponsorowania.

wiele firm chętnie sponsoruje imprezy charytatywne ze względu na społeczną odpowiedzialność biznesu, więc jest to zdecydowanie coś, o czym należy pamiętać, jeśli chodzi o pitching dla potencjalnych sponsorów.

jakie są zalety sponsorowania imprezy?

dla firm istnieje wiele potencjalnych korzyści związanych ze sponsorowaniem imprezy. Od zwiększenia marki i poprawy marketingu wewnętrznego poprzez generowanie nowych potencjalnych klientów i osiąganie ekspozycji, istnieje wiele sposobów, że obie strony mogą korzystać ze sponsoringu.

jednak ważne jest, abyś znalazł odpowiedniego sponsora na swoje wydarzenie. Aby to zrobić, musisz mieć solidne wyobrażenie o tym, kim są Twoi odbiorcy pod względem demograficznym, zainteresowań i wartości.

przewodnik krok po kroku dotyczący zabezpieczania sponsoringu

Tworzenie propozycji sponsoringu

gdy masz jasne pojęcie, kim są Twoi odbiorcy i jak się z nimi połączysz, musisz złożyć propozycję sponsoringu. Jest to bardzo podobne do boiska i powinno być krótkie, jasne i zwięzłe, wyjaśniając kluczowe fakty dotyczące Wydarzenia, aby wesprzeć ogólną sprzedaż.

Twoja propozycja sponsoringu powinna również zawierać Twoje pomysły sponsoringowe. Pamiętaj, im bardziej atrakcyjne są pomysły, tym bardziej skłonna będzie firma do ubiegania się o sponsoring.

istnieje wiele pomysłów na sponsorowanie, w tym branding wydarzeń, oznakowanie wydarzeń, sponsorowanie artykułów promocyjnych i branding online. Mówienie i prowadzenie sesji na Twoim wydarzeniu może również zapewnić wspaniałe możliwości sponsorowania.

badanie potencjalnych sponsorów wydarzeń

jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego sponsora dla Twojego wydarzenia, badania są kluczowe. Zanim wyślesz swoją propozycję sponsoringu, powinieneś poświęcić czas na ustalenie rodzaju Sponsorów, których chcesz przyciągnąć.

jednym z najlepszych sposobów na znalezienie potencjalnych sponsorów jest przeglądanie wiadomości biznesowych, dowiedzieć się, kto co robi i jak obecnie komunikuje się ze swoimi rynkami docelowymi.

jak podejść do sponsorów wydarzeń

gdy już wiesz, do kogo chcesz się zwrócić, nadszedł czas, aby zanurzyć się i połączyć się z nimi. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić – od wysyłania przyciągającego uwagę e-maila lub organizowania spotkania, poprzez wysyłanie pakietu sponsoringowego Wydarzenia, który mogą przemyśleć w swoim czasie.

Podziękuj swojemu sponsorowi

wreszcie, gdy już zabezpieczysz swojego sponsora, ważne jest, aby mu podziękować. Można to zrobić na wiele różnych sposobów. Od podziękowania na imprezie, odwiedzenia ich osobiście lub wysłania prezentu i podziękowania, zawsze powinieneś upewnić się, że twój sponsor czuje się doceniany i ceniony.

oczywiście media społecznościowe to również świetny sposób na publiczne podziękowanie sponsorowi za wsparcie, a dzięki możliwości dotarcia do masowych odbiorców, krzyczenie o sponsorze na platformach społecznościowych również zwiększy świadomość.

po co organizować zbiórkę pieniędzy u autora Grubstreet?

zapewniając idealną oprawę dla firm do organizacji imprezy sponsoringowej, tutaj w Grubstreet Author możemy zaspokoić wszystkie Twoje pomysły na imprezy sponsorskie.

oferując szereg pakietów dla 50 do 120 gości i trzy różne pokoje z trzema różnymi historiami do wyboru, na pewno stworzysz naprawdę wyjątkowe wydarzenie.

tutaj w Grubstreet mamy trzy wyjątkowe przestrzenie, które mogą być dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze przestrzenie obejmują krojownię, która jest w pełni działającą salą kinową o pojemności 48, Salę Prób, dawną strefę próbkowania piwa, a także salę Pasteura, oszałamiającą 70-osobową przestrzeń eventową.

aby zarezerwować u nas wydarzenie sponsorskie, skontaktuj się z nami. Nasz zespół jest zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na każde twoje pytanie.

Wstecz

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.