0Shares

myślisz o zakupie oranżerii do swojego domu lub po prostu interesujesz się, jak zbudować oranżerię? Od zalet ogrodów zimowych po nasze wideo krok po kroku dotyczące budowy oranżerii-dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć już dziś.

Budowa oranżerii

od nauki budowania bazy oranżerii po obejrzenie gotowego produktu, dowiedz się, jak zbudować oranżerię z naszego pomocnego filmu poniżej:

korzyści z posiadania oranżerii

teraz zademonstrowaliśmy, jak zbudować oranżerię, tylko dlaczego są tak popularne? Niektóre z zalet ogrodów zimowych obejmują:

  • dodatkowa przestrzeń

oranżeria może być wykorzystana do zwiększenia obecnej przestrzeni życiowej. Jeśli jesteś szczęśliwy w swoim obecnym domu i nie chcesz się przenieść, ale chciałbyś mieć więcej przestrzeni – oranżeria jest idealnym rozwiązaniem.
niezależnie od tego, czy zdecydujesz się użyć Nowej Oranżerii jako jadalni, magazynu, salonu lub biura – możesz zwiększyć przestrzeń życiową swojego domu, dodając inny wymiar do domu.

  • więcej światła

Ogrody zimowe są wykonane głównie ze szkła – w przeciwieństwie do oranżerii, które różnią się ze względu na dachy i dodanie większej liczby cegieł niż okien. Dowiedz się więcej o różnicy między oranżeriami a oranżeriami. Jednak z tym dodatkiem szkła z oranżerii pochodzi dodatek światła-przynosząc więcej naturalnego światła do domu.

  • Wartość dodana

i oczywiście wszelkie prace budowlane w domu z pewnością zwiększą wartość nieruchomości. Może to być wydatek w tym czasie, ale jeśli i jeśli chodzi o sprzedaż domu, będziesz w stanie czerpać korzyści z wartości dodanej w momencie sprzedaży. Ogrody zimowe dodają wartości finansowej, ale także osobistej do domu-tworząc bardzo lubiany przytulny pokój do wykorzystania w dowolny sposób.

  • relaksujące środowisko

niezależnie od tego, czy jest to przytulne miejsce na zimę, czy letnie słońce, Zrelaksuj się w Nowej Oranżerii – niezależnie od pory roku. W zależności od wykorzystania pomieszczenia, stworzenie atmosfery ze świecami i elektrycznym ogniem to świetny sposób na wykorzystanie spokojnych wibracji w zimie w oranżerii. Rolety i odpowiednie systemy chłodzenia to najlepszy sposób na maksymalne wykorzystanie ogrodu zimowego w miesiącach letnich.

  • przynosi zewnątrz wewnątrz

oprócz zapewnienia naturalnego światła, wartości dodanej i relaksującego środowiska, ogrody zimowe są również niezwykle towarzyskie. Jeśli urządzasz przyjęcie w ogrodzie, oranżeria to idealny sposób na przeniesienie zewnątrz do środka – a nawet przekształcenie jej w bar lub stoisko z jedzeniem, z którego ludzie mogą się wmieszać i wyjść. Ogrody zimowe otwierają dom, ale także przestrzeń ogrodową-tworząc Towarzyską przestrzeń życiową na zewnątrz i wewnątrz.

chcesz rozbudować swój dom o oranżerię dla siebie? Dowiedz się wszystkiego o naszych ogrodach zimowych i oranżeriach na zamówienie od Framemaster. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać wycenę oraz wszelkie porady i wsparcie związane z konserwacją.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.