jak załączyć plik EXE w Gmailu ?

większość dostawców poczty e-mail, takich jak G mail, nie pozwala na wysyłanie pliku wykonywalnego lub „.pliki exe ” jak G-Mail jest najczęściej używane usługi pocztowej stąd bezpieczeństwo jest głównym problemem dla Google, ponieważ zawiera ważne poufne treści / dane, które twoje . Ale to zabezpieczenie czasami uniemożliwia nam zrobienie czegoś takiego jak wysyłanie exe jako załącznika, dlatego otrzymasz monit podczas dołączania .exe jak poniżej.

Gmail

aby zachować bezpieczeństwo danych , Google ma świetny filtr bezpieczeństwa, który skanuje załączniki w poszukiwaniu szkodliwych treści. Więc nie pozwoli Ci wysłać .pliki rozszerzeń exe, nawet jeśli zawijasz je w zip lub rar.

niż jak możemy wysłać .EXE ?

Krok 1: Zeskanuj plik wykonywalny, który chcesz wysłać za pośrednictwem konta Gmail, za pomocą niezawodnego oprogramowania antywirusowego, aby upewnić się, że program jest czysty. Zaloguj się na swoje konto Gmail.
Krok 2: Otwórz Eksplorator okien, w którym trzymałeś .exe które chcesz wysłać.
Krok 3: Kliknij menu” Widok”. Zaznacz pole wyboru „rozszerzenie nazwy pliku”. Domyślnie jest odznaczona. Jeśli jest to już zaznaczone, ten krok nie jest dla ciebie przydatny.
Krok 4: Zmień nazwę „.exe ” rozszerzenie pliku i zastąp go „.txt ” lub ” doc ” czy jak chcesz. Po wyświetleniu monitu kliknij „tak”, aby potwierdzić, że chcesz zmienić rozszerzenie pliku.
Krok 5: Teraz możesz dołączyć ten plik. Po prostu poinformuj odbiorcę, aby zmienił rozszerzenie na .exe.
Ostrzeżenie :
w ten sposób możesz ominąć filtr bezpieczeństwa G-mail, ale unikaj wysyłania pliku wykonywalnego, chyba że masz całkowitą pewność, że nie zawiera on wirusów lub innych złośliwych treści. Przed wysłaniem pliku poszukaj zgody odbiorcy.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.