może wyglądać jak skrzyżowanie zebry zmieszane ze światłami, ale Regigigas ma trwałą popularność w fandomie Pokémon. Więc jak złapać Regigigas w Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl?

Reklama

możesz dobrze pamiętać, że jedyna i jedyna lokalizacja Regigigas w Diamond and Pearl znajduje się w świątyni Snowpoint, ale jest sporo faffa, przez który musisz przejść najpierw, jeśli chcesz tam wejść i skutecznie uchwycić samotne Regigigas.

  • aby uzyskać najnowsze wiadomości i porady ekspertów na temat uzyskiwania najlepszych ofert w tym roku, zapoznaj się z naszymi przewodnikami ofert w Czarny piątek i Cyber poniedziałek.
Reklama

najpierw musisz zdobyć Regice, Registeel i Regirock-zanim zaczniesz myśleć o dodaniu Regigigas do swojej drużyny, musisz zdobyć te trzy. Zacznijmy od tego!

jak zdobyć Regice, Registeel i Regirock w Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl

jedną ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że musisz ukończyć grę, zanim będziesz mógł złapać Regice, Registeel i Regirock. Znajdują się one w Ramanas Park, do którego będziecie mieć dostęp tylko po zakończeniu kampanii!

po pokonaniu gry, aby złapać Regice, Registeel i Regirock w Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl, musisz zebrać te tajemnicze odłamki w podziemiach. Gdy masz wystarczająco dużo (dziewięć odłamków powinno wystarczyć), użyj ich, aby kupić trzy przedmioty Discovery Slate w podziemnym sklepie.

kiedy masz tabliczki Discovery, udaj się do Ramanas Park i udaj się do ruiny, która jest tuż przed tobą, gdy wejdziesz do parku. Jeden po drugim, włóż łupki do szczeliny w środku komory, a wywołasz potyczki, których potrzebujesz, aby złapać Regice, Registeel i Regirock.

jeśli nie jesteś pewien, co zrobić, spójrz na poniższy film, aby zobaczyć, jak to się rozegra…

jak zdobyć Regigigas w Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl

po pokonaniu gry i złapaniu Regice, Registeel i Regirock, jesteś teraz w stanie złapać Regigigas!

zanim gdziekolwiek pójdziesz, upewnij się, że masz Regice, Registeel i Regirock w swojej grupie – jeśli wysłałeś je na komputer, gdy je złapałeś, teraz jest czas, aby je wydostać. Będziesz także potrzebował Pokémona, który może używać Rock Smash.

gdy już znajdziesz je w swojej drużynie, udaj się do Snowpoint City i udaj się do świątyni Snowpoint. Kiedy jesteś w świątyni, udaj się na dół na najniższy poziom.

zobaczysz Regigigas na środku pokoju – przesuń się po lodzie, wejdź w interakcję z Regigigas, aby rozpocząć bitwę i upewnij się, że ją złapiesz! Spójrz na wideo poniżej, jeśli utkniesz.

śledź Radio Times Gaming na Twitterze, aby uzyskać wszystkie najnowsze informacje. Jeśli szukasz czegoś do obejrzenia, zobacz nasz przewodnik telewizyjny

Reklama

odwiedź nasz harmonogram wydań gier wideo dla wszystkich nadchodzących gier na konsole. Odwiedź nasze centra, aby uzyskać więcej informacji o grach i technologiach.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.