Hodowla robaków dla zysku

mój syn ma 6 lat i już pyta o pieniądze. Chociaż jego zrozumienie jest ograniczone, mój mąż i ja staramy się wyjaśnić wartość czasu i jak Banknoty dolarowe są po prostu zastępcze, aby kupić rzeczy, których potrzebujemy.

kiedy po raz pierwszy zapytał, jak może zarabiać pieniądze, śmiałam się i powiedziałam mu, żeby się tym nie przejmował, dopóki nie będzie starszy. Ale wtedy zdałem sobie sprawę, że nigdy nie jest za wcześnie, aby uczyć dzieci, jak być sumiennym, cieszyć się pracą i zarabiać kilka dolarów, aby nazwać swoje własne.

więc postanowiłem znaleźć coś, co mój 5-letni syn mógłby zrobić . Naturalnie, miało sens zacząć od czegoś, co lubi. Na myśl przyszły owady i małe stworzenia.

i wtedy postanowiliśmy nauczyć się, jak założyć farmę robaków i pomóc naszemu synowi zarabiać na sprzedaży odlewów robaków dla zysku. Chociaż trzeba trochę przygotowań, aby zacząć, wiedziałem, że hodowanie czerwonych robaków Wiggler byłoby świetnym bocznym zgiełkiem, który mój syn chciałby zrobić sam.

nasze najpopularniejsze oferty zarabiania pieniędzy

markowe ankiety-legalna strona z ankietami, która nagradza swoich członków gotówką za dzielenie się swoimi opiniami.

InboxDollars – zdobądź bonus dla nowego członka 5 za dołączenie do witryny, która płaci ci za granie w gry, wyszukiwanie w Internecie, odpowiadanie na ankiety i wypełnianie płatnych ofert i ankiet.

LifePoints – wysoko płatna, zaufana strona z ankietami, która nagradza swoich członków darmowymi kartami podarunkowymi Amazon lub gotówką.

Instacart-Zarabiaj do $20 na godzinę, aby robić zakupy i dostarczać artykuły spożywcze według własnego harmonogramu za pomocą własnego samochodu (i zachowaj 100% swoich napiwków!).

aplikacja gotówkowa-Zdobądź $ 200 + w darmowej gotówce i Bitcoinie, inwestuj w Bitcoiny i akcje oraz wysyłaj i żądaj pieniędzy za darmo. Użyj mojego kodu polecającego, aby otrzymać bonus gotówkowy:

👆🏻

(Kliknij, aby skopiować)

czym jest hodowla robaków?

 ręce trzymające czerwone robaki Wigglera

ręce trzymające czerwone robaki Wiggler

hodowla robaków lub wermikultura to akt hodowania robaków jako działalności gospodarczej w celu osiągnięcia zysku. Wysokiej jakości kompost, który uprawia, jest ogromną korzyścią dla ogrodników.

jednym z jedynych rodzajów dżdżownic dla rolnictwa, które mogą faktycznie produkować w dużych ilościach, są czerwone wigglery lub Eisenia Fetida (czasami nazywane również redworm, brandling worm, panfish worm, trout worm itp.). Według Wikipedii, Czerwony Wiggler ” to gatunek dżdżownicy, który jest przystosowany do rozkładania materiału organicznego.”

podobne: jak zostać respondentem i zarobić do 140 $ / H

ile można zarobić sprzedając czerwone robaki Wiggler?

jeśli przerzucisz je na gotówkę w serwisie eBay, możesz zarobić do 65 $za Funt (około 7¢ za robaka). Możesz również sprawdzić listę i sprzedaż swoich robaków na Amazon.

inną opcją jest uruchomienie sklepu Shopify, aby sprzedawać swoje robaki niezależnie i podawać własne ceny. Na przykład, buckeyeorganics.net sprzedaje swoje robaki za około 36 dolarów.95 za Funt.

jak zaakceptować płatność

sprzedaż rzeczy od osoby do osoby, takich jak przedmioty z drugiej ręki lub Twoje usługi, może być bolesna.

nikt już nie ma gotówki na zakup Twoich rzeczy.

wszyscy oprócz Ciebie biorą karty Visa!

dlatego oferowanie aplikacji gotówkowej jako opcji płatności może w mgnieniu oka zwiększyć sprzedaż.

i jest tak łatwy w użyciu jako sprzedawca i kupujący.

Pobierz aplikację i uzyskaj Darmowy bonus gotówkowy po wprowadzeniu kodu polecającego JSMTBXW i wysłaniu pieniędzy za pomocą aplikacji.

skopiuj kod, a następnie wklej go do aplikacji gotówkowej, aby otrzymać darmowy bonus!

👆🏻

(Kliknij, aby skopiować)

materiały potrzebne do uruchomienia farmy robaków

rozpoczęcie pracy z własną farmą robaków jest dość tanie, zwłaszcza jeśli można kupić używane. Możesz nawet mieć większość potrzebnych przedmiotów pod ręką. Większość przedmiotów można znaleźć online lub w lokalnym sklepie z narzędziami.

  • 1 funt czerwonych robaków Wigglera
  • plastikowy pojemnik lub dwa do przechowywania robaków
  • wiertło do cięcia otworów drenażowych powietrza i wody
  • niektóre stare gazety lub karton
  • odpady żywnościowe w gospodarstwie domowym

podobne: jak zostać stolarzem & co sprzedać

8 kroki do hodowli robaków dla początkujących

Hodowla robaków dla zysku to świetny sposób na pasywny dochód dla miłośników przyrody. Ponieważ jest to tak łatwe i niedrogie, każdy, kto ma do tego pasję, może z powodzeniem zacząć. Hodowla robaków to działalność, którą cała rodzina może rozpocząć razem i cieszyć się jako zabawny projekt.

Dostosuj biznes Plan uprawy robaków

dla początkujących hodowców robaków zaleca się utworzenie spersonalizowanego biznesplanu. Może to być prosty plan na początek i powinien zawierać takie rzeczy, jak to, gdzie dostaniesz swoje robaki startowe, ile wycenisz swoje robaki i gdzie je sprzedasz. Ponieważ sprzedaż robaków jest prostym, prostym zadaniem, możesz dostosować swój plan w miarę upływu czasu.

przygotuj dom dla robaków

Hodowla robaków dla początkujących może początkowo wydawać się przytłaczająca, ale w rzeczywistości może być bardzo prosta. Nie ma potrzeby, aby być zbyt kreatywny lub utrudniać. Możesz zacząć od prostego pojemnika DIY.

jeśli jednak nie lubisz majsterkowania, możesz zdecydować się na zakup pojemników na robaki. Możesz znaleźć świetne gotowe pojemniki na robaki w sklepach rolniczych, sklepach ogrodniczych, a nawet na Amazon.

aby założyć farmę, wywierć małe, równe otwory w pokrywie skrzynki robaków, aby miały powietrze krążące przez pojemnik, przygotuj ściółkę z rozdrobnionej gazety, zapewnij odpowiedni drenaż i dodaj robaki.

upewnij się, że używasz wysokiej jakości plastikowych pojemników. Jeśli nie masz gazety, możesz również użyć rozdrobnionego brązowego kartonu lub rozdrobnionego niebarwnego lub bielonego papieru do pościeli, ponieważ będzie to najbezpieczniejsze dla Twoich robaków.

wybierz idealne miejsce na farmę

kilka świetnych miejsc do przechowywania robaków to Garaż, Piwnica, schowek na miotły itp. Robaki wolą być w ciemnych wilgotnych obszarach,więc będziesz chciał się upewnić, że masz dobrą osłonę dla swoich robaków.

Related: jak zarabiać na automatach do sprzedaży

Uruchom pojemnik na kompost, aby zaoszczędzić Jedzenie dla robaków

czerwone wigglery mogą jeść do pełnej masy ciała w żywności dziennie.przypomnij sobie, czym karmić robaki, chwyć to „co mogą jeść czerwone wigglery?”magnes na Lodówkę.

nie ma potrzeby kupowania jedzenia dla robaków, ponieważ będą jeść resztki stołu. Jest to kolejny powód, dla którego hodowla robaków jest bardzo niskim biznesem inwestycyjnym. Twoje robaki zjedzą większość skrawków owoców i warzyw. Unikaj karmienia robaków dużych ilości mięsa, owoców cytrusowych, cebuli i produktów mlecznych. Unikaj również przetworzonej żywności, ponieważ mogą one zawierać konserwanty, które odstraszą robaki od jedzenia lub potencjalnie zaszkodzą im później.

możesz karmić swoje robaki raz w tygodniu lub tak często, jak co dwa dni, w zależności od zbieranych resztek. Dobrą wskazówką byłoby prowadzenie dziennika, dzięki czemu można śledzić, jak szybko robaki spożywają swoje jedzenie. Jeśli twoje pudełko robaka zaczyna brzydko pachnieć, może to być dobrym wskaźnikiem, że są one przekarmiane.

kup pierwszą partię czerwonych Wigglerów

musisz kupić pierwszą partię robaków (chyba że masz jakieś mieszkanie na swoim podwórku). Możesz sprawdzić lokalny sklep Petco lub Ogrodniczy, lub możesz kupić pierwszą partię na Amazon. Jest to jedna z Twoich pierwszych prawdziwych inwestycji, ale jeśli dobrze podniesiesz robaki, pomnożą się i nie będziesz musiał kupować więcej.

Odlewy śliwkowe i dodatkowe robaki z Twojej farmy

możesz sprzedawać swoje robaki online lub osobiście na wagę lub możesz sprzedawać odlewy robaków. Według ogrodnictwa Know How, odlewy robaków są organiczną formą nawozu-w zasadzie robakowej kupy. Odlewy robaków działają jako bariera pomagająca roślinom rosnąć w glebie, gdzie poziom pH jest zbyt wysoki lub zbyt niski. Pomagają roślinom wchłaniać składniki odżywcze z gleby, blokując ekstremalne poziomy pH.

Related: Jak sprzedać rośliny z domu

sprzedaj Swój wzrost

po zebraniu dodatkowych robaków lub odlewów robaków możesz je sprzedać online lub osobiście. Skontaktuj się z lokalnymi sklepami ogrodniczymi lub rybackimi, aby sprawdzić, czy możesz zostać dostawcą. Możesz je również sprzedawać w serwisie eBay lub otworzyć sklep Shopify i wysłać je.

podobne: Jak zarabiać na sprzedaży na Amazon FBA

płucz i powtarzaj

miłą rzeczą w hodowli robaków dla zysku jest to, że po zakupie początkowej partii robaków i dostaw, aby były zdrowe i szczęśliwe, Zwykle inwestujesz w swój biznes! Reszta zajmuje trochę czasu, aby Twoja farma działała płynnie. Utrzymuj przycinanie ze swojej farmy, a będzie Ci dawało więcej robaków do sprzedaży online lub osobiście.

podobne: Jak inwestować i zarabiać Dzienny zysk

co warto wiedzieć przed rozpoczęciem działalności w zakresie hodowli robaków

jeśli nadal masz pytania dotyczące rozpoczęcia działalności w zakresie hodowli robaków, Czytaj dalej. To nie jest skomplikowany proces, ale jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem.

potrzebujesz licencji na sprzedaż robaków?

przed sprzedażą czegokolwiek sprawdź wymagania swojego stanu w administracji małej firmy. Chociaż sprzedaż robaków nie powinna wymagać specjalnego zezwolenia, w niektórych stanach sprzedaż towarów fizycznych wymaga pobierania podatków od sprzedaży. Zawsze możesz dokładnie sprawdzić zmiany w wymaganiach dotyczących zezwoleń na stronie internetowej SBA.

jak szybko mnożą się robaki?

cykl lęgowy robaków wynosi około 27 dni od krycia do złożenia jaj. Robaki mogą podwoić swoją populację co około 60 dni.

kto kupuje „czerwone wigglery” czyli „robaki kompostowe”?

każdy może kupić robaki, aby rozpocząć hodowlę robaków dla zysku, ale większość typowych nabywców to ogrodnicy lub osoby, które chcą rozpocząć kosz na kompost. Ponieważ robaki są często używane i sprzedawane jako przynęty do połowów, niektórzy rybacy kupują robaki w tym celu. Czerwone wigglery są również Świetne do karmienia niektórych zwierząt domowych, takich jak ptaki, żółwie i węże.

podobne: jak zrobić $ 100,000 Pchli targ Przerzucanie z tej prostej strategii!

czy hodowla robaków jest naprawdę łatwa?

hodowla robaków jest prosta, ale nie jest łatwa, dopóki nie dowiesz się, czego robaki potrzebują, aby przetrwać. Znalezienie idealnego środowiska dla robaków może potrwać kilka prób i błędów, ale po opanowaniu tego procesu zwykle płynnie płynie.

kto może założyć farmę robaków?

jeśli możemy pomóc mojemu 6-letniemu synkowi, to każdy może. Musisz tylko upewnić się, aby karmić swoje robaki odpowiednie skrawki tabeli, takich jak owoce i warzywa i nieprzetworzone lub tłuste pokarmy. Musisz również trzymać je w solidnych pojemnikach z nietoksyczną pościelą, która jest dla nich wygodna.

robaki będą najszczęśliwsze w ciemnym i wilgotnym miejscu, takim jak piwnica lub Szafa. To naprawdę proste i niedrogie, aby rozpocząć hodowlę robaków dla zysku. Pamiętaj tylko, że szczęśliwe robaki to opłacalne robaki!

w temacie: 5 legalnych ofert pracy na reklamę opakowań samochodowych

305 akcji
  • akcji
  • Pin305
  • Tweet

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.