spis treści

jak zdobyć Regice Registeel i Regirock w Pokemon Platinum?

jedynym sposobem na zdobycie Regigigas w platynie jest posiadanie trzech golemów (Regice, Regirock i Registeel). Nie można ich zdobyć w platynie bez specjalnych regigig, więc musisz przenieść trzy Golemy ze szmaragdu, rubinu lub szafiru, gdzie są znacznie łatwiejsze do zdobycia.

jak łatwo zdobyć Regirock?

aby złapać Regirocka, musisz po prostu chodzić po wszystkich okrągłych klockach na podłodze, aby wszystkie były oświetlone. Gdy już się pojawią, wejdź w interakcję z posągiem i regirock pojawi się do bitwy!

jak zdobyć Legendarnych Tytanów w platynie?

oryginalnych trzech Legendarnych Tytanów można otrzymać w Pokémon Platinum tylko wtedy, gdy gracz ma pamiętne spotkanie Regigigas w swojej drużynie i wszedł do Hall of Fame.

czy można dostać Regigigas w diamond?

Regigigas zawsze był niezwykle potężnym legendarnym Pokemonem, ale znalezienie go w Diamond and Pearl może okazać się trudne. Regigigas to kolejny Pokemon w Diamond and Pearl, który ma specyficzną metodę połowu. W rzeczywistości, jeśli nie spełniają wymagań, można łatwo przegapić tego legendarnego potwora na dobre.

jak zdobyć 3 pkt?

trzypunktowa Przełęcz położona jest tuż przy morzu oziębłym, po wschodniej stronie tundry Koronnej. Można do niej dotrzeć przechodząc przez jaskinię u stóp olbrzyma.

czy można dostać zarówno Regieleki, jak i Regidrago?

po dodaniu tych trzech legendarnych Pokemonów do swojej kolekcji możesz przejść do czwartego zestawu Ruin, zwanego ruinami podzielonej decyzji. Te ruiny pozwolą Ci napotkać i zdobyć Regieleki lub Regidrago, ale nie oba (możesz wybrać między nimi).

kto jest najsilniejszym Pokemonem Regi?

Regieleki to szybki Zamiatacz regieleki 's base 200 Speed Stat natychmiast się wyróżnia i jest teraz najszybszym Pokemonem w grze-pokonując Deoxys’ s Speed Form base 180 Speed Stat i Ninjask ’ s base 160 Speed stat. Posiada również przyzwoity atak base 100 i atak specjalny, co czyni go potencjalnie dobrym zamiataczem.

skąd wziąć Regice i Regirock w platynie?

trzeba mieć 11 Film promocyjny Regigigas w kopii Platinum. Jest to prawdopodobnie niezwykle trudne do uzyskania bez użycia znaku gry lub kodu powtórki akcji. Regirock znajduje się w specjalnej jaskini na środku drogi 228, która pojawia się tylko wtedy, gdy masz Regigigas w swojej drużynie. Regice znajduje się w Mt. Coronet.

jaki jest najlepszy sposób na zdobycie Regirocka?

Zdobądź Regirock. Regirock ma Poziom 65, więc upewnij się, że Twoja drużyna jest gotowa na wyzwanie. Zmniejsz go do około 5% zdrowia, a następnie zacznij rzucać w niego kulkami Poke. Będziesz miał przyzwoite szczęście z kulami Zmierzchowymi lub wielkimi kulami. Jeśli masz piłkę mistrzowską, możesz rzucić ją natychmiast bez zawracania sobie głowy walką.

gdzie znaleźć Regice i Regirock w RuneScape?

jest to prawdopodobnie niezwykle trudne do uzyskania bez użycia znaku gry lub kodu powtórki akcji. Regirock znajduje się w specjalnej jaskini na środku drogi 228, która pojawia się tylko wtedy, gdy masz Regigigas w swojej drużynie. Regice znajduje się w Mt. Coronet. W pobliżu zjazdu na Route 216 znajduje się dodatkowa Jaskinia, jeśli masz Regigigas w swojej partii.

Jak pokonać Regirocka w Pokemon HeartGold?

Porozmawiaj z Regirockiem. To zapoczątkuje bitwę. Zużyć HP Regirock. Zacznij używać ataków ognia, latania, normalnych i opartych na truciźnie. Regirock jest Pokemonem typu Rock i będzie silny przeciwko tym atakom, co oznacza, że skutecznie zmniejszy szanse, że spowodujesz zemdlenie Regirocka, tym samym kończąc bitwę.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.